Виставки

Минулих вихідних у Домі української культури відбулася презентація виставки робіт Марії Коденко «Душі моєї дивосвіт». 

Сьогодні, 12 лютого 2020 року,  о 14.00 у Житомирі в обласній бібліотеці для юнацтва відбулася презентація авторських виробів і картин керамістки Олени Цвєткової «Іди за світлом, і сам неси світло».

Персональна виставка житомирського художника Анатолія Іванчихіна «Щастя творити красу» відкрилася 6 лютого в Домі української культури.

У Житомирській міській раді відкрилася фотовиставка «Погляд АТО – 1000 облич».

Її  офіційне відкриття  відбулося  11 листопада у великій залі Дому української культури (вул. Велика Бердичівська, 61).  

2 листопада о 13-00 в рамках спільного проєкту Yurii Nagulko&Gnatyuk Art Center проводить презентацію та відкриття виставки робіт «Код нації» відомого українського художника Юрія Нагулка.

Напередодні Дня захисника України в холі облдержадміністрації відкриють виставку стендів від інституту національної пам’яті про трьох українців, чиїми іменами називали цілий народ, – Івана Мазепу, Симона Петлюру та Степана Бандеру.

У Житомирській міській раді 10 жовтня відкрили виставку робіт відомого українського художника Юрія Нагулка. Виставка присвячена Дню захисника України та Дню українського козацтва. 

Сьогодні у приміщенні Богунського районного суду відбулося відкриття фотовиставки, організованої Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.

За підтримки Українського культурного фонду у Житомирі пройде виставка робіт художниці Божени Чагарової, під назвою – «Боже На: життя і творчість Божени Чагарової».

keyboard_arrow_up