Що відремонтували у житомирських школах за понад 3 мільйони гривень

Що відремонтували у житомирських школах за понад 3 мільйони гривень

На капітальний ремонт в загальноосвітніх школах Житомира № 6,7,36 з міського бюджету витратили більше 3 млн. грн.

Сьогодні, 25 січня, міський голова Житомира Сергій Сухомлин побував у школах № 6, 7 і 36, де провів ревізію проведеного капітального ремонту цих навчальних закладів. Директори шкіл розповідають, що дуже задоволені результатом, адже діти відтепер навчаються у більш комфортних умовах.

Актова зала школи №36 оновилась за 677 тис. грн

Роботи у цьому приміщенні школи тривали лише два місяці. До цього зал був аварійному стані: стелі текли, стіни тріскались. До цього там ремонту вже не робили 25 років. Оновлена зала оформлена за останніми сучасними вимогами, а головне, що дітям перебувати у такій залі саме задоволення.

Приміщення харчоблоку в школі № 7 вартує більше 1 млн. грн

Капітальний ремонт шкільної їдальні було зроблено лише за літній період 2016 року.

«За 30 років існування нашої школи капітальний ремонт їдальні щодного разу не робили. Діти дуже задоволені!», - розповіла директор ЗОШ № 7 Валентина Чубінська.

Нині їдальня, оснащена новим сучасним обладнанням: буфет, нові стільці, столи, плити, посуд тощо.

Спортивна зала школи № 6 коштувала місту 1,4 млн грн

Торік у Житомирі частиною програми комплексної термомодернізації Північної екологічної фінансової корпорація НЕФКО стали 10 соціальних об’єктів міста.

Одним з навчальних закладів міста, що став частиною програми, є ЗОШ № 6. Нині у школі роботи з комплексного утеплення досі тривають, їх планують завершити навесні цього року.

-У 2017 році крім тих 10 об’єктів ми плануємо утеплити ще три. Комплексний підхід до утеплення шкіл - наше головне завдання. До того ж, окрім економії ми не повинні забувати про пряме призначення освіти, -зазначив міський голова Сергій Сухомлин, - ми намагаємось привести наші школи та садочки до належного рівня. Саме тому відповідна температура повітря в класах, належні спортивні зали та харчоблоки – це базовий рівень.

Міський голова тримає інтригу і не розповідає, які саме школи і дитячі садочки будуть відремонтовані за рахунок міськбюджету у цьому році.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
keyboard_arrow_up