Тенденції весільних браслетів: додаємо до каблучки сяйва (Новини компаній)

Тенденції весільних браслетів: додаємо до каблучки сяйва (Новини компаній)

Прикраси до дня одруження не обмежуються тільки головним символом любові та вірності. Каблучки — суперзірки у вбранні нареченої, які потребують яскравих доповнень. Вдало підібраний браслет складає з обручкою ансамбль, що привертає до себе увагу. Розберемося, які коштовності для зап'ястя майбутньої нареченої пропонують популярні дизайнери в поточному модному сезоні.

Ключові тренди на весільні прикраси

Під час створення незабутнього образу для однієї з головних подій у житті важливо враховувати особистий стиль нареченої. Тому не треба орієнтуватися тільки на те, що розробляють дизайнери. Але, щоб виглядати сучасно, можна вибрати деталі, наприклад, прикраси, які є актуальними.

Чарівність наречених будуть підкреслювати коштовності, які розроблені в романтичному, ретро-стилях та з використанням природної тематики. Для весільних свят можна купити браслет, у якому основними акцентами стануть:

 • делікатність;
 • спогади;
 • природа.

Браслети з діамантовими акцентами

Блиск і елегантність — відмінні риси ювелірних виробів із золота з коштовними каменями. Алмази з різними видами огранювання залишаються найбажанішими вставками в прикрасах для наречених. У моді стримані вироби з лаконічним декором, який водночас ретельно продуманий. Популярні браслети з алмазами з такими видами інкрустацій:

 • з кількома каменями, які розташовані у вишукану композицію;
 • з розсипом дрібних діамантів.

Каблучки та браслети з дорогоцінними каменями з мінімалістичним дизайном не перевантажують образ та пасують до суконь та костюмів у різних стилях: від богемного до класичного. Діамантова коштовність буде добре служити надалі на багатьох важливих подіях.

Весільні браслети в ретро-стилі

Яскраві прикраси з минулих часів надихають сучасних ювелірів на створення захопливих виробів з елементами, які використовували попередні майстри. Популярні браслети з такими способами обробки або декором:

 • діамантова грань;
 • витіюваті візерунки;
 • етнічні мотиви.

Такі прикраси будуть мати гармонійний вигляд поряд із вінтажною каблучкою, яку іноді передають із покоління в покоління. До неї також можна вибрати браслет із золотих ланцюжків різного плетіння того ж кольору, що й обручка. Товщина та спосіб в'язки підбирають під стиль каблучки.

Найпопулярніша національна символіка також може бути використана в браслетах із золотом. Вони підходять до відповідної сукні з деталями українського костюма.

Стильний романтизм

У моді у весільному вбранні — мереживо, банти та природні мотиви. Вони гарно поєднуються з ювелірними виробами в романтичному стилі. Є актуальними рослинні та анімалістичні елементи в прикрасах. Популярні браслети з таким декором, який надихається природою:

 • квіткові мотиви;
 • декор у формі листя;
 • підвіски з різними фігурами.

Витончені деталі надають виробам вишуканості й романтизму, який супроводжує свято створення нової сім'ї. Такі прикраси служать, до речі, символами. Наприклад, мініатюрне дерево, яке вигравіювано на підвісці, означає родючість, гармонію в сімейних стосунках і довголіття.

Широкий асортимент браслетів для весілля, що пропонують виробники ювелірних прикрас, дає змогу для сміливих експериментів. Трендовий виріб із дорогоцінного металу допоможе нареченій розкрити свою особистість та мати чарівний вигляд. Золотий браслет і після урочистості можна носити із задоволенням як один зі спогадів про важливу подію.

 

keyboard_arrow_up