Загубили номерний знак: що робити, куди звертатися і скільки це коштує

Загубили номерний знак: що робити, куди звертатися і скільки це коштує

З погіршенням погодних умов – дощі, снігопади, ожеледиця – збільшується кількість випадків втрати номерних знаків.

Якщо така неприємність трапилася і з вами – необхідно звернутися до найближчого територіального сервісного центру МВС для перереєстрації і одержання нових номерів.

На території Житомирської області послугу можна отримати в п’яти центрах – у Житомирі, Коростені, Бердичеві, Новограді-Волинському та Радомишлі.

У разі втрати номерного знаку адміністратори сервісного центру МВС проводять перереєстрацію транспортного засобу. З собою необхідно мати паспорт, копію ідентифікаційного коду та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Якщо номери були загублені, потрібно буде написати пояснення обставин втрати, якщо ж номерні знаки були викрадені – довідку про втрату, видану в відділенні Національної поліції. Якщо власником транспортного засобу є юридична особа, надається акт службового розслідування.

Варто зауважити, що обов’язковою умовою здійснення операції є наявність самого автомобіля, оскільки послуга перереєстрації передбачає огляд транспортного засобу фахівцем Експертної служби.

По завершенню процедури адміністратор сервісного центру видає нові номерні знаки і нове свідоцтво про реєстрацію автомобіля. Знайдені номерні знаки після видачі нових вважаються недійсними і здаються до сервісних центрів МВС.

Вартість послуги з перереєстрації з видачею нового номерного знака:

- для транспортних засобів усіх категорій вітчизняного виробництва та країн СНД або окремих агрегатів – 525,47 грн;

- для транспортних засобів усіх категорій іноземного виробництва або окремих агрегатів – 562,99 грн;

- для мототранспорту вітчизняного виробництва та країн СНД – 420,31 грн;

- для мототранспорту іноземного виробництва – 457,83 грн;

- для мопедів або окремих їх агрегатів – 302,63 грн;

- для причепа вітчизняного виробництва та країн СНД – 435,55 грн;

- для причепа іноземного виробництва – 473,07 грн.

Отримати консультацію про порядок отримання послуги можна за телефоном (0412) 41-93-26 або на офіційній сторінці у Facebook.

Регіональний сервісний центр МВС

в Житомирській області

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up