Всеукраїнський проект - Baby Star 2016
 • access_time 5 травня 2016

Шановні учасники проекту «Babystar» та їх батьки!

До 17 листопада всі «таймери» будуть обнулені, а голосування проходитиме з 18 листопада до 18 грудня до 12:00! Нагадаємо, що декілька  днів тривало голосування у тестовому режимі.

Один переможець буде визначений шляхом інтернет-голосування (на сайті газети https://zt.20minut.ua/competitions/vseukrayinskiy-proekt---baby-star-2016-66), другого переможця визначить журі на фінальному гала-концерті, який відбудеться 18 грудня о 18:00 в обласній філармонії ім. С. Ріхтера (м. Житомир)!

На фінальному гала-концерті врученні премії «Babystar»  будуть нагороджені два переможці, всі інші учасники отримають премію «Babystar Гран-Прі»!

До Дня Святого Миколая пройде найочікуваніша Всеукраїнська дитяча премія року «Babystar 2016», а саме 18 грудня о 18:00 (Житомирська обласна філармонія ім. С.Ріхтера)! Запрошення можна придбати в редакції газети «20 хвилин» (м. Житомир, вул. Рильського, 9, оф. 407) або за тел.: (0412)446-007.

 • ...
  remove_red_eye 6839
  thumb_up 531
  chat_bubble_outline 21
  share 284
  Каріна Васіна
  Каріна Васіна Навчається у гуманітарній гімназії №23 міста Житомира. У свої 11 років дівчинка професійно займається танцями та співами. Вивчає англійську, французьку, польську мови. Бере участь у різноманітних конкурсах та має високі досягнення: «Дитина року 2015», «Юна супермодель України 2015», Віце-Міс Всеукраїнського Телевізійного конкурсу «Little Queen of Ukraine 2016».
 • ...
  remove_red_eye 2448
  thumb_up 412
  chat_bubble_outline 10
  share 21
  Анастасія Дорошенко
  Дорошенко Анастасія  Народились 17.07.2011року у гарному місті Житомир. Дуже активна, весела, життєрадісна. Анастасія обожнює танцювати, малювати, співати. Улюблений мультфільм "Софія Прекрасна", на прикладі якої вчиться бути справжньою леді. Займається третій рік у центрі раннього розвитку "Гармонія" та залюбки відвідує модельне агентство "Глорія". З вересня починає активну підготовку до школи. У свої 4 роки брала участь у двох конкурсах краси, має титул "Міні-Місс Житомир 2015" та "Найкрасивіша Україночка 2016". Знімалася у програмі житомирського каналу "В об'єктиві", озвучувала рекламу на радіо. Мріє Анастасія відвідати Дісней Ленд. У майбутньому хоче стати дитячим лікарем, допомагати дітям та вийграти конкурс "Місс Світу".
 • ...
  remove_red_eye 4119
  thumb_up 175
  chat_bubble_outline 23
  share 166
  Єлизавета Толоконнікова
  Толоконнікова Єлизавета Талановита, активна, розумна дванадцятирічна житомирянка. За її плечима ряд нагород та відзнак. У конкурсі «Empire Of Arts 2015» вона стала Міні-Міс Чарівність. Єлизавета є лауреатом 1-ої Премії у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво», лауреатом 1-ої Премії у номінації «Художнє мистецтво», лауреатом 1-ої Премії у номінації «Моделінг». Дівчина має багато титулів: «Міс Україночка 2015»- Віце міс, Little Miss Of The World – «Miss Talent», «Літо 2016» – Міні Міс, брала участь у «Буковельському Зіркафесті», в оригінальному жанрі завоювала «Гран-Прі».
 • ...
  remove_red_eye 3668
  thumb_up 149
  chat_bubble_outline 29
  share 95
  Анастасія Іванюха
  Іванюха Анастасія Десятирічна дівчина з міста Черняхів Житоимрської області. Анастасія  займається вокалом, бальною хореографією, грає на фортепіано. Анастасія- активна учасниця різноманітних конкурсів і фестивалів:Гран-прі на обласному етапі конкурсу «Кришталеві нотки» у напрямку «Естрадний спів» (2013), І місце на Відкритому міському фестивалі дитячої творчості "Дитяче бажання" (2016), Перше місце у напрямку «Народний вокал» (2014) , Гран-прі на обласному конкурсі «Якщо ти зірочка, засвітись!» (2013), Друге місце на фестивалі-конкурсі «Зоряні діти», номінація – 10-12 років (2016 рік), Перше місце у творчому турі «Світ чудес Полісся» (2014), численні подяки та відзнаки Будинку дитячої та юнацької творчості м. Черняхів та Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст., перші місця на Міжнародних та Всеукраїнських змаганнях з танцювального спорту та спортивних бальних танців.
