Яку Sony PlayStation треба вибирати? (Новини компаній)

Яку Sony PlayStation треба вибирати? (Новини компаній)

У 2020 році нарешті вийшла п’ята серія приставок від Sony. Вона підкорила ігровий світ і навіть отримала звання пристрою, за яким стоїть ігрове майбутнє.

 Проте який варіант Sony PlayStation вигідно зараз купувати й чому?

Зовнішній вигляд

Коли ми бачимо консолі, першим оцінюємо вигляд. І Sony PlayStation 5 значно змінилася в дизайні, якщо порівнювати з попереднім поколінням. Якщо в четвертому поколінні був мінімалістичний дизайн з нахилом до геометрії, то остання модель витончена. Вона наче прагне до космосу.

У дизайні обох моделей є свої переваги. Тож тут сперечатися про смаки немає сенсу. Беріть те, що подобається вам. 

Ігрові можливості

Логічно, що нове покоління консолей потужніше за попереднє. Тут замінили технічну частину, тож комплектувальні деталі зробили приставку продуктивнішою. 

Це основний параметр, за яким можна порівнювати PS4 і PS5. Якщо ви доволі спокійно сприймаєте деякі нечіткості в графіці, то вибирайте попереднє покоління. Якщо ж ви бажаєте отримати максимально можливу кількість кадрів на одну секунду, то варто придивитися до нового покоління. 

Бібліотека ігор

PS5 не може похвалитися великою кількістю ексклюзивних проєктів. З нашумілих новинок тут можна виділити:

Цілком можливо грати в ці продукти й на попередніх поколіннях. Тож якщо ви не вибагливі до ідеальної чіткості кожного пікселя, а просто хочете насолодитися сюжетом, то зупиніться на PS4. Вона коштує дешевше, а за функціоналом у таких умовах не набагато уступає своєму наступнику.

До речі, минулого року лідером продажів серед цих поколінь стала саме PS4. І на неї до того моменту ще випускали ексклюзиви. Тож скидати й не брати до уваги минулу версію консолі не варто. Вона показує себе досі гарно.

У Retromagaz ви можете вибрати консолі відомого бренду в усіх поколіннях. А до них можна придбати аксесуари й ваучери. Насолоджуйтеся грою, сюжетом і малюванням на тій приставці, яка вам буде зручною.

keyboard_arrow_up