Обери найяскравішу зірочку: Baby Star 2015
 • access_time 10 листопада 2015

Модельна агенція «Gloria ModelS», Ілона Колодій, а також сайт і газета "20 хвилин" представляють всеукраїнський проект - Baby Star 2015!

Щотижня на сторінках газети та на сайті: zt.20minut.ua ми будемо вас знайомити з маленькими дітками, які мають великі таланти.

Заявки на участь приймаються до 30.11.15р.

З 01.12.15 по 30.12.15 буде відкрито голосування.

Переможці конкурсу визначаться за результатами голосування користувачів сайту zt.20minut.ua, а також членами журі.

Нагородження відбудеться  на святковому гала концерті.

У конкурсі мають право брати участь громадяни України, які проживають на території України. Неповнолітні особи беруть участь у конкурсі через своїх законних представників.

Деталі за тел.: 446-007, 418-189.

 • ...
  remove_red_eye 2700
  thumb_up 345
  chat_bubble_outline 11
  share 76
  Анна Дев'ятисильна
  Дев'ятисильна Анна, 6 рочків, м. Житомир. Відвідує садок №38. Готується до школи в 2016 році. Дуже любить спілкуватися з дітьми свого віку. Завжди загадує бажання щоб не було війни. Любить маму і тата. Мріє стати художником і моделлю. Хобі: Музична школа ім.Святослава Ріхтера, естетичне виховання. Ходить на танці і акробатику. Досягнення: Брала участь у фестивалі по танцям разом з колективом.Також була учасницею конкурсу Міні міс Житомира, нагорода: Гран - Прі.
 • ...
  remove_red_eye 3800
  thumb_up 281
  chat_bubble_outline 21
  share 148
  Яна Ліпінська
  Ліпінська Яна Вадимівна, 7 років. Житомирський екологічний ліцей №24.(2клас) ХОБІ: Любить малювати, ліпити з пласеліну, вирізати, клеїти, робити різні вироби з різних видів матеріалів. Третій рік займається бальними танцями. ДОСЯГНЕННЯ: Брала участь у більш ніж 10 конкурсах з бальних танців, де завойовувала срібні та золоті медалі. Брала участь в конкурсах краси « МІНІ-міс та міні топ-модель Житомира 2014", "Маленька каролева Житомира 2014", "Найкрасивіша Україночка 2014", "Юна принцеса країни 2015", "Міс Україночка 2015", де займала титули від 3 та 1 віце міс до Гран-Прі.
 • ...
  remove_red_eye 2141
  thumb_up 184
  chat_bubble_outline 8
  share 53
  Марія Ярмоченко
  Ярмоченко Марія народилась 6 червня 2007 року. З народження була життєрадісно, веселою, енергійною та талановитою дівчинкою. В дитячому садочку приймала участь у всіх виставах та цікавих заходах. Зараз Марія відмінно навчається у 3 класі житомирського екологічного ліцею № 24. Хобі: Із задоволенням приймає участь у предметних олімпіадах та творчих конкурсах. Улюблений предмет - математика. Також Марія відвідує «Школу юних леді та джентльменів Gloria», навчається у дитячій хоровій студії «Струмочок». Досягнення: Була ведучою всеукраїнського конкурсу краси «Юна принцеса країни 2015». Брала участь у різних показах. На конкурсі "Міні Топ-модель Житомира 2015" отримала звання «І Віце Міні Топ-модель» та запрошення на учать у всеукраїнському конкурсі краси і таланту "Міні Топ-модель України 2016". У вільний час любить малювати та гратися з молодшим братиком. Марія дуже любить тварин. В майбутньому мріє стати телеведучою.
