Особливості однієї з найстаріших настілок серії Warhammer Necromunda (Новини компаній)

Особливості однієї з найстаріших настілок серії Warhammer Necromunda (Новини компаній)

Warhammer Necromunda є однією з улюблених серед фанатів настільних ігор у всесвіті Вархаммер. Саме про цю тактичну гру, розроблену для двох учасників, ми сьогодні й поговоримо.

Особливості Warhammer Necromunda

Перша настільна гра Necromunda побачила світ у 1995 році, і вже перше її видання виявилося досить вдалим. Через 20 років розробники вирішили представити перезапуск Necromunda, щоб порадувати її прихильників, і це їм, безумовно, вдалося.

Усі дії в грі відбуваються не на відкритій місцевості, а в підземеллях одного з імперських міст. Місто населене безжальними шахраями, бандитами, вигнанцями, які ведуть постійну боротьбу між собою. Для того, щоб вижити в цій клоаці, потрібно постійно боротися. І єдине, що розуміють всі мешканці міста, і чим цю боротьбу можна вести - це сила.

Крім різноманітного спорядження та різного зброї, в грі представлено велику кількість барикад, пасток та інших перешкод. Тому для того, щоб вижити в цьому місті, вам доведеться докласти максимум зусиль. 

Характеристики гри

Механіка гри Некромунда Вархаммер добре продумана і дуже схожа на Вархаммер 40000. У процесі гри кожен учасник контролює вибрану заздалегідь банду. Для того, щоб виконати відповідні завдання і цілі скермішу, необхідно активувати бійців і вибрати для них відповідне озброєння.

Благодаря тому, що детально продумана система підвищення рівня, можна легко розвивати кожного бійця, підлаштовуючи його навички та вміння під свій стиль гри. Вдосконаленню підлягають бійці, їх зброя, певні характеристики і властивості. Усе для підвищення доступно п'ять рівнів. Апгрейд підлягає не лише бійцям, але і кібермастифу. У процесі можна збільшувати кількість хітів, а також об'єм броні. Коротше кажучи, підвищення рівня надає просто-таки широкі можливості для персоналізації своєї банди.

Окремо варто згадати підвищення рівня зброї. Усю наявну зброю можна не лише підвищувати, але також частково або повністю кастомізувати. Для підсилення зброї можна користуватися амулетами, археотехом, а з часом змінювати міць, встановлювати новий ствол та інші деталі.

Аксесуари до гри

До настільної гри Некромунда Warhammer додаються різноманітні аксесуари. 

  • Карти. Для того, щоб організувати сутичку, слід підготувати карти. Можна замовити і купити одну або декілька карт.
  • Книги. У них перераховані основні правила, вимоги та особливості. На офіційному сайті періодично додають нові правила, які вводять розробники, тому потрібно постійно їх перевіряти на предмет актуальності (особливо, якщо ви грали в Некромунда давно і могли пропустити більше ніж одну редакцію).
  • Фарби та пензлики. Щоб підготувати мініатюри та фігурки для гри, а також правильно їх оформити, слід використовувати фарби певних кольорів та пензлики. Гравці самостійно визначають відповідні відтінки і кольори, але робити це потрібно відповідно до свого ростеру.
  • Інструменти. Вони можуть знадобитися під час збирання фігурок.
  • Набір декорацій. Щоб зробити гру більш цікавою, можна скористатися спеціально підготовленими наборами декорацій. Це можуть бути різноманітні об'єкти ландшафту, обстановки та інше.
  • Пляшечка. Її використовують для того, щоб змішувати фарбу. Для того, щоб спростити цей процес, можна скористатися кульками. З їх допомогою можна зробити процес перемішування більш комфортним.

Мініатюри Necromunda

Базові набори настільної гри містять фігурки для декількох груп.

  • До першої банди можуть входити жінки-воїни, що належать до дому Ешера. Вони мають відмінну зброю, добре розбираються в отрутах та різних хімічних речовинах. Вони зневажають чоловіків, тому постійно їм протистоять.
  • До другої банди входять скоти, які належать до дому Голіаф - варвари-гіганти.

Звісно, купити мініатюри Lord of the Rings для Некромунда у вас не вийде, але є і інші набори канонічних фігурок, які підходять для Necromunda. Для того, щоб фігурки з набору Bloodbowl та інших не відрізнялись від тих, що представлені на зображеннях, не забудьте їх розфарбувати. Для цього рекомендуємо користуватися спеціалізованими акриловими фарбами.

Коментарі

keyboard_arrow_up