 • ...
  remove_red_eye 1671
  thumb_up 129
  chat_bubble_outline 2
  share 28
  Євангеліна Шмід
  Шмід Євангеліна Трирічна дівчинка з міста Рівне. Не дивлячись на такий маленький вік, ця дівчинка дуже талановита. Має ряд нагород та безліч перемог у різноманітних конкурсах та проектах. Перемога - «Маленька красуня літа 2015» , Перша віце міс «Найкрасивіша україночка 2016», Міні міс «Найстильніша україночка 2016», Маленька Топ модель України 2016 зірка подіуму «Міні Топ-Модель України 2016», "Mini- model international award" міжнародного конкурсу юних моделей " "MINI-MODEL INTERNATIONAL AWARD", дипломантка "Internet mini-model" міжнародного конкурсу юних моделей " "MINI-MODEL INTERNATIONAL AWARD", дипломантка показу колекції "NACHO", дипломантка показу колекції "MEZHEBOVSKI", Премія "OSCAR PARTY" від "Kids Time", Міні-міс глядацьких симпатій та дипломантка "FASHION KIDS SPRING" , дипломантка проекту " УСПІШНІ ЖІНКИ РІВНЕНЩИНИ", номінантка на Премію «UKRAINIAN PEOPLE», лице обкладинки журналів "Вітаємо" та "Твій стиль", зіркова гостя "Ukrainіan peopel", модель та лице салону "Inna Morato".
 • ...
  remove_red_eye 3511
  thumb_up 126
  chat_bubble_outline 9
  share 186
  Анна Покрасова
  Анна Покрасова Анні з Житомира 4 роки. Дівчинка відвідує ДНЗ№5 «Пізнайко». Дуже любить малювати, танцювати та фантазувати. Полюбляє плавати і займається карате.Анна дуже активна, енергійна і цілеспрямована, залюбки бере участь у всіх заходах, що проходять у Житомирі. Переможниця конкурсу літературних читців (м. Київ). Переможниця обласних змагань з карате, озвучувала рекламу на радіо. Учасниця багатьох показів та фотозйомок. Мріє лікувати людей та стати фотомоделлю.
 • ...
  remove_red_eye 2417
  thumb_up 124
  chat_bubble_outline 4
  share 87
  Яна Ліпінська
  Яна Ліпінська Семирічна Яна навчається у третьому класі Житомирського екологічного ліцею №24. Четвертий рік займається бальними танцями в Dance-ART Studio. У більш ніж 15 конкурсах із бальних танців завойовувала срібні та золоті медалі. Брала участь у конкурсах краси «Міні міс та міні топ-модель Житомира 2014 та 2015», «Маленька королева Житомира 2014», «Найкрасивіша Україночка 2014-2016», «Юна принцеса країни 2015», «Юна королева країни 2016» та ін. Озвучує рекламу на радіо. Мріє стати дизайнером одягу.  
 • ...
  remove_red_eye 1450
  thumb_up 48
  chat_bubble_outline 0
  share 22
  Анна Дев’ятисильна
  Анна Дев’ятисильна Семирічна Анна мріє стати художником-модельєром. Ходить на танці та акробатику з колективом «Зоряночка» та відвідує улюблену «Глорію». Брала участь у багатьох показах та конкурсах, таких як: «Міні Міс Житомир 2015» (Гран-Прі), «Найкрасивіша Україночка 2016» (Гран-Прі), «Міні Міс - Літо 2016» (Гран-Прі) та «Найкрасивіша Міні Топ-Модель України 2016», де здобула перемогу.
 • ...
  remove_red_eye 1063
  thumb_up 37
  chat_bubble_outline 3
  share 12
  Ніка Панченко
  Ніка Панченко П’ятирічна житомирянка Ніка – маленька красуня, розумниця, талановита дитина. Вона цілеспрямована, старанна та дружелюбна дівчинка. Їй дуже подобається спортивна аеробіка та заняття в модельному агентстві «Gloria Model’S». Ніка має декілька нагород: «I Віце-Найкрасивіша Міні Топ-Модель України 2016», «I Віце-Міні Міс Житомир 2016», також вона брала участь у декількох показах.
 • ...
  remove_red_eye 1075
  thumb_up 34
  chat_bubble_outline 2
  share 21
  Варвара Миклуха
  Варвара Миклуха Юна модель-житомиряночка народилась 1 липня 2012 року в сім’ї військовослужбовців. Відвідує Житомирський Центр розвитку дитини №53, бере участь у показах, які організовує модельне агентство «Gloria Model Style». Варвара вже встигла завоювати Гран-Прі на конкурсі «Міні Міс Літо – 2016». До захоплень дівчинки можна віднести танці. Вона просто обожнює їх і танцює, коли є така можливість. Варвара мріє вийти разом із сестричкою Анастасією на професійний модельний подіум.
 • ...
  remove_red_eye 892
  thumb_up 25
  chat_bubble_outline 0
  share 26
  Анастасія Кудряшова
  Кудряшова Анастасія Народилася у Житомирі 15 квітня 2010 року. Талановита, допитлива та наполеглива маленька дівчинка з казковою фантазією. Навчається у школі моделей. Учасниця конкурсу «Міс Літо-2016» та Всеукраїнського конкурсу «Найкрасивіша Міні Топ-Модель України 2016», почесна учасниця конкурсу «Зірка Житомирського району» у номінації «Художнє слово». Дуже хоче взяти участь у всесвітньому конкурсі «Міні Місс-2016», який відбудеться у Греції. Щоб достойно виступити, наполегливо вивчає англійську мову.