 • ...
  remove_red_eye 1871
  thumb_up 139
  chat_bubble_outline 7
  share 39
  Ангеліна Тереннікова
  Ангеліна Тереннікова - 9 років, Житомир, 19 школа, 4 клас Хобі: Не уявляє життя без музики Досягнення: Міжнародний конкрурс "Форум мистецтв слов'янських народів", м. Ялта - 1 місце Всеукраїнський конкурс "Квітка надії", м. Київ - 1 місце Міжнародний конкурс "Зірочка", м. Одеса - 1 місце Всеукраїнський конкурс "Під небом Рівного" - 1 місце. Міжнародний конкурс "Зоряний Лев", м. Львів - 1 місце Обласний конкурс "Кришталеві нотки" - Абсолютний переможець. Обласний конкурс "Зоряні діти" - 1 місце. Міжнародний телевізійний конкурс "Зіркафест" м. Київ - 1 місце Телевізійний конкурс "Крок до зірок", м. Київ - 3 місце Телепроект Голос.Діти - пройшла кілька етап до ефірів, була найменшою учасницею проекту (6 років), увійшла в сотню "кращих співаків країни", має відзнаку каналу 1+1 і також відзнаку "Тут навчається учасник проекту" Голос.Діти ", яку прислали до школи з телеканалу 1+1. Переможниця телепроекту для талановитих хлопчиків і дівчаток "Твоє майбутнє". Звання "Кращий голос проекту". Зіграла в 6 років головну роль "Ангела" у виставі "Безпека життя". Має подяку від міської Ради за високу виконавську майстерність, перемоги на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах.
 • ...
  remove_red_eye 1837
  thumb_up 110
  chat_bubble_outline 3
  share 53
  Єлизавета Лісовська
  Элизавета Лісовська, 10 років Навчається в 5 класі ЗОШ № 12 м. Житомир. Змалечку виховується як особистість з активною життєвою позицією, позитивним і доброзичливим ставленням до світу та оточуючих. Хобі: З 6 років бере активну участь у різноманітних творчих конкурсах. Любить декларувати вірші та приймати участь у показах одягу, конкурсах краси, приділяє багато уваги своїй фізичній формі. Але навчання завжди є для неї пріоритетом, а улюблені предмети - математика та іноземні мови. Досягнення: На даний час являється обличчям школи "Леді та джентльменів 2015" Першої професійної модельної агенції нашого міста "Gloria Model Style».
 • ...
  remove_red_eye 1035
  thumb_up 52
  chat_bubble_outline 2
  share 14
  Вікторія Поленко
  Вікторія Поленко, 10 років, учениця ЖМГ №3, 5-А клас Хобі: Танці, співи, декорація Досягнення: Відмінниця Житомирської міської гімназії №3, призер міської олімпіади знавців української мови ім. П.Яцика у листопаді 2015 року (третє місце), учасник у спортивно-бальних змаганнях з 2012 по 2014 роки від Клубу спортивного танцю "Естет" (має 4 золоті медалі і 2 срібні із 6 змагань). Зараз займається в танцювальному центрі "Варшалекс" за напрямками джаз-фанк, хіп-хоп, розтяжка. Бере участь у міських концертах від танцювального колективу "Варшалекс" та є успішною і старанною ученицею центру.
 • ...
  remove_red_eye 1291
  thumb_up 49
  chat_bubble_outline 0
  share 31
  Аліна Гаврилюк
  Гаврилюк Аліна, 10 років, навчається в 5 класі ЗОШ №27. Хобі: танці Досягнення. З 6 років займаюсь бальними танцями, а згодом в них закохалась. Потім прийшла любов і до інших стилів танцю, так я почала займатися хіп-хопом і контемпом, а також акробатикою та розтяжкою в Танцювальному центрі «VARSHALEX» . Приймала участь у різноманітних турнірах з спортивно-бальних танців, маю багато медалей та дипломів. Неодноразово виступала на різних конкурсах і фестивалях у м.Житомирі. Маю звання «Найкраща учениця Танцювального центру «VARSHALEX». У 2012 р. відстоювала честь міста у танцювальному проекті «Майданс». Із задоволенням приймаю участь у всіх шкільних заходах. Взагалі танці - це моє життя! Моє хоббі займає весь мій вільний час, але не заважає мені на відмінно вчитися у школі. Маю похвальні листи з навчання!
