На свято останнього дзвоника у Житомирі завітала дружина Президента Марина Порошенко (ФОТО)

Останній навчальний день в житомирській школі № 28 імені гетьмана Івана Виговського пройшов з пафосом. На останній дзвоник сюди приїхала перша леді України.

На свято останнього дзвоника у Житомирі завітала дружина Президента Марина Порошенко (ФОТО)

Вибір навчального закладу дружиною Президента України був не випадковим. Саме ця школа бере участь у пілотному проекті Благодійного Фонду Порошенка щодо розвитку інклюзивного освітнього середовища в Україні.

«Цього тижня Благодійний Фонд Порошенка ініціював, а Верховна Рада України прийняла закон про інклюзивну освіту. Відтепер кожен загальноосвітній заклад буде працювати за принципом «школа для всіх», де в інклюзивному середовищі зможуть навчатися діти з особливими освітніми проблемами», - розповіла Марина Порошенко.

Вона підкреслила, що прийняття закону – це надзвичайно важливий крок для виховання нового покоління українців. Марина Порошенко сподівається, що сьогоднішня молодь сприйматиме людину, в першу чергу, за її здібності.

Дружина Президента України щиро побажала цьогорічним випускикам завжди досягати поставленої мети. Також подякувала педагогам та батькам за те, що виховали дітей грамотними, людяними та справжніми патріотами України.

Під час зходу директор школи № 28 Яніна Глінчевська закликала усіх школярів не забувати про тих молодих людей, які віддали життя за нашу країну.

«Ми пишаємося випускниками нашої школи. І назавжди в нашій пам’яті залишиться Артур Пушанко, який загинув, захищаючи майбутнє самостійної України в зоні антитерористичної операції», - додала директор.

У ході візиту в навчальний заклад перша леді оглянула приміщення шкільної бібліотеки, яку до початку нового навчального року буде переобладнано в сучасну медіатеку.

Загалом на Житомирщині 138 шкіл з інклюзивною освітою. Близько 40 шкіл приєднається з 1 вересня.

Довідка: 7 квітня Житомирська область стала учасником пілотного проекту Благодійного Фонда Порошенка з розвитку інклюзивного освітнього середовища в Україні. Медіатека – це інтерактивний простір, де окрім книжок, є комп’ютери та сучасна оргтехніка, а також зони відпочинку для дітей.

Коментарі (1)
  • Mila Malinina

    А праздник всё-таки удался))
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up