 • ...
  remove_red_eye 678
  thumb_up 24
  chat_bubble_outline 0
  share 26
  Кароліна Півовар
  Кароліна Півовар Артистична та яскрава житомирянка Кароліна не уявляє свого життя без вокалу. В майбутньому бачить себе на великій сцені. І вже зараз відомі українські автори пишуть для неї пісні, які вона гідно та із задоволенням презентує. Яскравим прикладом є отримана нею премія " Дитина року 2015", за естадно-вокальні досягення. На сцені та перед камерами почуває себе, як риба в воді. Вже встигла взяти участь у багатьох телепроектах. Не гірше за професійну модель юна паночка позує перед фотокамерами для відомих журналів, серед яких всесвітньовідомий журнал " Modny dom". ( 7 років. Школа N12. 1-Б клас)
 • ...
  remove_red_eye 1110
  thumb_up 19
  chat_bubble_outline 2
  share 17
  Карина Сотченко
  Сотченко Карина Їй лише 10, а вона вже відома в Києві актриса, модель, виконавиця відомих пісень. За її плечима ряд нагород та відзнак: «Маленька принцеса України 2015», I місце з вокалу у Відкритому конкурсі-фестивалі джазового мистецтва, III премія з вокалу на «Зіркових канікулах у світі талантів», присвоєно титул «Міс талант» та «Міс глазур» за роль «Мухи-Цокотухи» у шоу-виставі «Муха-Цокотуха», Гран-Прі на Всеукраїнському конкурсі краси «Найкрасивіша Міні Топ-Модель України 2016».
 • ...
  remove_red_eye 782
  thumb_up 19
  chat_bubble_outline 2
  share 17
  Анастасія Прозор
  Прозор Анастасія Восьмирічна житомирянка навчається в 23 гімназії з поглибленим вивченням іноземних мов. Вона дуже любить тваринок. Брала участь у багатьох показах і конкурсах, серед яких «Міні Міс України», де здобула титул «Маленька красуня України 2015», «Маленька королева Житомира 2014» та багато інших. Серед найбільших перемог Анастасії – «Перлина України», «Міні Топ-Модель України 2016», «Міні Міс Житомир 2015». А зараз ця талановита житомирянка готується до конкурсу «Міні Топ-Модель Світу 2016».
 • ...
  remove_red_eye 923
  thumb_up 17
  chat_bubble_outline 2
  share 24
  Віра Наумова
  Віра Наумова Шестирічна житомирянка Віра Наумова виховується в багатодітній родині. З 5 років на сцені. Бере участь у різних показах мод, конкурсах читців. Відвідує модельну агенцію «Gloria Model Style». Відзначилась на таких конкурсах краси, як «Найкрасивіша україночка 2016» (титул «Гран-Прі»), а також «Найкрасивіша Міні Топ-Модель України 2016», де стала Першою Віце-Міні Топ-Моделлю.
 • ...
  remove_red_eye 781
  thumb_up 15
  chat_bubble_outline 1
  share 12
  Наталя Торяник
  Наталя Торяник Чотирирічна Наталя з Маріуполя, попри юний вік, – дуже розумна, талановита, вихована дівчинка. Вже рік вона займається вокалом, ходить до танцювальної школи, відвідує гімнастику. Та найбільше вона полюбляє сценічні виступи, адже за цим її майбутнє. Мріє стати відомою людиною.
 • ...
  remove_red_eye 676
  thumb_up 14
  chat_bubble_outline 1
  share 10
  Злата Стодольська
  Стодольська Злата Злата зі Станишівки. Їй лише 5 років, а вона своїми талантами вже зачарувала багатьох! Злата – дуже розумна, красива, талановита дитина. Вона не пропускає жодного конкурсу краси, жодного показу, жодного дитячого проекту. За її плечима – ряд нагород y різноманітних заходах. Пишається останнім завойованим титулом Гран-Прі «Найкрасивіша Міні Топ-Модель України 2016». Цього року Злата йде в перший клас, чого чекає з великим нетерпінням. Хоче поєднувати навчання та саморозвиток.
 • ...
  remove_red_eye 399
  thumb_up 12
  chat_bubble_outline 0
  share 2
  Крістіна Купчинська
  Крістіна Купчинська Одинадцятирічна житомирянка має хист до малювання, навчається в музичній школі, співає та грає на фортепіано. Дуже любить навчання в модельному агентстві. Також відвідує Muza Production у Наталі Валевської. Її велика мрія – стати співачкою.
 • ...
  remove_red_eye 455
  thumb_up 12
  chat_bubble_outline 0
  share 14
  Анастасія Бондарчук
  Анастасія Бондарчук 07.04.2009 р.н. Народилась та проживає в місті Житомирі. Анастасія з трьох років навчалась в Центрі Раннього Розвитку "Гармонія", який на відмінно закінчила в 2015 році. З 5 років дівчинка займається спортивною аеробікою. Отримала І місце у змаганнях "Відкрита першість зі спортивної аеробіки". Також Анастасія обожнює співати. Займається в професійній студії "Талантів Ірени Марченко". Мріє  про перші місця, великі досягнення, перемоги. Анастісія навчається в 12 школі. З високим рівнем закінчує 1 клас. Батьки пишаються своєю донечкою. Надзвичайно розумна, талановита та наполеглива дівчинка усіма силами прагне бути кращою!
