ДТП в Андрушівській громаді: автомобіль злетів у кювет, травмовані дві пасажирки

ДТП в Андрушівській громаді: автомобіль злетів у кювет, травмовані дві пасажирки

Як повідомили у Бердичівському районному відділі поліції, 1 грудня близько 13:50 години до Бердичівського районного відділу поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталась на автодорозі Житомир - Сквира. На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції.

"Попередньо, водій автомобіля "Chery Tiggo", 69-річний житель Житомирського району, не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням та з’їхав у кювет.

Унаслідок ДТП дві пасажирки авто, віком 35 та 48 років, отримали травми та були госпіталізовані до Андрушівської міської лікарні.

Усі обставини та причини, що призвели до автопригоди, з’ясовуються у рамках розпочатого кримінального провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України", - йдеться у повідомленні. 

Відео дня

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up