Біля Березівки на трасі Київ-Чоп сметрельна аварія: загинула 33-річна жінка: поліція шукає свідків

Біля Березівки на трасі Київ-Чоп сметрельна аварія: загинула 33-річна жінка: поліція шукає свідків

Дорожньо-транспортна пригода сталася 20 лютого близько 8:30 на 156 км автодороги Київ-Чоп, у с. Березівці. Травми внаслідок наїзду автомобілем отримала місцева жителька. Вона померла у лікарні. Поліція розпочала досудове розслідування.

Попередньо, водій автомобіля БМВ, 64-річний житель м. Новограда-Волинського, рухаючись у напрямку м. Житомира, вчинив наїзд на жінку, яка перетинала проїжджу частину, - повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

Унаслідок ДТП пішохід, 33-річна жителька Житомирського району, отримала травми та була ушпиталена до відділення інтенсивної терапії Житомирської обласної лікарні. На жаль, за кілька годин жінка померла.

Нині у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України, триває з’ясування всіх обставин події.

Правоохоронці звертаються до водіїв: неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху! Не виконуйте ризиковані маневри на дорозі та не перевищуйте швидкість. Завжди враховуйте пору доби, погодні умови, стан дорожнього покриття та навколишню обстановку. 

Шановні громадяни! Якщо ви були свідками або очевидцями вказаної дорожньо-транспортної пригоди, проїздили повз та маєте записи з відеореєстратора, просимо звернутися безпосередньо до відділу розслідування злочинів у сфері транспорту СУ ГУНП в Житомирській області за адресою: вул. Старий бульвар, 5/37 або зателефонувати за номером (0412) 407-431 чи на спецлінію «102». 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:00 Визначено переможців Житомирської обласної краєзнавчої премії імені Миколи Костриці 2025 16:39 Житомирська ампфутбольна команда “Титани” — бронзовий призер чемпіонату України з апмфутболу 16:20 У Житомирі передали нагороди рідним загиблих Героїв 16:00 З 22 грудня ліцеї Житомира йдуть на тритижневі канікули Від читача 16:49 Як шахраї обманюють, пропонуючи роботу. Не дайте шанс щоб вас ошукати. 15:41 Житомир отримав відзнаку в конкурсі Climate Manager Star 2025 15:20 Оголошено прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2025» 15:00 Нетверезий водій мотоблоку спричинив ДТП з тяжкими наслідками – чоловіка засуджено до 4 років позбавлення волі 14:38 Дія.Освіта: На Житомирщині діє 84 хаби цифрової освіти 14:20 Компенсація за оренду житла для ветеранів і ветеранок: хто може скористатися програмою та як подати заяву 14:00 Будьте обачними під час онлайн-шопінгу: коростенець втратив понад 17 тис. грн при купівлі телефонів 12:44 Жінці обміняли дорогий смартфон неналежної якості на новий: як відстояти свої права споживача 12:21 Смертельно травмувала дощечкою односельчанку: 56-річну жительку Андрушівської громади судитимуть за вбивство 12:14 Кожне четверте місто залишилося без мера: результати дослідження TI Ukraine 12:00 Користь ферментованих продуктів 11:41 У Житомирі до іспитового терміну засудили жінку, яка погодилась одружитися з чоловіком, щоб той уникнув мобілізації 11:21 Поліцейські Житомирського району розшукали двох дітей — один образився на рідних, інший — поїхав автостопом до друзів 11:00 Гвалтував малолітніх падчерок тривалий час:мешканцю Житомирського району повідомлено про підозру 10:39 На Житомирщині визначили переможців обласного конкурсу «Краща книга року – 2025» 10:20 Сім родин внутрішньо переміщених осіб отримали муніципальне житло в Житомирі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up