 • ...
  remove_red_eye 586
  thumb_up 11
  chat_bubble_outline 0
  share 12
  Олена Бауде
  Бауде Олена Дванадцятирічна Олена народилась і живе в Житомирі,навчається у школі № 21. Дівчина цього року зайняла ll місце в конкурсі юних істориків «Лелека». Олена надзвичайно комунікабельна і має багато друзів. Вона захоплюється мистецтвом фотографії. У майбутньому мріє стати моделлю й фотографом. Дівчина охоче бере участь у багатьох конкурсах, має немало титулів: «Міс Грація- Чарівна полісянка 2015 р.», «Поліська принцеса 2015», «Міс Мультиплекс- 2015 р.», завоювала ll місце в конкурсі «Юна Королева Країни 2016 р.»
 • ...
  remove_red_eye 508
  thumb_up 10
  chat_bubble_outline 1
  share 10
  Сергій Торянік
  Сергій Торянік П’ятирічний хлопчик з Маріуполя вже має нагороди: титули «Міні Містер Маріуполь 2016» та «GRAND PRIX Little Supermodel 2016».
 • ...
  remove_red_eye 365
  thumb_up 10
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Данило Кива
  Кива Данило Данилу з Києва одинадцять років. Незважаючи на юний вік хлопець вже фіналіст проекту «Мастер Шеф Діти». У житті він оптиміст з великим бажанням досягти успіху в сфері кулінарії. Після закінчення проекту продовжує навчатись кулінарному мистецтву, проводить майстер-класи, знімається в телевізійних програмах та кіно.
 • ...
  remove_red_eye 474
  thumb_up 10
  chat_bubble_outline 0
  share 5
  Вероніка Остапенко
  Остапенко Вероніка Маленька Житомирянка Остапенко Вероніка .Народилась 6 травня 2005р., в мальовничому місті Житомирі.В ноьму живе і навчається.Здобуває знання в Житомирському Міському Колегіуму в 7-В класі.Весела ,запальна має багато друзів ,легко контактує з людми завдяки відкритій душі.Має різні захоплення:плетіння бісером та стрічками,любить співати і танцювати.Але найбьльш часу приділяє улюбленому виду спорту-Фугурному катанню на ковзанах.Недивлячись на відсутьтність постійних умов для трунувань маємо ось такі досягнення: Срібний призер2013 Міжнародних змагань "VINNITSA TROPHY2013 в категорії -Pre-Bronze Срібний призер 2014 KIROVOGRAD-OPEN spring 2014 в категорії - Bronze Бронзовий призер 2014 ZAWODY MIKOLAJKOWE 2014 в катгорії- Bronze м.Лодз - Республіки Польщі Бронзовій призер 2015 у відкритому чемпіонаті Одеської "На весняній Хвилі" в категорії - Silver Бронзовий призер 2015 у відкритому чемпіонаті "Київської оласті "в категорії - Slver Срібний призер 2016 У відкритому чемпіонаті Львівської області LEMBERG TROPHY в категорії-Silver Золотий призер 2016 Міжнародних змагань "Відкритий кубок МКСК Мінск- арена" Республіки Біларусь у Мінску в категорії - Slver Дуже мрію коли виросту стати тренером. Щоб у нашому місті була професійна школа як в інших містах та країнах- для занять таким красивим видом спорту.Взірцем для мене є віддомі спортсмени.З деякими мені посчастило бути знайомою та займатись це такі люди:Анастасія Листопад, наш фигурист парнік Олексій Шумський,а також теперішній мій тренер і наставник майстер спорту СССР ,багаторазова чепіонка України,та судья міжнародного классу -Світлана Володимирівна Яромова. З закордонних сортсменів мені подобається Єлизавєта Туктамишева. Я вірю що мрії збуваються,головне щоб був МИР!
 • ...
  remove_red_eye 554
  thumb_up 9
  chat_bubble_outline 0
  share 35
  Анастасія Сердюк
  Анастасія Сердюк Шестирічна Анастасія з Маріуполя попри юний вік активно бере участь у конкурсах краси. За її плечима вже три нагороди: «Міні Міс Маріуполь 2015», «Міни Міс Маріуполь 2016» та «Mini Model of the Black Sea 2016».
 • ...
  remove_red_eye 427
  thumb_up 9
  chat_bubble_outline 0
  share 28
  Каріна Гладій
  Каріна Гладій Каріна народилася 19 вересня 2008 року в місті Хмельницькому. Ще змалечку полюбила малювання, тому в майбутньому мріє стати дизайнером. Не так давно разом із сім’єю переїхала у місто Житомир і відразу почала займатися танцями. Рік тому пішла в модельну агенцію «Gloria model style» і вже має такі звання, як «Друга-віце Перлина України» у однойменному міжнародному конкурсі, що проходив у Болгарії, «Перша-віце Юна королева країни», у всеукраїнському конкурсі «Юна королева країни», і «Гран-прі» у конкурсі «Міні міс Житомира». Гарно навчається в школі й дуже активно бере участь у шкільних заходах.
