Виставки

У приміщенні Дому української культури 1 листопада о 17:00 відбудеться презентація художньої виставки пленерних творів «…Десь...

6 вересня о 16.00 в Домі української культури відбудеться офіційне відкриття виставки вірменського художника Артура Хачатряна «До...

У Житомирі презентували унікальну виставку мініатюр «Восьме чудо світу». Всесвітньо відомий майстер відтворив найменші у...

Сьогодні виповнюється 100 років від утворення Української Центральної Ради. Житомиряни приєдналися до вшанування традицій...

У Житомирі відкрили флеш-виставку «Археологічний мікс: періоди, епохи, культури». Це предмети, які зберігаються у фондових колекціях та речі, що знайдені під час археологічних розкопок на Замковій площі у 2012 році.

У Житомирі показали персональну виставку «З любов’ю з Житомира» місцевого художника-ілюстратора Дмитра Ракова. Митець пропонує відвідувачам історичний екскурс, а також художній показ сучасного Житомира.

1 червня о 17:00 у приміщенні дитячого розважального центру "Kid`s sity" відбулося офіційне відкриття фотовиставки «100 емоцій дітей». 

1 червня в дитячому розважальному центрі «Kids`sity – місто професій» стартує фотовиставка «100 емоцій дітей» з нагоди відзначення Дня захисту дітей. 

12 квітня відзначають Всесвітній День космонавтики. З цього приводу у Житомирі, на батьківщині відомого конструктора ракетно-космічної техніки Сергія Корольова, буде проведено фотосушку "We are all made of stars".

7 квітня у Житомирській обласній бібліотеці для юнацтва відкрилась майстерня ексклюзиву «Хайдао по-українськи» багатогранного та талановитого майстра, фотографа, різьбяра Тараса Орєшнікова.

У Житомирі на базі національного агроекологічного університету відбулась виставка-ярмарок продукції особистих селянських господарств. Перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма відвідав виставку, під час якої поспілкувався з фермерами.

Нещодавно, 11 листопада 2015 року, у Житомирській обласній бібліотеці для юнацтва відкрилась перша мистецька виставка художниці Наталії Мощенко. Глядачі матимуть змогу переглянути та оцінити творчість юної майстрині до Нового року.

Нещодавно, 11 листопада 2015 року, у Житомирській обласній бібліотеці для юнацтва відкрилась перша мистецька виставка талановитої художниці Наталії Мощенко. Глядачі матимуть змогу переглянути та оцінити творчість юної майстрині до Нового року.

У Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олега Ольжича до 15 листопада житомиряни можуть ознайомитися з виставкою світлин безпритульних собак.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up