 • ...
  remove_red_eye 656
  thumb_up 34
  chat_bubble_outline 1
  share 8
  Анастасія Гринчук-Романова
  Гринчук-Романова Анастасія, 12 років, ЗОШ № 12, м. Житомир Хобі: спілкування з друзями, догляд за кошенятами, грає на фортепіано, співає. Досягнення: Титул "Міні - Міс Житомир 2014"; Титул "Юна Королева Житомира 2014"; Гран-Прі у 3-ій віковій категорії в конкурсі "Найкрасивіша україночка 2014"; переможниця Всеукраїнського конкурсу "Капелюшок 2015 року" Титул Найкрасивіша модель України на фестивалі «Міні-Міс Україна - 2015» 3 місце в конкурсі музичних дуетів у 2014 році (музична школа №4); 1 місце в категорії «Бебі» у змаганнях зі спортивно-бальних танців в 2009 році.
 • ...
  remove_red_eye 696
  thumb_up 31
  chat_bubble_outline 0
  share 13
  Анастасія Хімчик
  ХІМЧИК АНАСТАСІЯ Однією з талановитих діточок нашого гарного міста Житомир є десятирічна Хімчик Анастасія! Настюша завжди була допитливою і обізнаною дитиною. В дитинстві мріяла зробити світ трошечки краще. Зроставши в сім’ї військовослужбовців вона завжди досягала поставлених цілей. Зараз Анастасія навчається в ЗОШ №27. Хобі: В школі приймає активну участь в громадському житті класу, в різноманітних олімпіадах (математика, українська мова, інформатика та інші). Приймає активну участь в різних благодійних акціях. Особливо Настюша любить займатись англійською мовою та ходити до басейну на плавання, саме це в подальшому стало її хобі. Але найбільше за все Настя полюбляє відвідувати «Школу юних леді та джентельменів». Досягнення: Незважаючи на свій невеликий вік вона вже має великі досягнення на різних конкурсах, в тому числі і всеукраїнських. Анастасія вже має в своєму активі титули: «Міні-Міс Житомир 2014"; «І- Віце Королева Зими 2014"; «І- Віце Найкрасивіша Україночка 2014"; "Найкрасивіша фотомодель України 2015". Ось така вона – маленька гордість нашого міста!!!
 • ...
  remove_red_eye 605
  thumb_up 30
  chat_bubble_outline 0
  share 48
  Ельвіра Гладій
  Еля народилася 21 травня 2004 року в місті над Бугом Хмельницькому. Росла допитливою, кмітливою дитиною, особливо цікавилася природою і літературою. Ще в садочку брала активну участь у різних святах. П'ять років назад сім'я Ельвіри переїхала до Житомира. Еля навчається у Житомирському міському колегіумі, в 6 класі. Хобі: вокал. Досягнення: Є лауреатом 3 премії у всеукраїнських конкурсах "Таланти весни 2015" та "Вернісаж талантів 2015" і у міжнародному фестивалі - конкурсі "Перлина Укоаїни 2015", який проводився у м. Бургазі звідки привезла Гран-прі. Рік тому з задоволенням пішла навчатися у "Школу маленьких леді та джентельменів", і брала участь у міських всеукраїнських та міжнародних конкурсах "Маленька королева Житомира 2014", "Найкрасивіша україночка 2014", "Юна принцеса країни 2015", "Перлина України 2015". Незважаючи на активну участь у громадському житті, вона вчиться на відмінно та бере участь у інтерактивних конкурсах та олімпіадах, де здобуває призові місця. Але головне у житті Ельвіри, це сім'я та маленька сестра Каріна. Бабуся, мама і батько. Ельвіра мріє про мир та спокій в країні. Хоче навчатися в великій європейській державі Україні.