 • ...
  remove_red_eye 520
  thumb_up 9
  chat_bubble_outline 1
  share 6
  Єлизавета Біденко
  Біденко Єлизавета Одинадцятирічна житомирянка Єлизавета залюбки бере участь у різноманітних вокальних конкурсах, де завжди отримує призові місця. Тільки за останній рік вона має ряд нагород: I місце з вокалу на міжнародному фестивалі «TV Start», дипломант конкурсу «Якщо ти зірочка – засвітись». Проте це ще не всі її досягнення, а тільки початок!
 • ...
  remove_red_eye 364
  thumb_up 9
  chat_bubble_outline 0
  share 4
  Інесса Мошко
  Інесса Мошко Шестирічна Інесса Мошко має чимало нагород: «Baby Style 2012» – «Дитяча симпатія, «Міні-Міс Маріуполь 2012» – Гран-Прі, «Діти&Мода 2012» – «Відкриття року, «Little Supermodel Of The World 2014 (Greece)» – «Top Model», «Little Miss World Ukraine 2014» – «Майбутнє Країни», «Міні-Міс Маріуполь 2015» – «Маленька Королева Маріуполя», «Мамина Радість 2015» – «Мамина Радість», «Little Miss World 2015» – «Winner Talent», «Little Miss World 2015» – «Grand Prix», «Мамина Радість 2016» – «Мамина Гордість».
 • ...
  remove_red_eye 554
  thumb_up 8
  chat_bubble_outline 1
  share 22
  Ангеліна Огородник
  Огородник Ангеліна 10-річна Ангеліна навчається у Новоград-Волинській спеціалізованій школі №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів. Із 6 років відвідує Школу мистецтв, займається вокалом, хореографією. Здобула низку перемог у вокальних конкурсах "Зоряні мости", "Весняні барви", "Весняний зорепад", "Якщо ти зірочка, засвітись!", "Талановиті діти України" та інших. Любить декламувати поезії, пише власні вірші, які презентувала на конкурсах "До Лесі наша думка лине", "У подарунок Лесі", "У пошуках літературних талантів". Активна учасниця міських свят та концертів. Мріє стати журналісткою.
 • ...
  remove_red_eye 266
  thumb_up 7
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Іларія Купчинська
  Іларія Купчинська Восьмирічна Іларія з Житомира навчається в музичній школі Імені Святослава Ріхтера №2, любить співати. Змалку мріє стати моделлю. Іларії подобаються заняття з дефіле та акторської майстерності. Залюбки ходить на навчання в модельному агентстві Gloria.
 • ...
  remove_red_eye 491
  thumb_up 7
  chat_bubble_outline 0
  share 3
  Крістіна Коваленко
  Коваленко Крістіна  Мені 14 років, я живу у Житомирi. Дуже люблю музику і займаюсь нею з 6 років. Люблю дивитися фільми ,співати і читати. Також люблю і охороняю природу ,тому навчаюся в екологічнрму ліцеї. В мене багатодітна сім'я і два маленькі братики-двійнята ,яких дуже люблю. Приймаю активну участь в культурно-мистецьких заходах ліцею. Люблю приймати участь в показах ,конкурсах і концертах. Своє життя без сцени не уявляю ,тому хочу поступити до театрального інституту. Досягнення: Гран-прі "Найкрасивіша україночка 2016" ,міський фестиваль-конкурс "Зоряні надії 2015" -2 місце, міський фестиваль-конкурс "Пам'ять жива"-3 місце, Всеукраїнський конкурс-фестиваль "Таланти багатодітної родини"-3 місце
 • ...
  remove_red_eye 396
  thumb_up 6
  chat_bubble_outline 0
  share 3
  Ірина Папакіца
  Ірина Папакіца Ірині з Маріуполя чотирнадцять років. Двічі дівчина вже здобувала гран-прі на таких престижних конкурсах, як «Міні Міс Маріуполь 2013» та «Маленька Супермодель Світу 2014». Але Ірина впевнена, що це лише вдалий початок, і головні нагороди ще попереду.
 • ...
  remove_red_eye 247
  thumb_up 6
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Діана Білак
  Діана Білак Діана Білак з м. Косів Івано-Франківської області, 10 років.
 Дівчинка активно приймає участь в різних конкурсах, 
займається хореографією, вокалом, гірськолижним спортом ,а також великим тенісом. 
Діана комунікабельна дівчинка, завжди все встигає,
 дуже любить нові знайомства. Попри юний вік, дівчинка має багато досягнень: у гірськолижному спорті вже четвертий рік перша в області, у танцях і вокалу має 4 кубки,два гран -прі,а також 44 дипломи. У великому тенісі теж досягла висот. Вступивши до модельноі школи, дівчинка активно приймала участь в конкурсах:1-віце Міні Міс Косів, 3-я віце Міні Міс Західна Україна, Найкраща Маленька Модель Украіни 2016, Принцеса Карпат 2016.
