Військовослужбовці розкрадали техніку із військової частини Житомирщини – прокуратура

Військовослужбовці розкрадали техніку із військової частини Житомирщини – прокуратура
Слідчим відділом прокуратури Житомирської області завершено досудове розслідування та затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 410 та ст. 290 КК України.

Установлено, що військовослужбовець однієї з військових частин Житомирщини викрав військову техніку з метою подальшого використання в особистих цілях, а інший підробляв номери вузлів та агрегатів транспортного засобу.

На разі обвинувальний акт скеровано до суду.

За вчинені правопорушення передбачено покарання, зокрема, позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Прес-служба прокуратури Житомирської області

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:00 Різдвяні подарунки — для дітей, що особливо потребують тепла 11:40 23-річного житомирянина засудили на 6 років 11 місяців позбавлення волі за систематичне психологічне насильство над матір’ю 11:20 Житомир втратив ще одного мужнього Захисника — на щиті повернувся Олександр Морозюк 11:00 В Озерному на пожежі загинув 63-річний чоловік, ще трьох мешканців евакуювали Від читача 19:26 В Україні з’явиться платформа для грантової підтримки землевласників 10:38 У Житомирі на вулиці Покровській під колеса автомобіля потрапив 17-річний юнак 10:20 Увага! Укрзалізниця повідомила про зміни маршрутів приміських поїздів на Житомирщині на 25 грудня 10:00 Графіки відключення електрики на 25 грудня 09:41 У ДТП на Звягельщині травми отримали четверо людей, серед них – двоє дітей photo_camera 09:20 Оперативна інформація станом на 08.00 25.12.2025 щодо російського вторгнення 09:00 25 грудня: яке сьогодні свято, все про цей день, яке церковне свято і погода у Житомирі 19:19 Зі світлим Різдвом Христовим! 18:05 Житомирські спортсмени здобули призові місця на відкритому турнірі Центру фізкультурно-спортивного напряму «Іппон» з боротьби самбо 17:30 Піротехніки ДСНС області знешкодили артснаряд часів Другої світової війни, знайдений у селі Житомирського району 17:00 У Ружині в поліції запроваджено десяту підсистему «Custody Records» на Житомирщині 16:30 Поблизу Звягеля рятувальники деблокували водійку із понівеченої автівки 16:00 У Житомирі проведуть святкову літературну зустріч із віршами, музикою та новорічними історіями 15:30 Як пройти ідентифікацію за допомогою Дія.Підпису через мобільний застосунок “Пенсійний фонд України” 15:00 48-річна бердичівлянка втратила 182 тисячі гривень після дзвінка шахраїв 14:38 Різдво в Україні буде із справжніми морозами — прогноз погоди
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up