 • ...
  remove_red_eye 506
  thumb_up 16
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Альбіна Черкавська
  Альбіна Черкавська Народилася 31 жовтня 2005 року. Навчається у ЗОШ №5 у 4 класі. Дівчинка має чудовий внутрішній потенціал і наполегливо прагне розвивати його. Зовні Альбіна дуже спокійна, але насправді дуже емоційна, всередині у неї величезний внутрішній світ зі своїми радощами і хвилюваннями. Альбіна любить і поважає своїх рідних і близьких, особливо свою дорослу сестру Ангеліну. А у мами та рідних завжди знаходиться багато приводів пишатися Альбінкою. Досягнення: У квітні 2015 року стала учасницею телепроекту «Маленька супермодель України» у Харкові. Любить брати участь у різноманітних дитячих заходах. Так, у березні участь у Всеукраїнському фестивалі «Діти за майбутнє» у Києві, червень – участь у благодійному концерті у рамках проекту «Голос єднає Україну» (Житомир). Із задоволенням бере участь у телепрограмах. Нещодавно спробувала себе у якості ведучої (дуже сподобалось, надалі планує розвивати ці навики). 30 червня цього ж року Альбіна стала переможницею Всеукраїнського благодійного конкурсу «Міс України 2015», що відбувся у Житомирі. За цей час здобула великий співочий досвід, виступаючи на ріхноманітних заходах. Стала дипломантом у номінації «Естрадний вокал» Міжнародного конкурсу –фестивалю Empire of arts у Трускавці та виграла золотий кубок у номінації «Моделінг» цього ж фестивалю. У червні зайняла перше місце в номінації «Естрадний вокал» на 3-му Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Весняні барви», що відбувся в Житомирі. Одна з останніх перемог Альбіни — це новий титул “Міні Топ-Модель Житомир 2015”. Хобі: Альбіна займається у житомирському модельному агенстві «Глорія Моделс». Брала участь у дитячих показах модних колекцій в Одесі та Житомирі. Альбіна займається вокалом у музичній майстерні. Співає завжди із задоволенням, любить сцену. За цей час здобула великий співочий досвід, виступаючи на ріхноманітних заходах. Стала дипломантом у номінації «Естрадний вокал» Міжнародного конкурсу –фестивалю Empire of arts у Трускавці та виграла золотий кубок у номінації «Моделінг» цього ж фестивалю. У червні зайняла перше місце в номінації «Естрадний вокал» на 3-му Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Весняні барви», що відбувся в Житомирі. Одна з останніх перемог Альбіни — це новий титул “Міні Топ-Модель Житомир 2015”.
 • ...
  remove_red_eye 493
  thumb_up 14
  chat_bubble_outline 2
  share 7
  Єлизавета Біденко
  Єлизавета Біденко - закохана у музику. Народилася 25 жовтня 2004 року в найгарнішому місті України Житомирі. Хобі: З самого дитинства Ліза закохана у музику. Помітивши особливу цікавість доньки, красу і силу її голосу, батьки віддали дівчинку навчатись до музичної школи № 3 м. Житомира. Ще маленькою почала навчатися і навчається гри на фортепіано,займаеться вокалом та з неабиякою працьовитістю. Досягнення: у віці 6-7 років отримала свою першу премію, перший диплом, перше місце у IV Міжнародному конкурсі естрадного мистецтва «PREMIEP – 2013», який проходив у м. Києві. Наступними здобутками була низка участей у Всеукраїнських та обласних конкурсах де отримала дипломи: лауреата І премії «Академ концерт 2013», диплом першої премії «Таланти весни», за виконання пісні «Нашим героям», перше місце у фестивалі – конкурсі «Казкові мелодії», також І премія «Академ концерт - 2014», диплом лауреата другої премії «Весняний зорепад», фестиваль - конкурс «Зоряні діти» - друга премія, мистецька акція «Якщо ти зірочка засвітись» - друга премія, також приймає участь у творчій науковій дослідницькій діяльності своєї школи Житомирського міського колегіуму, де здобуває також призові місця. Бог наділив Лізу не тільки багатьма талантами, а ще гарною зовнішністю, маленька красуня має гарну вдачу вміє триматися і гарно поводити себе. Мабуть саме тому Ліза впевнено перемагала у конкурсах краси модельної агенції м. Житомира «Gloria model style». Також має нагороди : «Найкрасивіша Україночка», «Юна принцеса Країни», «Маленька королева Житомира». Чарівність, витонченість, безпосередність і чистота погляду її очей привертає увагу і бажання милуватися гармонійністю і вишуканістю зовнішності дівчинки. Також маленька красуня дружелюбна, має багато друзів, любить тварин, у вільний час малює та займається спортом. Невимушеність рухів, яскравість і глибокі переживання, вразливість і тонкість почуттів яскраво і виразно проявляється у всій творчості Лізоньки.
