На автодорозі "Київ — Ковель" зупинили водія, який був у розшуку

На автодорозі "Київ — Ковель" зупинили водія, який був у розшуку

 

Патрульна поліція Житомирської області повідомила про затримання порушника.

9 вересня, о 23:50 під час патрулювання на автодорозі "Київ — Ковель" за порушення правил дорожнього руху інспектори поліції зупинили автомобіль ВАЗ 2112.
Під час перевірки документів водія, правоохоронці встановили, що останній знаходиться в розшуку Новоград-Волинським відділом поліції.
Надалі патрульні перевірили й автомобіль на котрому рухався чоловік та виявили, що даний транспортний засіб не є зареєстрованим, тобто відомості у базах даних відсутні.
На місце зупинки автомобіля патрульні поліцейські викликали слідчих Олевського відділу поліції.

Слід зазначити, що в ході спілкування з водієм транспортного засобу патрульні виявили у нього ознаки наркотичного сп'яніння, як наслідок інспектори доставили чоловіка до Олевської міської лікарні для проведення освідування та подальшого оформлення адміністративних матеріалів.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:20 Вимагання грошей, викрадення людини, крадіжки - за організацію злочинів судитимуть 27-річного житомирянина і його спільників photo_camera 11:00 "Вдячні Італії за організацію Конференції з питань відновлення України – URC 2025", - Володимир Зеленський 10:50 Трагедія у Житомирі: з вікна 4 поверху випала 6-річна дівчинка, дитина загинула 10:37 У Бердичеві судитимуть чоловіка, який з особливою жорстокістю вбив цивільну дружину Від читача 17:02 Онлайн-шахрайство в Житомирі: як молодь усе частіше стає не жертвою, а співучасником. 10:20 Литва профінансує відбудову ліцею №25 10:00 На 27-й сесії Житомирської обласної ради ухвалили низку важливих рішень 09:41 ЗСУ ліквідували 1040 окупантів 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 11.07.2025 щодо російського вторгнення 09:01 11 липня: все про цей день, яке свято, традиції, іменини і погода у Житомирі 17:54 В Україні обговорюють зниження пенсійного віку: подробиці 17:00 Громади Житомирщини представляють свої проєкти на URC2025 у Римі 16:41 Віталій Бунечко: Триває ліквідація наслідків надзвичайної ситуації в селі Березина 16:20 Житомир та Дортмунд підписали угоду про партнерство 16:00 Ввечері 10 липня – оленяча, малинова, сінна та медова повня Місяця 15:41 Зламують акаунт і просять гроші: житомирські поліцейські застерігають від шахраїв у соціальних мережах 15:20 Житомир попрощався із героїчно загиблим Захисником Андрієм Дозоровим 15:00 У Житомирі встановиться класична липнева погода — без опадів і з теплом 14:41 На Житомирщині створять обласний центр підготовки громадян до національного спротиву 14:20 Екоінспектори фіксують шкоду, завдану довкіллю ворожою атакою у передмісті Житомира photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up