Таємниця «блакитного вогнику»: Представники ПАТ «Житомиргаз» спростовують інформацію, що вони розбавляють газ для житомирян

Таємниця «блакитного вогнику»: Представники ПАТ «Житомиргаз» спростовують інформацію, що вони розбавляють газ для житомирян

Багато житомирян скаржаться на якість газу. Стверджують, лічильники крутять кіловати безбожно, по трубах щось рухається, а толку мало - котел гріє погано, чайник закипає довго. Чи якісний газ отримують мешканці області? Чи варто очікувати зростання тарифів?

Споживачам в Житомирі надають газ належної якості, про це 3 січня на прес-конференції заявив  начальник відділу зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» Максим Білявський.

«Газорозподільна система герметична на всіх рівнях – від магістрального газопроводу до наших квартир. Змішування з інертними газами – такими, як азот, є економічно недоцільним. Чистий азот коштує значно дорожче, ніж природний газ. Крім того, ви перебуваєте на об’єкті, де за легендою деяких споживачів мали б бути азотні установки. А змішування природного газу з повітрям неможливо через вибухонебезпечності суміші.», - сказав  він.

Директор технічного ПАТ «Житомиргаз», Сергій Колесник стверджує, що нарікання споживачів на нібито неякісний газ найчастіше пов'язані з технічним станом самих котлів, колонок та інших газових приладів.

«Котли потрібно або міняти, або проводити капітальний ремонт. Так і з іншими приладами, адже з часом якість роботи будь-якої техніки погіршується», - зауважив він.

Ціна за газ для жителів Житомирської області може  різко зменшитись. Зараз розробляється нова нормативна база для переходу оплати споживачами газу саме за енергетичні одиниці, а не метри кубічні.

Юлія Довбня

 

 

Коментарі (1)
  • Vlad Kovalenko

    "Споживачам в Житомирі надають газ належної якості" - і це все??? Все по понятіям, ще б сказав "мамой клянуся" або "зуб даю". А навести дані про калорійність того що в нас називають газом, але більше схоже на повітря так і не захотів. Всім запасатися новими чайниками, в них вода буде бистріше нагріватися "адже з часом якість роботи будь-якої техніки погіршується".
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up