Чи достатньо купити зелену карту на 1 місяць? Читайте далі (Новини компаній)

Чи достатньо купити зелену карту на 1 місяць? Читайте далі (Новини компаній)

 

Зелена карта - це міжнародний страховий поліс, який є обов'язковим для водіїв, що подорожують на своїх авто за межі України. Вона слугує гарантією того, що у разі ДТП водій матиме фінансову підтримку для покриття шкоди, заподіяної іншим учасникам дорожнього руху.

Багато водіїв, які планують короткострокову подорож за кордон, задаються питанням: чи достатньо купити зелену карту на 1 місяць? Відповідь на це питання залежить від декількох факторів:

  1. Тривалість подорожі. Якщо ви плануєте подорожувати за кордон менше, ніж на 1 місяць, тоді купівля зеленої карти на 1 місяць буде достатньою.
  2. Частота поїздок. Якщо ви часто їздите за кордон, тоді може бути вигідніше купити зелену карту на більш тривалий термін, наприклад, на 3 місяці або на півроку. Це дозволить вам заощадити кошти.

Переваги покупки зеленої карти на 1 місяць

Короткострокові страхування можуть бути вигідними для водіїв з таких причин:

  • Економія коштів. Це один з найдешевших варіантів зеленої карти, якщо ви плануєте короткострокову поїздку.
  • Простота оформлення. Зелену карту на 1 місяць можна купити онлайн або в будь-якому офісі страхової компанії.
  • Зручність. Вам не потрібно турбуватися про продовження дії полісу протягом подорожі.

Поради щодо купівлі зеленої карти

Перед покупкою зеленої картки рекомендується порівняти ціни в різних страхових компаніях. Ви можете зробити це онлайн, наприклад, на сайті https://minfin.com.ua/ua/insurance/greencard/1-month/. Також зручно купувати зелену карту саме онлайн. Це швидкий та легкий спосіб отримати поліс.

Після покупки страхування на авто, під час подорожі за кордон важливо мати його при собі. Її необхідно пред'явити на вимогу співробітників прикордонної служби або поліції. Слідкуйте, чи не закінчився термін дії зеленої карти аби її не довелося купувати в іншій країні.

Як купити зелену карту онлайн

Найважливіше при оформленні зеленої карти онлайн - обрати надійного страховика. Після того, як цей етап пройдено, залишається лише заповнити форму для покупки.

Вам необхідно буде вказати термін дії полісу та країну подорожі, інформацію про ваше авто: доєдати техпаспорт, вказати тип транспортного засобу та об'єм його дивгуна.

З власних документів вам знадобиться тільки паспорт, ідентифікаційний код та водійське посвідчення.

Пам'ятайте: зелена карта - це обов'язковий страховий поліс, який може вберегти вас від значних фінансових витрат у разі ДТП за кордоном.

keyboard_arrow_up