У Житомирі відкрили «Науково-дослідницький центр», що безкоштовно лікуватиме хронічні захворювання

У Житомирі на базі Центральної міської лікарні №1 показали відділення клінічних досліджень. Там займаються дослідженнями дії медичних препаратів та аналізом лікування важких хронічних хвороб.

У Житомирі відкрили «Науково-дослідницький центр», що безкоштовно лікуватиме хронічні захворювання

Відділення центру презентували 2 червня. У центрі досліджують дію лікарських препаратів на пацієнта. Наразі у центрі 15 лікарів та 90 пацієнтів. Головні напрямки досліджень - ревматологія, неврологія та нефрологія.

Начальник управління охорони здоров'я міської ради Марія Місюрова розповіла, що лікарі нині працюють в 3 фазі клінічних досліджень.

«У Житомирі є велика потреба у клінічних дослідженнях. Це основа медичної науки та практика. Доведено, що ці клінічні препарати ефективні і безпечні. А маючи певну проблему пацієнт включається в програму і отримує якісне і сучасне лікування», - додала Марія Місюрова.

Головним пріоритетом для пацієнта є те, що маючи хронічне захворювання, наприклад, бронхіальна астма є можливість отримати безкоштовне лікування.

Керівник центру Іван Вишневецький зазначив, що відкриття центру у Житомирі - це прецедент для всієї країни. Адже такі заклади є лише при інститутах, а не лікарнях.

«Сьогодні не лише пацієнти можуть отримати медичну допомогу на найвищому рівні, а й сама лікарня. Вона отримує значне фінансування», - сказав він.

Наразі у центрі є 2,5 ставки лікарів, всі інші працівники працюють по угодах з міжнародними спонсорами.

«Сьогодні ми отримали три переваги. Високу якість медичної допомоги для пацієнтів, додаткове фінансування для лікарні та можливість медичних досліджень для медицини Житомира», - додав Іван Вишневецький.

Всього наразі працює 15 програм. Робота центру приносить не лише наукові дивіденди, а й фінансові.

Головний лікар Центральної міської лікарні № 1 Анатолій Вусик закликає пацієнтів не боятися нових препаратів. Нині у лікарні вивчають ситуацію щодо того, як нові ліки діють порівняно з тими, що нині продаються в аптеках. Лікар запевняє, що цей центр – шанс безкоштовно вилікуватись від тяжкої хвороби.

Коментарі
17:55 МОЗ та ПРООН закуплять додаткові ліки для людей з гемофілією на 100 млн грн 17:30 У Житомирі поліцейські охорони затримали двох парубків під час спроби крадіжки з кафе 17:00 Профілактика туберкульозу – одна із основних проблем сучасності! 16:40 Сквер на розі вулиць Небесної сотні та Лятошинського відновлять за бюджетні кошти без залучення приватних інвесторів 16:25 На Житомирщині поліція та селяни врятували покинутого у замкненій квартирі дворічного хлопчика 16:16 Скромні статки  заступника голови облради Максима Вілівчука 16:01 У Коростені поліцейські охорони оперативно затримали крадія 15:45 У неділю ФК «Полісся» зіграє на виїзді із тернопільською «Нивою». АНОНС 15:20 На Коростенщині поліція затримала старателів-нелегалів 15:01 Уряд не допустить  штучних монополій на ринку палива і не ухвалюватиме рішень всупереч інтересам громадян, – Володимир Гройсман 14:54 У двір міської ради привезли автобус, виробник якого програв тендер 14:44 У Житомирській області активізувалися кліщі 14:16 Антимонопольний комітет оштрафував житомирське підприємство на 13,6 тис. грн

18 квітня у Чуднівському районі поліцейські разом з небайдужими людьми врятували від холоду і голоду дворічну дитину, покинуту...

У порівнянні зі своїм колегою – першим заступником голови обласної ради Сергієм Крамаренком - декларація Максима Вілівчука...

У неділю, 22 квітня, житомирський ФК «Полісся» зіграє третій матч третього колу II ліги із тернопільською командою «Нива».

Кліщі є переносниками багатьох захворювань, серед яких кліщовий енцефаліт, кліщовий бореліоз (хвороба Лайма), рикетсіози...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up