Лист голови ЖОФФ Машковському та Французу стосовно стадіону

Лист голови ЖОФФ Машковському та Французу стосовно стадіону
У 2013 році Житомирська обласна рада вклала кошти у реконструкцію західної трибуни центрального стадіону м. Житомира. За ці кошти було відремонтовано підтрибунні приміщення та легкоатлетичний манеж, але не було встановлено гідроізоляцію, що призводить до проникнення дощової та талої води всередину відремонтованої споруди.

Для запобігання руйнування приміщення необхідно провести ремонтні роботи західної трибуни, для чого терміново необхідні кошти.

У своєму листі голова ЖОФФ Олександр Коцюбко просить голову ЖОДА Сергія Машковського та голову Житомирської обласної ради Віталія Француза розглянути питання щодо виділення коштів на проведення гідроізоляційних робіт цієї споруди та встановлення пластикових сидінь для вболівальників, що дасть змогу зберегти попередньо вкладені в реконструкцію кошти і проводити різноманітні спортивні змагання.

По завершені даних робіт Комітет з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ зможе ліцензувати наш стадіон і дозволить приймати на ньому матчі під егідою Професіональної футбольної ліги України, що є першим і надважливим кроком у відродженні професійного футболу в м. Житомирі.

 

 

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up