Фатальна ДТП у центрі Коростеня: 20-річний п’яний водій «Тойоти» насмерть збив чоловіка і втік

Фатальна ДТП у центрі Коростеня: 20-річний п’яний водій «Тойоти» насмерть 
збив чоловіка і втік

Пригода трапилася на світанку 18 квітня у райцентрі Житомирщини. Керманич легковика здійснив наїзд на чоловіка та поїхав з місця ДТП.

За кілька годин правоохоронці розшукали винуватця. Триває досудове розслідування, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

Близько о пів на 6 ранку до Коростенського районного управління поліції надійшло повідомлення про те, що по вул. Базарній у райцентрі сталося ДТП з потерпілим. На момент прибуття слідчо-оперативної групи на місці події було виявлено лише загиблого чоловіка з травмами, характерними для наїзду транспортного засобу. Причетний до ДТП водій поїхав геть.

 

Поліцейські провели першочергові заходи із встановлення загальних обставин дорожньо-транспортної пригоди. Безпосередньо на місці наїзду правоохоронці вилучили уламки та емблему автомобіля, ймовірно причетного до події.

За зібраними відомостями вдалося з’ясувати, що ДТП сталась за участі автомобіля «Тойота» світлого кольору. Для розшуку транспортного засобу та затримання водія на територіях Коростенського та Житомирського районів керівник ГУНП увів у дію спеціальну поліцейську операцію «Перехват».

Уже через годину розшукуваний автомобіль з характерними пошкодженнями і його 20-річного керманича правоохоронці виявили у м. Коростені. Молодий чоловік зізнався у вчиненні ДТП. За його словами, він не помітив пішохода, який перетинав проїзну частину вулиці. Поїхати з місця пригоди вирішив, злякавшись скоєного.

За результатами медичного обстеження у водія зафіксовано стан алкогольного сп’яніння.

– Наразі молодика ми затримали у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК України, а його автомобіль вилучили, - повідомив начальник Коростенського районного управління поліції Дмитро Гаращенко.

Усі відомості нині перевіряються у рамках розпочатого досудового розслідування за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) ККУ. Водночас правоохоронці встановлюють особу загиблого у ДТП пішохода.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:38 У Коростенській громаді тривають роботи з ліквідації наслідків атаки БпЛА photo_camera 11:20 У Житомирі під час форуму відзначили молодіжних лідерів області та посилили співпрацю задля розвитку регіону play_circle_filled 11:00 З 15 серпня у Житомирі зросте оплата за проїзд у маршрутках і електротранспорті 10:40 ДТП на проспекті Миру: травмовано водія легковика Від читача 17:45 Фішингові посилання 10:18 Рятувальники ліквідовували наслідки ворожого обстрілу photo_camera 10:00 Вночі сили ППО збили 90 ворожих БпЛА 09:38 Оперативна інформація станом на 08:00 14.08.2026 щодо російського вторгнення 09:05 росія знову завдала удару по Житомирщині: постраждали об'єкт критичної інфраструктури та цивільне підприємство 09:00 14 серпня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 17:31 Делегати з Житомирщини взяли участь в першій зустрічі регіональних молодіжних конгресів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України 17:00 У Житомирі розпочали щорічну перевірку готовності закладів освіти до нового навчального року 16:39 Через півтора року повернувся на щиті до рідного Житомира Воїн Роман Бондарчук 16:36 У Житомирі провели в останню путь Захисника Андрія Крещука 16:20 Прохолодні ночі і теплі дні: прогноз погоди у Житомирі 16:00 Жителя Овруцької громади засуджено до 6 років увʼязнення за продаж метадону та організації приміщення для його вживання 15:20 В Україні зареєстровано 30 звернень по меддопомогу через укуси змій: найбільше - 10 - на Житомирщині 15:00 Житомирська обласна філармонія запрошує не відкриття 89-го концертного сезону 14:40 У Житомирі обговорили подальші кроки для підвищення доступності закладів на Михайлівській 14:19 Безкоштовна корекція рубців після травм та опіків: як скористатися програмою
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up