 • ...
  remove_red_eye 277
  thumb_up 5
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Єлизавета Лісовська
  Єлизавета Лісовська Дванадцятирічна Єлизавета з Житомира – обличчя модельного агентства «Глорія». Це розумна, красива і дуже талановита дівчина. Вона залюбки бере участь у всіх показах. Єлизавета дуже полюбляє акторську майстерність. За її плечима – ряд опрацьованих сценічних епізодів, розказаних поезій, зіграних ролей. Єлизавета є постійним членом журі на дитячих та дорослих конкурсах, що проходять у Житомирі. Має багато друзів. Вважає себе вірною подругою. Мріє стати відомою моделлю.
 • ...
  remove_red_eye 372
  thumb_up 4
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Анна Папазова
  Анна Папазова  Аннi з Маріуполя дев’ять років. Дівчина займається танцями, розвиває акторські здібності у театральній студії.
 • ...
  remove_red_eye 278
  thumb_up 4
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Ірина Артьомова
  Ірина Артьомова Дев’ятирічна Ірина з Луганська – активна, цілеспрямована, дівчинка. Захоплюється іноземними мовами, але найбільше – польською. Залюбки бере участь у всіх шкільних виставах, декламує вірші польською мовою. Уже рік Ірина захоплюється модельною творчістю. Бере участь у показах, конкурсах. Має декілька перемог: «II Віце-Міс Найкрасивіша Міні-Топ Модель України 2016», «I Віце-Міні Міс Житомир 2016». Ірина мріє стати лікарем.
 • ...
  remove_red_eye 309
  thumb_up 4
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Нікіта Півовар-Куліш
  Нікіта Півовар-Куліш У свої 13 років Нікіта вже справжній чоловік: цілеспрямований та врівноважений. З чотирьох років займається хореографією. У складі народного хореографічного ансамблю «Посмішка» відвідав багато країн. У вільний час хлопець багато читає, захоплюється історією та фотографією. Разом з тим юнак є талановитим актором і журналістом. Має багатий досвід участі у зйомках реклами, кліпах, відомих телепроектах, серед яких «Чотири весілля», «Майданс», «Твоє майбутнє» та багато інших.
 • ...
  remove_red_eye 363
  thumb_up 4
  chat_bubble_outline 2
  share 2
  Алевтина Жупанська
   Жупанська Алевтина  Маленька принцеса, 5 років, із дитячими мріями і дорослими цілями з Івано-Франківська обл., м. Коломия. Майбутня першокласниця із задоволенням відвідує заняття у дитячому розвиваючому центрі «Радість», де найбільше захоплюється вивченням англійської мови. Вже другий рік із радістю займається різними видами хореографії у танцювальному центрі «Легіон». Є ученицею школи моделей. За короткий термін навчання Алевтина досягла неймовірного успіху у сфері краси. Не зважаючи на такий юний вік і завдяки своїй цілеспрямованості дівчинка є володаркою 7 титулів краси і золотого кубка з хореографічного мистецтва . Алевтина- добра, комунікабельна, життєрадісна дівчинка з харизмою. Любить малювати,ліпити з пластиліну,допомогати мамі і гратися з друзями. Кумирами для неї були і є батьки,тому що для неї вони є найкращими, тато- найсміливіший, а мама- найкрасивіша.
 • ...
  remove_red_eye 267
  thumb_up 4
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Євангеліна Антонюк
  Євангеліна Антонюк Одинадцятирічна житомирянка Євангеліна вчиться в італійській школі «Всесвіт», любить подорожувати й читати книжки. Захоплюється кінним спортом, вчиться грі на фортепіано, вивчає італійську та англійську мови. Займається у модельному агентстві. Знімалась у рекламі та спробувала себе у ролі телеведучої «Gloria ModelS». Любить свою країну та бажає усім миру!
 • ...
  remove_red_eye 279
  thumb_up 4
  chat_bubble_outline 1
  share 0
  Катя Гузінська
  Катя Гузінська Одинадцятирічна Катерина народилась в місті Радивилів Рівненської області. Любить малювати, танцювати, фотографуватись і співати. З 6 років займається вокалом у дитячому зразковому вокальному ансамблі «Барвінок» при РБК. Навчається в МА «PANNA model managament» у Рівному. Брала участь у фотопроекті «DneprVOGUE».На Всеукраїнському конкурсі дитячої краси здобула титул «Найкрасивіша Міні Топ-Модель України 2016» в рамках Zhytomyr Fashion Kids Day. Мріє здобути хорошу освіту й стати успішною моделлю.
 • ...
  remove_red_eye 257
  thumb_up 4
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Анастель Лень
  Анастель Лень Дванадцятирічна Анастель зі Львова протягом 7 років займається вокалом. Має чимало досягнень. Ось лише деякі з них: лауреат 1 ступеню телевізійного проекту «Зірка Фест», «Єдина Країна» (2014); 2 місце у Першому Міжнародному фестивалі-конкурсі «Київська Веселка» (2015); володарка Гран-Прі фестивалю-конкурсу дитячого мистецтва «Барви Літа» (2015); Лауреат 1 ступеню у Першому міжнародному конкурсі-фестивалі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Music Star» (2014) та ін.
