Найкраще дітям: Вперше за 25 років у Житомирі збудують сучасне приміщення школи

Найкраще дітям: Вперше за 25 років у Житомирі збудують сучасне приміщення школи

Після реконструкції будівлі Житомирської міської гімназії № 3 житомиряни отримують сучасне приміщення школи, де зможе додатково навчатися близько 300 учнів.

У минулому році міська рада запланувала капітальний ремонт старого корпусу міської гімназії № 3. Проте, в несучій стіні виявили тріщину, тому будівлю визнали аварійною, адже вона могла нести загрозу для життя дітей. У 2016 році було виконано роботи з демонтажу старої будівлі, влаштовано фундамент та колони 1-го поверху.

Нині у школі навчається 970 учнів. У зв’язку з демонтажем старої будівлі та браком аудиторій класи довелося укрупнити, а школярі навчаються у дві зміни: у першу зміну – 545 учнів, у другу – 425 школярів.

Після будівництва школа додатко отримає 20 сучасних класних кімнат, нову їдальню площею у 350 кв. м з новим харчоблоком та універсальну спортивну залу площею у 360 кв. м де висота стелі сягатиме 9 м. Також у школярів з‘являться творчі майстерні для організації шкільного дозвілля.

Головний архітектор міста Євгенія Черкасова зазначила, що проект будівництва гімназії був на обговоренні тривалий час, але на сьогоднішній день вже проведено дуже багато роботи.

«Хочеться зробити реконструкцію таким чином, щоб отримати найбільшу площу приміщень і вирішити всі проблеми, які нині існують у гімназії. Ми вибрали сучасну, кольорову стилістику, яка не повторюється з минулою. Проектувальники, якими є Житомирська філія Державного науково-дослідного та проектно-вишукувального інституту «НДІпроектреконструкція», надають пропозицію щодо можливого розширення території. Це дасть можливість, у перспективі, збільшити кількість та облаштувати спортивні майданчики», - розповіла Євгенія Черкасова.

Нині загальна площа міської гімназії № 3 становить 2480 кв. м, а новий корпус матиме площу – 2859,0 кв. м. Таким чином площа школи з добудовою становитиме 5339,0 кв. м.

Директор міської гімназії № 3 Марія Дорошко задоволена першими кроками будівництва.

«Ми матимемо 4 поверхи, будуть вільні входи та під’їзди, а для груп з обмеженими можливостями обладнають пандуси та підйомники, що дозволить отримати дітям рівний доступ до освіти», - розповіла директор міської гімназії № 3 Марія Дорошко.

Будівництво нового корпусу відбувається з використанням сучасних енергоефективних технологій, з урахуванням потреб людей з обмеженими можливостями.

«Цього року ми плануємо завершити всі загальнобудівельні роботи, аби на зиму перейти до внутрішніх робіт. Від імені депутатського корпусу гарантую, що будівництво буде фінансуватися так, як потрібно…», - підсумував заступник Житомирського міського голови Матвій Хренов.

Загальна вартість реконструкції будівлі Житомирської міської гімназії № 3 становить 35 102 651,00 грн.

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up