Виставки

У Житомирській міській раді відкрилася фотовиставка «Погляд АТО – 1000 облич».

Її  офіційне відкриття  відбулося  11 листопада у великій залі Дому української культури (вул. Велика Бердичівська, 61).  

2 листопада о 13-00 в рамках спільного проєкту Yurii Nagulko&Gnatyuk Art Center проводить презентацію та відкриття виставки робіт «Код нації» відомого українського художника Юрія Нагулка.

Напередодні Дня захисника України в холі облдержадміністрації відкриють виставку стендів від інституту національної пам’яті про трьох українців, чиїми іменами називали цілий народ, – Івана Мазепу, Симона Петлюру та Степана Бандеру.

У Житомирській міській раді 10 жовтня відкрили виставку робіт відомого українського художника Юрія Нагулка. Виставка присвячена Дню захисника України та Дню українського козацтва. 

Сьогодні у приміщенні Богунського районного суду відбулося відкриття фотовиставки, організованої Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.

За підтримки Українського культурного фонду у Житомирі пройде виставка робіт художниці Божени Чагарової, під назвою – «Боже На: життя і творчість Божени Чагарової».

Під такою назвою 1 жовтня в Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці імені О.Ольжича відбулося відкриття виставки до Дня захисника України.

Нещодавно діти з Донецької та Луганської областей, приїхали у м. Овруч Житомирської області, щоб взяти участь у виставці до Дня Незалежності України.

З 21 квітня по 27 квітня в Домі української культури відкрито експозицію "1986.Чорнобиль", яка приурочена до дня трагедії на Чорнобильській АЕС.

keyboard_arrow_up