Виставки

Завтра, 29 вересня, у Житомирі відбудеться відкриття виставки робіт Юрія Камишного та молодих художників – “Життя на папері”. 

Сьогодні, 22 вересня, у Житомирі відбудеться презентація виставки картин народного художника України Юрія Камишного «Подорожні замальовки», де будуть представлені роботи створені митцем під час мандрів різними країнами.

21 серпня у Житомирі відкрили виставку “Музей виборчого трешу”. Це проєкт Руху ЧЕСНО у партнерстві із Суспільним мовником. Експозиція – приклади непрямого підкупу виборців, чорного піару та політичної реклами від 90-х і донині.

24 червня об 11:00 на вулиці Михайлівська біля приміщення Житомирської міської ради відбудеться презентація мандрівної виставки «На Зламі» про зміни в житті цивільного населення внаслідок війни на Донбасі.

Минулих вихідних у Домі української культури відбулася презентація виставки робіт Марії Коденко «Душі моєї дивосвіт». 

Сьогодні, 12 лютого 2020 року,  о 14.00 у Житомирі в обласній бібліотеці для юнацтва відбулася презентація авторських виробів і картин керамістки Олени Цвєткової «Іди за світлом, і сам неси світло».

Персональна виставка житомирського художника Анатолія Іванчихіна «Щастя творити красу» відкрилася 6 лютого в Домі української культури.

У Житомирській міській раді відкрилася фотовиставка «Погляд АТО – 1000 облич».

Її  офіційне відкриття  відбулося  11 листопада у великій залі Дому української культури (вул. Велика Бердичівська, 61).  

2 листопада о 13-00 в рамках спільного проєкту Yurii Nagulko&Gnatyuk Art Center проводить презентацію та відкриття виставки робіт «Код нації» відомого українського художника Юрія Нагулка.

keyboard_arrow_up