У Житомирі відкрили «Науково-дослідницький центр», що безкоштовно лікуватиме хронічні захворювання

У Житомирі на базі Центральної міської лікарні №1 показали відділення клінічних досліджень. Там займаються дослідженнями дії медичних препаратів та аналізом лікування важких хронічних хвороб.

У Житомирі відкрили «Науково-дослідницький центр», що безкоштовно лікуватиме хронічні захворювання

Відділення центру презентували 2 червня. У центрі досліджують дію лікарських препаратів на пацієнта. Наразі у центрі 15 лікарів та 90 пацієнтів. Головні напрямки досліджень - ревматологія, неврологія та нефрологія.

Начальник управління охорони здоров'я міської ради Марія Місюрова розповіла, що лікарі нині працюють в 3 фазі клінічних досліджень.

«У Житомирі є велика потреба у клінічних дослідженнях. Це основа медичної науки та практика. Доведено, що ці клінічні препарати ефективні і безпечні. А маючи певну проблему пацієнт включається в програму і отримує якісне і сучасне лікування», - додала Марія Місюрова.

Головним пріоритетом для пацієнта є те, що маючи хронічне захворювання, наприклад, бронхіальна астма є можливість отримати безкоштовне лікування.

Керівник центру Іван Вишневецький зазначив, що відкриття центру у Житомирі - це прецедент для всієї країни. Адже такі заклади є лише при інститутах, а не лікарнях.

«Сьогодні не лише пацієнти можуть отримати медичну допомогу на найвищому рівні, а й сама лікарня. Вона отримує значне фінансування», - сказав він.

Наразі у центрі є 2,5 ставки лікарів, всі інші працівники працюють по угодах з міжнародними спонсорами.

«Сьогодні ми отримали три переваги. Високу якість медичної допомоги для пацієнтів, додаткове фінансування для лікарні та можливість медичних досліджень для медицини Житомира», - додав Іван Вишневецький.

Всього наразі працює 15 програм. Робота центру приносить не лише наукові дивіденди, а й фінансові.

Головний лікар Центральної міської лікарні № 1 Анатолій Вусик закликає пацієнтів не боятися нових препаратів. Нині у лікарні вивчають ситуацію щодо того, як нові ліки діють порівняно з тими, що нині продаються в аптеках. Лікар запевняє, що цей центр – шанс безкоштовно вилікуватись від тяжкої хвороби.

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up