 • ...
  remove_red_eye 472
  thumb_up 14
  chat_bubble_outline 0
  share 2
  Даринка Очеретенко
  Даринка Очеретенко Навчається Дарина у Житомирській гуманітарній гімназії №21 і є відмінницею. Та найголовніше для дівчинки- це її творчий розвиток та пошук самореалізації, котрі вже зараз є напрочуд вдалими та плідними. ДОСЯГНЕННЯ: Перші яскраві здобутки Дарини Очеретенко принесли визнання не лише її власного таланту, а й прославили рідне місто та всю Житомирщину, як землю, обдаровану яскравими творчими дітьми. Перелік конкурсів та фестивалів, в котрих брала участь дівчинка, вражає уяву: конкурс краси «Супер Модель України», здобуття титулів I віце міс «Найкрасивіша Україночка 2014», Гран Прі «Найстильніша Україночка», Гран Прі «Юна Принцеса Країни», Гран Прі «Miss Brilliant and Miss Evro Sous». Хобі: Найбільшою пристрастю дівчинки є конкурси краси та різноманітні стилізовані покази, цікаві акції. Вона також професійно займається співом, вивчає іноземні мови, любить кінний спорт, відвідує різноманітні гуртки та секції аби зрости гарною, всебічно розвинутою особистістю. Дівчинка має добре серце та дуже любить тварин, мріє в майбутньому відкрити притулок для бездомних песиків. Однак найбільше чого б бажала юна модель братам нашим меншим- аби у кожного песика був добрий люблячий господар. Свій вільний час Даринка любить проводити в колі сім’ї на лоні природи, найбільше чекає того моменту, коли вся родина збирається на березі водойми з вудочками в руках для сімейної риболовлі.
 • ...
  remove_red_eye 489
  thumb_up 11
  chat_bubble_outline 0
  share 2
  Тимофій Прохоров
  Прохоров Тимофій Вікторович - 12 років Тренується в Спортивному центрі карате "Додзьо", м Житомир Коричневий пояс, перший дорослий розряд з карате. Чемпіон області, Призер офіційних Чемпіонатів України з карате 2012, 2013, 2 014, 2 015 рр. Переможець та Призер різних Міжнародних Турнірів з карате, яких проходили в Польщі, Білорусії, Грузії Угорщини і т.д. У даний час учень 21 школи і відвідує курси в ліцеї при ЖДТУ. Тимофій захоплюється спортом, комп'ютерними іграми, любить подорожувати і проводити вільний час з друзями
 • ...
