На дорогах Житомирщини розпочали роботи з ліквідації ямковості

На дорогах Житомирщини розпочали роботи з ліквідації ямковості

З минулого тижня працівники ДП «Житомирський облавтодор» розпочали проведення аварійних ямкових ремонтів на місцевих дорогах області.

Про це повідомив начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА Роман Крисюк у програмі «Тема дня» на телеканалі «Житомир», - інформує прес-служба ОДА.

«На мережу доріг місцевого значення в Житомирській області цього року виділено 617 млн грн. З 1 квітня підрядна організація ДП «Житомирський облавтодор», яка стала переможцем відкритих торгів, отримала завдання і протягом цього місяця вже побачимо результати їх роботи. На минулому тижні вже запрацював асфальтобетонний завод. Підрядник поступово входить в будівельний сезон і працівники розпочали роботи з ліквідації аварійної ямковості на місцевих дорогах», – зазначив Роман Крисюк.

Загалом ДП «Житомирський облавтодор» має приблизно 350 позицій у роботі, які має виконувати відповідно до умов тендеру – від прибирання сміття, вирізки зелених насаджень до ямкового ремонту та грейдерування доріг. Тобто повний комплекс експлуатаційного утримання доріг місцевого значення.

Також Роман Крисюк повідомив, що крім ліквідації ямковості вже незабаром розпочнуть роботи із середнього поточного ремонту, на деяких ділянках – проводитимуть капітальний ремонт і замість білощебеневого покриття буде асфальтне.

«Із 7 тисяч км доріг загального користування місцевого значення, які перейшли у підпорядкування ОДА, половина має або білощебеневе покриття, або бруківку, або взагалі це грунтові дороги. Наразі розробляється проектно-кошторисна документація на ділянки доріг. І впродовж 2-3 тижнів на Прозорро ми виставлятимемо оголошення про проведення ремонтних робіт і визначатимемо переможців-підрядних організацій електронних торгів», – наголосив начальник управління ОДА.

Крім цього, в області майже 11 тисяч км комунальних доріг – у містах обласного значення та в об’єднаних громадах.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (2)
  • Ihor Pirogok
    Когда к власти приходят сукины дети, собачья жизнь начинается у всех.
  • Олег Вдовиченко
    Знову закопують наші  гроші.......!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:56 Віталій Бунечко провів зустріч з представниками державного Ощадбанку 17:00 Посол ЄС відвідала Житомир: місто представило напрацювання у рамках партнерства Міста Доброчесності 16:40 «Компасу» — 10 років 16:19 “Поліська скриня” — в Україні представили колекцію з орнаментами Житомирщини та локального текстилю Від читача 18:29 Військові часто стають мішенню для шахраїв. 16:00 У Бердичеві знайшли 4 фугасні авіаційні бомби часів Другої світової війни вагою по 50 кг кожна photo_camera 15:39 Сьогодні наше головне завдання — забезпечити стабільність у кожній громаді, — Віталій Бунечко 15:20 Жителя Станишівської громади судитимуть за вбивство знайомого 15:00 Погода у Житомирі: спека спаде, можливі короткочасні дощі 14:41 Як побудована система імунопрофілактики в Україні 14:18 Виконавчий комітет затвердив Порядок призначення стипендій для творчо обдарованої молоді — учнів мистецьких шкіл громади 14:00 Екологи підтвердили масову загибель водних біоресурсів у річці Мика на Житомирщині 12:40 Лікарняні за гроші: прокурори повідомили про підозру двом особам 12:19 Висотні обмеження в центрі міста, за Михайлівською церквою – знято 12:00 У Києві відбулася Літургія у першу річницю смерті Валерія Шевчука photo_camera 11:39 Холод, тіснота і робота за копійки: перевірка Омбудсмана виявила шокуючі умови у закладах Житомирщини 11:28 Купальний сезон ще не стартував, а рятувальники за добу дістали з водойм тіла двох людей 11:21 Пришкільні табори, мистецькі заклади й підліткові клуби: як відпочиватимуть діти Житомирської громади у 2026 році 11:00 У Житомирі знову піднімуть тарифи на послуги з вивезення побутових відходів 10:40 21-річний юнак отруївся чадним газом під час пожежі на Звягельщині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up