Виставки

У Житомирі показали персональну виставку «З любов’ю з Житомира» місцевого художника-ілюстратора Дмитра...

1 червня о 17:00 у приміщенні дитячого розважального центру "Kid`s sity" відбулося офіційне відкриття фотовиставки...

1 червня в дитячому розважальному центрі «Kids`sity – місто професій» стартує фотовиставка «100...

12 квітня відзначають Всесвітній День космонавтики. З цього приводу у Житомирі, на батьківщині відомого конструктора ракетно-космічної...

У Житомирі відкрилась виставка майстра з різьби на фруктових кісточках Тараса Орєшнікова

7 квітня у Житомирській обласній бібліотеці для юнацтва відкрилась майстерня ексклюзиву «Хайдао по-українськи» багатогранного та талановитого майстра, фотографа, різьбяра Тараса Орєшнікова.

У Житомирі пройшла виставка-ярмарок особистих селянських господарств

У Житомирі на базі національного агроекологічного університету відбулась виставка-ярмарок продукції особистих селянських господарств. Перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма відвідав виставку, під час якої поспілкувався з фермерами.

Наталія Мощенко: «Усе почалося з ворони»

Нещодавно, 11 листопада 2015 року, у Житомирській обласній бібліотеці для юнацтва відкрилась перша мистецька виставка художниці Наталії Мощенко. Глядачі матимуть змогу переглянути та оцінити творчість юної майстрині до Нового року.

Житомирська «Абетка стилю»: прем’єрна мистецька виставка Наталії Мощенко

Нещодавно, 11 листопада 2015 року, у Житомирській обласній бібліотеці для юнацтва відкрилась перша мистецька виставка талановитої художниці Наталії Мощенко. Глядачі матимуть змогу переглянути та оцінити творчість юної майстрині до Нового року.

У Житомирі триває виставка фотографій безпритульних собак, які шукають господарів

У Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олега Ольжича до 15 листопада житомиряни можуть ознайомитися з виставкою світлин безпритульних собак.

Війна для жінок. У Житомирі презентували виставку "Жінка та конфлікт в Україні"

У приміщенні Житомирської міської ради 3 листопада 2015 року о 11:00 відбулась презентація фотовиставки «Жінка та конфлікт в Україні». Вперше виставку відкрили 4 грудня 2014 року у Києві.

Біль у кадрі: в Житомирі відкрилась виставка світлин «Рани» (Фото)

У понеділок 2 листопада в Житомирському державному університеті імені Івана Франка відкрилась фотоекспозиція «Рани». Презентувати проект про поранених українських військових і активістів Майдану приїхав відомий американський фотограф українського походження Йосиф Сивенький.

У Житомирі триває фотовиставка «Погляд АТО»

У недільній школі Свято-Михайлівського кафедрального собору УПЦ КП 29 жовтня розпочала функціонувати уже відома житомирянам фотовиставка «Погляд АТО». Автором ідеї та самих фото є житомирський фотограф-аматор Леонід Шрайбікус. Художня обробка світлин належить студенту-четвертокурснику Житомирського державного університету імені Івана Франка Роману Іванчику.

Щорічний конкурс краси "Королева Полісся 2015" приголомшив житомирян!

У неділю в обласній філармонії відбувся щорічний регіональний конкурс краси "Королева Полісся 2015" та "Містер Полісся 2015". Організатор конкурсу- модельна агенція 'Gloria ModelS'. Цікавим фактом є те, що після перерви у декілька років, знову частиною конкурсу стала саме чоловіча частина конкурсу. "Містером Полісся 2015" став Каланда Роберт, а "Королевою Полісся 2015" - Островська Вікторія. І Віце Королева Полісся- Карпенко Ольга, ІІ Віце Королева Полісся – Нацилевич Яна.

Житомирщина представила свою продукцію на Агро - 2015.ФОТО

У середу, 3 червня, на головному виставковому комплексі «Експоцентр України» у Києві відбулася урочиста церемонія відкриття ХХVІІ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2015», яка по праву заслуговує всесвітнього визнання вже багато років.