Реєстрацію ліків спрощено

Реєстрацію ліків спрощено

Міністерство юстиції України зареєструвало і опублікувало наказ Міністерства охорони здоров’я (МОЗ). Тепер ліки, зареєстровані в США, Швейцарії, Японії, Австралії, Канаді та ЄС, можуть «зайти» до України всього за 17 днів. Про це повідомляється на офіційній сторінці МОЗ в Facebook.

У МОЗ впевнені, що вибір медикаментів в аптеках стане ширше.

«Це дозволить збільшити асортимент ліків, яких в Україні зареєстровано близько 10 тисяч», – зазначили в МОЗ.

Відомство нагадує, що раніше процедура тривала 1-2 роки, і якщо виробник хотів її спростити, спрацьовували корупційні схеми.

«Виробники не хотіли реєструвати в Україні ліки через складність процесу і корупційну складову. Тому пацієнти були обмеженими у виборі ліків», – вважають в МОЗ.

Довідково: З 1 січня 2017 року Україна також введена система референтного ціноутворення на ліки проти серцево-судинних захворювань, цукрового діабету другого типу і бронхіальної астми.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
14:20 У Житомирі обрали заступника Голови Регіонального молодіжного конгресу Житомирщини 14:00 На вихідних Україну накриє хвиля похолодання 12:40 Олександр Федько: Житомирщина долучилася до засідання Координаційного штабу з питань розвитку фонду захисних споруд цивільного захисту 12:19 На Житомирщині понад 5 тисяч сімей скористалися новими видами «дитячих» виплат Від читача 18:42 Кіберполіція Києва викрила шахрайський кол-центр, який ошукав десятки громадян США на понад 500 тисяч доларів 12:00 Територіальні громади Житомирщини запрошуються до участі у проєкті зі сприяння відкритій взаємодії та жіночому лідерству 11:41 За позовом прокуратури виконано рішення суду: земельну ділянку водного фонду площею понад 100 га повернуто державі 11:20 У Звягелі поліцейські взяли під варту підозрюваного у вбивстві містянина 11:00 У селі Вирва згорів двоповерховий житловий будинок 10:38 Рятувальники локалізували лісову пожежу в Коростенському районі photo_camera 10:00 У Житомирі по провулку Селецькому триває будівництво нової каналізаційної мережі photo_camera 09:39 Вночі ППО України збили керовану авіаційну ракету та 82 ворожі БпЛА 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 03.07.2026 щодо російського вторгнення 09:17 Липнева «YOGA просто неба» – розпочинається! 09:00 3 липня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 17:51 На Житомирщині після африканської спеки похолоднішає до +28°, можливі грози 17:35 Ворог полює на підлітків у соцмережах та іграх: як уберегти дітей під час канікул 17:00 На Житомирщині поліцейські передали вантажні автомобілі на потреби Сил оборони України 16:42 Житель Романівської громади під час сварки убив товариша ломом 16:40 Екологи нарахували понад 73 млн грн збитків від пожежі, спричиненої ворожою атакою на заповідник «Древлянський»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up