Як підібрати ліки проти температури (Новини компаній)

Як підібрати ліки проти температури (Новини компаній)

Підвищення температури тіла (лихоманка, гарячка), є захисною реакцією організму на різні захворювання та інфекції: грип, ОРЗ, ангіни тощо. Воно необхідне для подолання хвороби, бо допомагає активувати імунну систему.

У більшості випадків гарячка є короткочасною і не потребує спеціальної терапії. Але необхідно застосувати ліки від температури, якщо вона піднялася надто високо або не знижується тривалий час. Купити їх недорого можна в мережі аптек D.S., в асортименті якої широкого представлені препарати різного призначення.

Види жарознижувальних препаратів

Ось деякі з найпоширеніших антипіретиків (тобто засобів для зниження температури), препарати з якими представлені в аптеках:

Ці варіанти дозволяють обрати саме той, що оптимально підійде певному хворому.

Важливі правила вибору і прийманні ліків

Перед прийманням будь-яких ліків від температури важливо проконсультуватися зі спеціалістом, особливо якщо хворий має інші медичні проблеми або приймає інші ліки. Звичайно, за раптового підвищення температури умов і часу консультації з фахівцем може і не бути. Тому необхідно заздалегідь вибрати та купити необхідний засіб, який на всяк випадок буде зберігатися в домашній аптечці. Це може бути окремий препарат для кожного з членів сім'ї (наприклад, для малюка – свічки, для дитини старше – сироп, для дорослих – таблетки). 

Важливо дотримуватися рекомендацій лікаря й інструкцій виробника щодо дозування та приймання препарату. Не вдавайтеся до тривалого самолікування та безконтрольного приймання медикаментів. Це може завдати шкоди вашому здоров'ю. 


 

keyboard_arrow_up