  remove_red_eye 414
  thumb_up 10
  chat_bubble_outline 1
  share 2
  Анюта Климовець
  Анюта Климовець - 11років, учениця спеціалізованої школи №1 міста Луцька. Хобі - Анюта наділена справжнім талантом співати й танцювати. Творча й невгамовна. Досягнення - "Найкрасивіша україночка 2014", "Юна принцеса країни 2015" у Житомирі, "Little miss Univers" "best of the best" у Туреччині, "baby & teen style" - супер гран прі та " таланти Олімпа" (категорія вокал) - гран прі у греції Вважає, що в житті потрібно спробувати все. У минулому році відбулися зйомки її першого кліпу, який має назву «Українка-волинянка», за який ця юна активістка отримала чимало нагород. А нещадавно відбулася презентація кліпу про Луцьк " Моє місто" За цей рік на рідну землю активна учасниця багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів привезла численні перемоги: офіційний титул «Міні-міс Україна-Планета 2014» у Національному конкурсі «Міні-міс Україна 2014», титул «Перша принцеса планети». абсолютний переможець у трьох номінаціях «Аbsolute best talant», «Аbsolute best model» та «Аbsolute best little interbrilliant european union 2014» у міжнародному конкурсі «FASHION, TALENT & SPORT EUROPEAN UNION 2014» (м. Прага, Чехія) та інші. На почесному місці красується подяка від міського голови Миколи Романюка. Вона вже є відомою зіркою. Анюта отримала почесне визнання від Празького будинку моди, беручи участь у тижні Празької моди, як модель
 • ...
  remove_red_eye 440
  thumb_up 10
  chat_bubble_outline 0
  share 4
  Анастасія Прозор
  Анастасія Прозор навчається в 2 класi ЗОШ № 23. Ця дiвчинка дуже енергiйна i життєрадiсна. Вона дуже любить тварин i хоче мати дуже багато домашнiх улюбленцiв, про яких вона б могла б пiклуватися. Ця маленька красуня бiльш за все цiнує щирiсть в людях, доброту, дружбу, чеснiсть та поряднiсть.От така наша маленька житомерянка Настуся. Зовсiм скоро ця дiвчинка буде брати участь у Всеукраїнському шкiльному конкурсi "Кенгуру». ХОБІ: Юнна принцеса вiдвiдує "Школу юних ледi та джентельменiв». Настя також займається спортивно-бальними танцями. ДОСЯГНЕННЯ: Брала участь у багатьох показах та конкурсах таких, як "Мiнi-мiс Украина 2014", де здобула титул "Маленька красуня України 2014", "Маленька королева Житомира 2014 ", де здобула перемогу. Також Настя має 3 найбiльшi перемоги, такі як "Перлина Украiни","Вiце- мiс Найкрасивiша Україночка" та "Мiнi-мiс Житомир 2015».
 • ...
  remove_red_eye 420
  thumb_up 8
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Євгенія Татарнікова
  Татарникова Євгенія Юріївна, 6 років. Досягнення: "Міні-Міс Дніпропетровськ 2014", "І- принцеса" у конкурсі "Королева краси України 2015", "Юна принцеса України 2015", Гран - Прі у всеукраїнському конкурсі Капелюшок року 2015, Перша премія на всеукраїнському конкурсі Вернісаж талантів 2015 , Гран Прі в конкурсі "Little Miss Fashion Ukraine 2015» (категорія профі). Участь у відбірковому турі "Міні топ-модель України". Хобі: Захоплюється фігурним катанням на роликах, займається бальними танцями, відвідує школу усного рахунку, вивчає англійську мову і ходить на заняття зі швидкісного читання. Дуже любить малювати і ліпити з тіста. Мріє навчитися красиво співати. Знімається в рекламних роликах, кіножурналі Байки, займається в імідж студії, бере участь у показах дитячого одягу.
 • ...
  remove_red_eye 443
  thumb_up 6
  chat_bubble_outline 0
  share 2
  Злата Стодольська
  Злата Стодольська, 5 років Відвідує садочок № 10, в якому гарно навчається та є прикладом для своїх друзів. Хобі: Навчається акторській майстерності, бере участь у постановках та казках. Також Злата готується до школи і ходить на підготовчі курси, де навчається англійській мові, математиці, читанню та письму. Та більш за все вона полюбляє вдосконалювати та розвивати себе! Досягнення: в Житомирі отримала звання «ІІ Віце-міс Юна принцеса країни 2015» , а в Болгарії, представляючи наше місто у своїй віковій категорії, отримала звання «ІІ Віце-міс Перлина України 2015».
