Між столицею та Житомиром на магістралі М-06 завершили ремонт «картами»

Між столицею та Житомиром на магістралі М-06 завершили ремонт «картами»

Про це повідомила Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області.

"Завершено основні роботи з ліквідації вибоїн та деформацій на автошляху міжнародного значення М-06 Київ – Чоп. Мова йде про ремонт дорожнього покриття в межах експлуатаційного утримання суцільними «картами», що дозволяє повноцінно відновити пошкоджену ділянку дороги та забезпечити безпеку руху", — повідомляє Служба.

Усього упродовж останніх трьох тижнів на критичних відтинках автошляху було ліквідовано понад 55 тисяч кв. м пошкоджень. Ремонт проведено на ділянках: обхід міста Коростишів, між населеними пунктами Новогородецьке – Коростишів, поблизу Царівки та Глибочиці.

За потреби, кажуть дорожники, ремонт дорожнього покриття за сприятливих погодних умов триватиме. Поодинокі вибоїни ремонтуватимемо іншими методами, аби рух магістраллю був безпечним та комфортним.

До речі, останній масштабний ремонт всієї магістралі М-06 Київ - Чоп проводився напередодні Євро-2012. Міжремонтний термін на більшості ділянках вже минув, що, зважаючи на високу інтенсивність руху, провокує появу дефектів та деформацій дорожнього покриття.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up