У Малині під час пожежі в житловому будинку загинула жінка

У Малині під час пожежі в житловому будинку загинула жінка
У четвер, 17-го грудня, о 21:18 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яному житловому будинку на 4 сім’ї, що знаходиться в м. Малин.

За вказаною адресою виїхали вогнеборці 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю встановлено, що одна з житлових кімнат повністю охоплена вогнем. Також рятувальникам повідомили, що в квартирі може знаходитись 93-річна власниця.

Не гаючи часу бійці ДСНС одразу знеструмили квартиру. Через високу температуру рятувальники не могли дістатись до осередку займання. Ускладнювало ситуацію те, що продовжувала іскрити електромережа. Надзвичайникам довело чекати доки приїдуть працівники РЕМ і відімкнуть від електропостачання увесь район.

Силами вогнеборців о 21:30 пожежу було локалізовано. На підлозі, біля ліжка фахівці ДСНС знайшли тіло 93-річної власниці без ознак життя. Ліквідація пожежі – о 23:10. Вогнем знищено домашні речі в кімнаті та пошкоджено 16 м2 перекриття.

Відео дня

Усі обставини наразі встановлюються фахівцями.

У ДСНС у Житомирській області

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:59 Житомир формує профтехосвіту: три коледжі — нові можливості для молоді 17:29 Увага водіям! На ряді автомобільних доріг Житомирщини введено тепловий режим 16:38 З 1 липня в Житомирській обласній лікарні можна проводити процедуру плазмаферезу 16:21 "Книжкова площа" в Житомирі: приєднуйся до всеукраїнського книгообміну Від читача 17:48 Сучасний кінологічний центр на Київщині: турбота про безпеку, а не «розкіш за бюджетні кошти» 16:15 Фахівці виявили 2 точки перевищення гранично допустимих концентрацій продуктів згорання в Березині і 5 точок - в Житомирі 16:00 25-річна організаторка і неповнолітні учасники - у Житомирі викрили міжрегіональний канал поширення психотропів photo_camera 15:53 Унаслідок вибухів біля Березини пошкоджено будівлю Кмитівського музею образотворчого мистецтва імені Йосипа Буханчука photo_camera 15:42 У Житомирі стартував проєкт «Розробка цифрових муніципальних сервісів для демобілізованих ветеранів в Україні». ФОТО. ВІДЕО play_circle_filled 15:30 Для мешканців села Березина розгорнуто штаб гуманітарної допомоги 15:22 Триває ліквідація надзвичайної ситуації в Березині - рятувальники показали наслідки вибухів photo_camera 15:00 Короткочасні дощі і спека - погода найближчих днів 14:39 Прокуратура довела вину уродженця Донеччини, який виправдовував  збройну агресію рф 14:20 СБУ та ДБР затримали на Херсонщині охоронця російської в’язниці, який переховувався від правосуддя 14:00 Захисникам від Житомирської громади відправили обладнання на 611 тис грн 12:41 Спеціалісти Держпродспоживслужби Житомирщини допомогли споживачу повернути 5800 гривень за неякісний товар 12:20 Фахівці Екоінспекції працюють на місці надзвичайної ситуації в Глибочицькій громаді photo_camera 12:00 У Житомирі стартує безкоштовний курс із правил дорожнього руху — готуватимуть до іспиту і не тільки 11:40 Житомирщина в скорботі: в бою з російськими окупантами загинув поліцейський Віталій Боряченко 11:20 Кількість постраждалих зросла до 82 осіб: Віталій Бунечко - про стан ліквідації наслідків вибуху в селі Березина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up