Ламінат: структура та види поверхні

Ламінат: структура та види поверхні

Ламінований настил мабуть саме затребуване покриття для підлоги серед багатьох споживачів і це оправдано тим, що він має багато позивних сторін.

Безліч красивих варіантів по дизайну, легкий догляд та і вартість досить прийнятна – все це про ламінат. До переваг ламінованої підлоги можна віднести ще багато аспектів, наприклад те, що монтаж дощок відбувається без клею - за допомогою замкових з’єднань, а це дозволяє прискорити весь процес укладання підлоги та виконати його навіть не професіоналу, звісно при умові ознайомлення з інструкцією монтажу такого настилу. А ще те, що така підлога має довгий гарантійний термін від 20 і більше років. Взагалі можна сміло сказати, що ламінат користується попитом, бо виправдовує очікування покупців. У цій статті ми розкажемо вам про те, з чого складається сучасний ламінат та які види поверхні такого покриття існують сьогодні на ринку, завдяки чому ви зможете вибрати розкішний та відповідний виріб для свого інтер’єру.

Структура ламінату

Відео дня

Багатьом відомо, що ламіноване покриття має багатошарову структуру, завдяки якій володіє своїми перевагами, адже кожний пласт є необхідним і має своє призначення. Загалом звичайна планка ламінату складається з:

  • Верхнього захисного покриття. Зазвичай цей шар виготовляється з акрилової смоли чи меламіну, верхнє покриття є дуже важливим, адже воно відповідає за зносостійкість виробу, тобто захищає ламелі від вологи, стирання та механічних пошкоджень;
  • Декоративного пласту. Виготовляється зі спеціально просоченого паперу з декоративним візерунком;
  • HDF-плити. Деревна плита високої щільності – HDF-плита, вона є основою всієї конструкції, а від її товщини залежить клас покриття;
  • Стабілізуючого шару. Загалом його виготовляють з спеціального паперу просоченим меламіновою смолою.

Види поверхні ламінату

Першочергове сприйняття такого виробу дуже залежить від його поверхневого покриття, оскільки виробників ламінованого настилу на сьогодні дуже багато, то варіантів існує безліч. Різноманітний візерунок, імітація плитки чи каменю – все це реальність, тому такий настил легко прикрасить будь-яке приміщення. Якщо казати про більш звичайний ламінат з імітацією натуральної деревини, то треба зауважити, що його розділяють на односмуговий, двохсмуговий та трьохсмуговий. З точки зору оформлення інтер’єру вважається, що односмуговий ламінат, який має широкі смуги - візуально вкорочує простір в приміщенні, а ось з двома смужками або трьома, навпаки – подовжує. Крім того, поверхня ламінату може мати різну структуру покриття, а саме:

  • глянцеву;
  • матову;
  • масляну;
  • рельєфну.

На закінчення цієї статті, обов’язково хочеться відмітити, що ламінована підлога – це практичний, сучасний та універсальний настил, який ще довго буде на піку своєї популярності.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
14:21 13 пожеж ліквідували рятувальники Житомирщини за минулу добу 14:00 Центри реабілітації на Житомирщині шукають працівників 12:39 У закладах професійної освіти Житомирщини відбувся випуск кваліфікованих кадрів 12:20 ДПС нарахувала понад 221 млн грн штрафів за порушення під час продажу тютюнових виробів Від читача 10:47 Остерігайтеся шахрайських Telegram-ботів! 12:00 Про засмагу: як правильно доглядати за шкірою 11:38 Запрошуємо на презентацію книги «Ботанічний сад Поліського національного університету імені Героїв-десантників» 11:23 Житомирська команда "Ветерани Полісся" виборола на відбіркових змаганнях «Сильні України» 10 медалей 11:00 За вчинення домашнього насильства троє жителів Звягельського району постануть перед судом 10:40 1 500 грн на спорт для ветеранів та ветеранок: стартував третій етап прийому заяв 10:22 Віталій Бунечко провів нараду щодо реконструкції приміщень та вхідної групи поліклініки №2 у Житомирі 10:00 Житомирянин Сергій Цимбалюк став четвертим в Європі на змаганнях з параамреслінгу 09:40 ЗСУ ліквідували ще 1110 окупантів 09:19 Оперативна інформація станом на 08:00 02.07.2025 щодо російського вторгнення 09:00 2 липня: все про цей день, яке свято, що не можна робити і погода у Житомирі 17:51 Реєстрація електронних кабінетів уже доступна для всіх категорій вступників 2025 17:25 За реалізацію фальсифікованого алкоголю засуджені сплатять штраф у розмірі 355 тис. гривень 17:00 У Житомирі цього тижня бракує крові 3 і 4 групи з негативним резусом 16:40 За позовом прокуратури Радомишльську міськраду зобов’язали створити орган охорони культурної спадщини 16:21 Слюсар, електрик, будівельник: затребуванні професії, що починаються з Професійного коледжу технічних інновацій
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up