 • ...
  remove_red_eye 710
  thumb_up 3
  chat_bubble_outline 1
  share 30
  Віліна Баязітова
  Баязітова Віліна Народилася у місті Київ 28 серпня 2006 року. Навчається в 4 класі школи ім. М. Лисенка в місті Київ. Музикою і танцями займається з 3-х років. Спершу скрипкою, а згодом захопилася саксофоном-сопрано, потім перейшла на тенор. З 5-ти років грає у складі джаз-бенда "КРОК". Коли вступила до школи, то додалося фортепіано,а потім сподобалася флейта і вже 2 роки  грає в оркестрі "УНІСОН" Святошинського району. З 4-х років Віліна працює в складі спортивно-хореографічного ансамблю "Візінова". Нещодавно перейшла на художню гімнастику. Ще Віліна займається морським п'ятиборством, де виборює призові місця на чемпіонатах України по акватлону, тріатлону. Ще дівчинка вільно говорить іспанською мовою, адже кожної суботи ходить в іспанську школу при Костьолі. На канікулах та коли є вільний час Віліна займаємося рукоділлям, ходить на майстер-класи по квілінгу, бісереплетінню, декупажу. Одним з улюблених занять дівчинки є участь у різноманітних показах, залюбки дефілює в одязі відомих дизайнерів України. А ще, Віліна знімається в дитячих рекламах і навіть грала на скрипці у фільмі "Поверни моє кохання".
 • ...
  remove_red_eye 472
  thumb_up 3
  chat_bubble_outline 0
  share 20
  Ліліана Швидка
  Ліліана Швидка Народилась у місті Донецьк. Зараз мешкає у місті Києві.П'ять років. Дівчинка відвідує приватний дитячий садочок "Європейська освіта". З ранього дитинства любить фотографуватись та співати. Займається художньою гімнастикою, вокалом. Відвідує школу моделей. Обожнює красиво вдягатися. Ліліана дуже вродлива, енергійна та допитлива дівчинка, ій все цікаво. Залюбки приймає участь у показах мод від українських дизайнерів, брала учась у показах на тижнях дитячої моди у Києві, у конкурсах краси Юна королева країни 2016 та Маленька модель України 2016. У майбутньому мріє стати відомою фотомоделлю або акторкою.
 • ...
  remove_red_eye 481
  thumb_up 3
  chat_bubble_outline 0
  share 20
  Ольга Федорова
  Ольга Федорова Тринадцятирічна Ольга вже 8 років присвятила бально-спортивним танцям і вже встигла побувати на Чемпіонаті України. Займається вокалом протягом 2 років, брала участь у благодійних концертах, фестивалях та конкурсах (фестиваль «Діти Індиго – 2015», категорія «Вокал» – Гран-Прі). У Трускавці стала дипломантом у номінації «Естрадний вокал» та «Міс Фестиваль». Перший модельний конкурс Ольги – «Найкрасивіша Українка – 2015» , Перша Віце-Міс). Дівчина мріє стати актрисою або хореографом, а також мати свій ресторан.
 • ...
  remove_red_eye 237
  thumb_up 3
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Анна Ванат
  Анна Ванат Маленькій житомирянці Анні Ванат лише 7 років, але вона надзвичайно розумна, талановита, приязна дитина. Анюта любить танцювати, співати, залюбки бере участь у модельних конкурсах та показах. За її плечима вже дві вагомі перемоги у всеукраїнських конкурсах краси. Ряд відзнак з вокалу. Анна мріє стати відомою людиною, яку б усі поважали.
 • ...
  remove_red_eye 238
  thumb_up 3
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Софія Повод
  Софія Повод Десятирічна Софія дуже талановита дитина. Дівчина брала участь у дитячому фестивалі «Я – майбутнє Херсонщини», де посіла 1 місце з вокалу. У конкурсі «Принцеса Херсонщини» здобула титул «Принцеса глядацьких симпатій Херсонщини-2015», а вже наступного року стала переможницею конкурсу «Принцеса Зими-2016». Вона брала участь і у багатьох інших конкурсах краси, серед яких: «Принцеса свята-2016», «Королева Краси України-2016». Також Софія отримала медаль «Відкриття року-2016» та звання «1 Віце Шкільна королева Херсона-2016» у конкурсі «Шкільна Королева Херсона-2016».
 • ...
  remove_red_eye 292
  thumb_up 3
  chat_bubble_outline 1
  share 0
  Вікторія Мацієвська
  Вікторія Мацієвська Десятирічна Вікторія – відмінниця у школі. Вона залюбки бере участь у всіх шкільних та позашкільних заходах. Не пропускає жодного конкурсу, що пов'язаний з акторською майстерністю. Залюбки співає та бере участь у всіх музичних фестивалях. Вікторія здобуває призові місця на шкільних олімпіадах: II місце з математики та III з природознавства на районному рівні. Цього року вона отримала найвищу нагороду – I місце на обласному конкурсі читців творів Лесі Українки. Дівчина має ряд шкільних відзнак та дипломів. У майбутньому Вікторія мріє стати вчителем.
