Зарядка за хвилину: інновації в технології швидкої зарядки смартфонів (Новини компаній)

Зарядка за хвилину: інновації в технології швидкої зарядки смартфонів (Новини компаній)

Збільшення завдань, які можна виконувати за допомогою девайсів, призводить до зростання часу їхнього використання і, відповідно, прискорює розряджання батареї пристрою.

За відсутності можливості регулярного заряджання акумулятора варто купити телефон з доступністю швидкої зарядки. Функція позбавляє необхідності встановлення важкої АКБ, підтримує продуктивність смартфона та дозволяє за короткий проміжок часу довести позначку батареї до 100%.

В чому полягає суть швидкої зарядки

За її допомогою заряджання телефону відбувається швидше, ніж зазвичай. Час для досягнення повного заряду конкретного пристрою залежить від сили струму та напруги. Смартфони, які підтримують подібну технологію, оснащені спеціальними адаптерами, здатними приймати більші показники, що прискорює досягнення максимальної позначки акумулятора за менший проміжок часу.

Заряджання відбувається в кілька етапів:

  • до 50–70% рівень заряду доходить протягом 15–20 хвилин з максимальною силою струму;
  • на наступній стадії потужність зменшується разом зі струмом та напругою для запобігання перегріву батареї;
  • позначка у 100% досягається через 30–60 хвилин.

Сутність технології полягає в оптимальному збільшенні позначки акумулятора саме на першому етапі. Це дозволяє зберегти функціональність телефону, коли обмаль часу на очікування повноцінного заряджання девайсу.

Для увімкнення експрес-зарядки необхідно зайти в налаштування та знайти відповідні параметри. У більшості моделей достатньо під'єднати зарядний пристрій з підтримкою Quick Charging.

Які способи допоможуть пришвидшити зарядку смартфона

Рекомендовано використовувати оригінальний або сертифікований ЗП з вищою потужністю, попередньо визначивши пропускну зарядну можливість конкретного телефону на сайті виробника або в інструкції до нього. Варто слідкувати за цілісністю кабелю, адже наявність пошкоджень може не лише зменшити зарядну швидкість, але й призвести до загоряння самого смартфона.

Економія часу на заряджанні та безпровідні девайси для цієї мети — речі несумісні. В цьому разі краще відмовитись від зручності, яку надають останні на користь класичних способів — використання кабелю. За відсутності ЗП під рукою можна скористатись будь-яким пристроєм з наявністю інтерфейсу USB або зовнішнім акумулятором Power Bank.

Додатково необхідно вимкнути фонові програми: NFC, Bluetooth, Wi-Fi, GPS та мобільний інтернет. Краще під час заряджання відмовитись від активного використання телефону. Надолужити згаяний час можна буде після досягнення позначки батареї достатнього рівня, тим паче за таких умов це відбудеться досить швидко.

Залишати смартфон, що заряджається, в умовах високих температур — під прямим сонячним промінням, в автомобілі або під одягом — не дуже хороша ідея. Це може призвести до надмірного нагрівання, втрати продуктивності та виходу АКБ з ладу.

 

keyboard_arrow_up