У Житомирі з унікальним безкоштовним концертом виступить дует із Кореї

У Житомирі з унікальним безкоштовним концертом виступить дует із Кореї

У Житомирі відбудеться акустичний концерт південнокорейського вокально-інструментального дуету «Rio Montana», який виконає найкращі хіти з корейських дорам.

У Житомирі 29 травня о 18:00 відбудеться благодійний концерт живої музики дуету «Rio Montana», які завітали Південної Кореї. Гурт виконує пісні з найпопулярніших дорам і кінофільмів Кореї. У Житомирі відомі музиканти вперше, як і в Україні, тому їх невеличкий тур починається саме із нашого міста.

Враження іноземних гостей про Україну неможливо передати словами. Музиканти шкодують, що не приїхали до нашої країни раніше. Виконавці раніше вже побували у 75 країнах світу і давали свої концерти, насамперед, молоді і студентам. Нині музиканти переконують, що українці дуже світлі і теплі.

«Свої пісні молодим людям ми передаємо через силу. Ми взяли на себе таку відповідальність, аби студенти потім розвивали свою країну на краще. В Україні дуже гарно, великі простори, а люди дуже красиві!», – поділився один із виконавців.

Дует виконує більше 150 пісень із корейських серіалів та має авторські пісні. Але в Україні прозвучать найвідоміші корейські пісні. Також на концерті очікується сюрприз: дует виконає пісню українською мовою.

Під час виконання композицій «Rio Montana» використовує акустичні гітари, це К-РОР музика. Назва гурту означає ріки та гори. Він займається тим, що перетинаючи кордони, єднає молодь по всьому світу. Нині гурту 14 років.

Дует Rio Montana спочатку виступить у Житомирі, пізніше у Вінниці, Харкові, Львові та Одесі.

Концерт відбудеться за адресою: Пушкінська, 26 (Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера).

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up