ua і світ

Про це інформують у Житомирській митниці ДФС та зазначають, що угода про вільну торгівлю між Україною і Канадою та Угода...

Росія має виконати рішення Стокгольмського арбітражу, і Київ наразі шукає механізми, як змусити РФ виконати вирок суду. Про...

У середині лютого Державний комітет телебачення та радіомовлення оприлюднив перелік із 137 заборонених в Україні російських...

Запроваджені Урядом України зміни в ключових сферах життєдіяльності держави дозволять отримати нову якість життя – від освіти...

Україна активно впроваджує зміни в різних сферах життя держави і готова запропонувати міжнародним партнерам нові горизонти й нові вектори співпраці. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Міністром закордонних справ Данії Андерсом Самуельсеном. Глава Уряду відзначив підтримку Данії у санкційній політиці проти держави-агресора і подякував за всебічне сприяння проведенню реформ в Україні, - інформує Урядовий портал.

Всесвітній день астероїда – свято, яке вирішено святкувати 30 червня щороку. Було проголошено Генеральною Асамблеєю ООН на засіданні 7 грудня 2016 року. Рішення було прийняте за рекомендацією Комітету ООН по космосу. Таким чином ООН розраховує привернути увагу широких верств населення до небезпеки падіння астероїда на Землю.

Файлове сховище EX.UA відновило роботу на домені fex.net, повідомляє сервіс.

Цього дня Україна встановила дипломатичні стосунки з США, вироблено перші у світі електронні годинники та Аляска стала 49-м штатом США. 

Пропонуємо до вашої уваги підбірку подій,що сталися в історії України і світу цього дня.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк у своєму зверненні, яке оприлюднено в ефірі українських телеканалів 10 квітня, оголосив про свою відставку. Яценюк зареєструє у ВР подання про відставку у вівторок, 12 квітня.

Росія з 1 серпня посилила міграційні правила для громадян України, відмовившись від «преференцій», введених після початку бойових дій на Донбасі. Виняток залишається тільки для громадян України з окупованих частин Донецької та Луганської областей.

4 липня в Москві провели акцію протесту проти вторгнення Росії в Україну. Мерія російської столиці погодила участь 25 осіб у пікеті біля метро "Добринінське" з 14:00 до 15:30 за київським часом.

До списку російських ЗМІ, журналістам яких тимчасово призупинили акредитацію при органах державної влади України, включені понад 100 засобів масової інформації, зареєстрованих на території Російської Федерації. Про це повідомила речник СБУ Олена Гітлянська.

«Роспотрєбнадзор» заборонив ввозити сіль, вироблену на українському підприємстві «Артемсіль» (Соледар, Донецька область). Про це повідомляє прес-служба російського відомства.

keyboard_arrow_up