 • ...
  remove_red_eye 225
  thumb_up 3
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Єлизавета Касьян
  Єлизавета Касьян Єлизаветі з Маріуполя 15 років. Вона відмінниця у школі, лідер у класі, приклад для подруг. Вже 3 роки Єлизавета відвідує театральну школу, постійно виступає на великій сцені. Залюбки вивчає різноманітні ролі. Також дівчинка займається сучасними та бальними танцями. Має велику кількість нагород та відзнак на різноманітних конкурсах. Найбільшим захопленням є спорт.
 • ...
  remove_red_eye 208
  thumb_up 3
  chat_bubble_outline 2
  share 0
  Єва Пославська
  Єва Пославська Єві зі Львова – 9 років. Дуже любить все, що пов’язане з творчістю, займається з 3 років балетом у Львівській хореографічній школі, закінчила модельну школу «Рептилія», а також продюсерський центр «Стар Скул», модельну школу «STARKIDS». Стала переможницею та отримала титул Міні-Принцеса Львова 2013. У 2015 році здобула І Віце-Міні Міс Львова. Осінню 2015 року Єву запросили на фешн-показ у Києві під назвою «Fashion Kids Day осінь-зима 2015-2016». Дуже любить читати гарні казки.
 • ...
  remove_red_eye 294
  thumb_up 2
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Іван Шиян
  Іван Шиян Тринадцятирічний Іван з Кривого Рогу – веселий хлопчина. Займається естрадним вокалом у Криворізькій музичній школі №1. Брав участь у багатьох Міжнародних конкурсах. У 2015 році отримав 1 місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Золотий грамофон талантів», у 2016-му – лауреат І ступеня у VІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтва та творчості «Музика любові» та ін.
 • ...
  remove_red_eye 210
  thumb_up 2
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Єва Тарасюк
  Єва Тарасюк Шестирічна Єва з Києва – маленька красунечка, яка має багато захоплень: танці, співи, акторська майстерність, модельна творчість. І на все вистачає часу. З ранку до вечора день розписаний похвилинно. Дуже любить позувати на камеру, має ряд публікацій для журналів. Найбільшою нагородою вважає нещодавно отриманий титул Гран-Прі «Найкрасивіша Міні Топ-Модель України 2016». У майбутньому мріє стати відомою людиною.  
 • ...
  remove_red_eye 205
  thumb_up 2
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Желінська Кіра
  Желінська Кіра Желінська Кіра народилася і проживає в місті Житомир.Дівчинка- учениця 1-го класу Житомирського екологічного ліцею №24. З чотирьох років займається східними танцями і показувала свої досягнення на багатьох заходах у Житомирі. Два раза була на зйомках дитячої телепрограмми "ХТО Б МІГ ПОДУМАТИ" .Вона дуже активна,життєрадісна дівчинка. Легко спілкується з іншими дітками і вдало показує організаторські здібності. Мріє стати лікарем. У вільний час любить займатися плетінням волосся. Також хоче спробувати себе у спортивній аеробіці.
 • ...
  remove_red_eye 278
  thumb_up 2
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Анастасія Пучка
  Анастасія Пучка Шістнадцятирічна Анастасія з Радомишля – цілеспрямована, талановита дівчина, яка займається танцями, спортом та моделінгом. Бере участь у різноманітних показах, конкурсах краси та наполегливо йде до своєї мети – у Греції на конкурсі краси отримати титул «Професіональна модель у своїй категорії». Мріє бути лідером у всьому та хоче стати професійною моделлю.
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

17:49 Деколонізація і закон про громадянство: Рада ухвалила важливі законопроєкти 17:30 На пожежі у Попільнянській громаді врятовано подружжя 17:01 Гранти до 8 мільйонів гривень: як почати власну справу за допомоги держави 16:40 За добу на Житомирщині сталися три загоряння сухої рослинності на загальній площі 5 га Від читача 10:36 Чому близькі друзі мера Сухомлина дозволяють собі те, чого не дозволено іншим? 16:20 Що робити, якщо не згодні з висновком ВЛК? 16:00 У Житомирі відбувся відкритий весняний чемпіонат області з велокросу 15:44 На Михайлівській у Житомирі провели акцію на підтримку людей з синдромом Дауна 15:39 До Житомирщини евакуйовано маломобільних громадян з інвалідністю із Харківської області 15:20 «Привіт, мені треба гроші…» - на Житомирщині діє ще одна шахрайська схема 15:00 Ексмайстра лісу ув’язнили на 5 років: у стані сп’яніння збив на смерть 16-річну дівчину 14:40 Верховна Рада проголосувала за трьох нових міністрів 14:19 У Житомирі - велике весняне прибирання photo_camera 14:00 У Бердичівському районі на пожежі у приватному будинку загинула 86-річна жінка 12:38 Патрульні розшукали 17-річну втікачку в автобусі до Варшави 12:20 Рюкзак з амфетаміном на 2,5 млн гривень: у Львові звягельські поліцейські затримали наркодилера photo_camera 12:00 До уваги чорнобильців: затверджено розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування! 11:40 Національний мультипредметний тест 2023 року: коли і як проходитиме 11:21 На Житомирщині вироблено майже 30 тисяч тонн молока за січень 2023 року 11:00 П'яні за кермом: за минулі вихідні поліцейські зафіксували 44 таких випадки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up