 • ...
  remove_red_eye 353
  thumb_up 5
  chat_bubble_outline 0
  share 2
  Ліза Щукіна
  Щукiна Лiза. 8рокiв. Навчається у гуманiтарнiй гiмназii N23. Хобі: На сьогодні займається танцями, вокалом, художнiм читанням, плаванням. Досягнення: Протягом 2015 року отримувала перемоги в дитячих конкурсах-фестивалях з художнього читання: "Лiтературнi сторiнки"дитячих письменникiв, "Весела нотка", "Мiжнародний конкурс-фестиваль "Зорянi октави", "Осiння мозаїка". Лiза -початкова модель , вона брала участь в конкурсах по моделiнгу "Принцеса Країни", "Маленька Королева Мiнi-Свiт Краси Украiни", а також приймала участь в мiжнародному конкурсі, який проходив в Чехії. Подобається ЕлизаветI брати участь у показах одягу та аксесуарiв, являється рекламним дитячим обличчям дизайнера! Полюбляє фотосесії, знiмається для журналiв, на радiо озвучує рекламу. У вiльний час полюбляє читати, подорожувати i пiзнавати нове. В майбутньому мрiє стати найкращим у свiті лiкарем, щоб дарувати людям надiю і щастя.
 • ...
  remove_red_eye 317
  thumb_up 5
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Дарія Ковальчук
  Ковальчук Дарія, 14 років. 8 клас ЗОШ #13, м.Рівне. З 5 років займаюсь спортивно-бальними танцями, є обличчям салону-перукарні в м.Рівне. Брала участь у 73 танцювальних конкурсах. Беру участь у багатьох Рівненських показах, всеукраїнських та міжнародних конкурсах краси. Улюблені конкурси: " Королева зими ", « Міні-міс Україна", «Міс-Україночка", «Міні-міс Рівненщина", "Перлина країни-OPEN", «TOP-POINT" та інші. На яких виборола головні титули.
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

17:49 Деколонізація і закон про громадянство: Рада ухвалила важливі законопроєкти 17:30 На пожежі у Попільнянській громаді врятовано подружжя 17:01 Гранти до 8 мільйонів гривень: як почати власну справу за допомоги держави 16:40 За добу на Житомирщині сталися три загоряння сухої рослинності на загальній площі 5 га Від читача 10:36 Чому близькі друзі мера Сухомлина дозволяють собі те, чого не дозволено іншим? 16:20 Що робити, якщо не згодні з висновком ВЛК? 16:00 У Житомирі відбувся відкритий весняний чемпіонат області з велокросу 15:44 На Михайлівській у Житомирі провели акцію на підтримку людей з синдромом Дауна 15:39 До Житомирщини евакуйовано маломобільних громадян з інвалідністю із Харківської області 15:20 «Привіт, мені треба гроші…» - на Житомирщині діє ще одна шахрайська схема 15:00 Ексмайстра лісу ув’язнили на 5 років: у стані сп’яніння збив на смерть 16-річну дівчину 14:40 Верховна Рада проголосувала за трьох нових міністрів 14:19 У Житомирі - велике весняне прибирання photo_camera 14:00 У Бердичівському районі на пожежі у приватному будинку загинула 86-річна жінка 12:38 Патрульні розшукали 17-річну втікачку в автобусі до Варшави 12:20 Рюкзак з амфетаміном на 2,5 млн гривень: у Львові звягельські поліцейські затримали наркодилера photo_camera 12:00 До уваги чорнобильців: затверджено розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування! 11:40 Національний мультипредметний тест 2023 року: коли і як проходитиме 11:21 На Житомирщині вироблено майже 30 тисяч тонн молока за січень 2023 року 11:00 П'яні за кермом: за минулі вихідні поліцейські зафіксували 44 таких випадки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up