Виставки

2 листопада о 13-00 в рамках спільного проєкту Yurii Nagulko&Gnatyuk Art Center проводить презентацію та відкриття виставки...

Напередодні Дня захисника України в холі облдержадміністрації відкриють виставку стендів від інституту національної пам’яті...

У Житомирській міській раді 10 жовтня відкрили виставку робіт відомого українського художника Юрія Нагулка. Виставка присвячена...

Сьогодні у приміщенні Богунського районного суду відбулося відкриття фотовиставки, організованої Регіональним центром з надання...

За підтримки Українського культурного фонду у Житомирі пройде виставка робіт художниці Божени Чагарової, під назвою – «Боже На: життя і творчість Божени Чагарової».

Під такою назвою 1 жовтня в Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці імені О.Ольжича відбулося відкриття виставки до Дня захисника України.

Нещодавно діти з Донецької та Луганської областей, приїхали у м. Овруч Житомирської області, щоб взяти участь у виставці до Дня Незалежності України.

З 21 квітня по 27 квітня в Домі української культури відкрито експозицію "1986.Чорнобиль", яка приурочена до дня трагедії на Чорнобильській АЕС.

На виставці представлені роботи в таких техніках як писанкарство, декоративний розпис, витинанки, батік та гобелен.

Оригінальні вінтажні, сучасні, авторські, народні іграшки та картини, вишиті атласними стрічками, нитками, бісером, дизайнерський колаж презентували 13 березня на виставці «Мама, іграшка, дитина» в Домі української культури викладачі та студенти Інституту педагогіки ЖДУ імені Івана Франка у рамках освітнього проекту «Іграшка мого дитинства» та «Пробудження дива». Про це інформує сайт університету.

21 березня у Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці імені О.Ольжича відкриється виставка до 75-річчя створення Української повстанської армії.

15 листопада об 11:00 у Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці імені О. Ольжича відбудеться презентація виставки «Айвазовський і вірменська дійсність».

У приміщенні Дому української культури 1 листопада о 17:00 відбудеться презентація художньої виставки пленерних творів «…Десь на землі» Сергія Носка.

6 вересня о 16.00 в Домі української культури відбудеться офіційне відкриття виставки вірменського художника Артура Хачатряна «До Дня улюбленого міста».Майже всі представлені полотна створені протягом 2 минулих років. Картини написані в фірмовому стилі на полотні олією.

keyboard_arrow_up