Палетні стелажі: особливості та причини вибору (Новини компаній)

Палетні стелажі: особливості та причини вибору (Новини компаній)

Найбільш популярними та розповсюдженими опціями конструкцій на складі вважаються палетні стелажі. Зберігати на таких конструкціях можна різні товари, які можна забирати як вручну, так і за допомогою навантажувача. 

Оскільки забирають з них товар та вивантажують його зазвичай спереду, то їх також називають фронтальними. Сьогодні такі стелажі стоять на багатьох складах, але деякі продовжують обирати не найзручніші варіанти. На сайті https://forstor.ua/ua/ca-stellazhi/palletnye/ можна знайти палетні стелажі, які поєднують у собі велику кількість переваг – варто розібратися докладніше.

Що це за конструкції

Системи для зберігання палет зазвичай складаються з двох базових елементів: рами і траверса. Перший – це стійкий металевий каркас, до котрого треба прикріпити інші елементи до горизонтальних чи діагональних розкосів.

 

Траверсою називають рівну горизонтальну балку, котра виготовляється з міцних металевих профілів. Потрібно звертати увагу на навантаження, які можуть витримати траверси при виборі конструкції. Інші елементи (полички, перемички, з’єднувачі) можуть відрізнятись та підбиратись компаніями залежно від різновиду їх бізнесу.

На сайті https://forstor.ua/ua/our-projects/projects-pal/ можна знайти широкий асортимент таких конструкцій та побачити реалізовані проєкти палетних стелажів в різних містах України.

Палетні стелажі: якими вони бувають

Крім популярних фронтальних стелажів, сучасний ринок пропонує інші моделі. Набивні моделі не менш відомі. Їхня особливість — відсутність проходів між рядами, за рахунок чого вдається використовувати 90% площі, виділеної під склад. Гравітаційні стелажі оснащуються роликовими конвеєрами. Вони дозволяють ефективно використовувати кожен квадратний метр площі. Оскільки переміщення піддонів відбувається до місця вивантаження вантажу, то скорочується кількість персоналу та вантажної техніки.

Мезонінні — ще один вид палетних стелажів. Це багаторівневе обладнання, яке дозволяє зберігати велику кількість всіляких товарів. 

Причини вибирати палетні стелажі

Дані моделі вважаються сучасним рішенням для зберігання обладнання на складах. Серед найголовніших переваг варто виділити наступні:

  • легкість переміщення по складу;
  • велика місткість;
  • здатність витримати вантажі достатньої ваги та розмірів.

Така конструкція ідеально підходить для роздрібних магазинів та підприємств, що працюють з великим товарообігом. Доволі часто їх можна помітити в поштових відділеннях, логістичних мережах, мережевих магазинах і т.д. Тому дані системи зберігання користуються попитом та можуть знадобитись для представників різних сфер бізнесу.

keyboard_arrow_up