У Житомирі письменник і пірат Кузько Кузякін презентує книгу «Зубасті задачки»

У Житомирі письменник і пірат Кузько Кузякін презентує книгу «Зубасті задачки»
У четвер, 16-го квітня, до Житомира завітає дитячий письменник, ілюстратор, редактор та педагог Кузько Кузякін (він же Дмитро Кузьменко). Автор презентує аудиторії свою останню книгу «Зубасті задачки», що вийшла друком у «Видавництві Старого Лева».

Письменник зустрінеться зі своїми читачами у гімназії № 23, обласній бібліотеці для дітей та міському колегіумі. Серія презентацій продовжиться у арт- кав’ярні «Кавоманія», а завершиться у кав’ярні «Львівська майстерня шоколаду», де автор також зможе поспілкуватися з пресою.

Книга «Зубасті задачки» розрахована на дітей 7-11 років. На кожному розвороті видання зібрано завдання різного рівня складності; оформлення книги – «коміксне», фірмове для письменника-ілюстратора і знане зі сторінок журналу «Професор Крейд». Дмитро Кузьменко, традиційно в образі свого літературного альтер-его – пірата Кузька, сам перевірить знання аудиторії з української мови, математики та логіки. З найкмітливішими пірат поділиться своїм скарбом.

Розклад зустрічей:

10:00 – гуманітарна гімназія № 23 ім. М. Й.Очерета, вул.Лятошинського, 14.

12:00 – обласна бібліотека для дітей, вул. Пушкінська, 36. ВХІД ВІЛЬНИЙ

14:00 – міський колегіум, вул. Мануїльського, 18.

16:00 – арт- кав’ярня «Кавоманія», вул. Бердичівська, 30. ВХІД ВІЛЬНИЙ

18:00 – кав’ярня «Львівська майстерня шоколаду», майдан Перемоги 7/8. ВХІД ВІЛЬНИЙ

Довідка

Кузько Кузякін – псевдонім Дмитра Кузьменка. Народився 12 травня 1984 року у Житомирі. Закінчив міську гуманітарну ліцей № 25. Отримав дві вищі освіти: журналістську (Житомирський державний та Львівський національний університети імені І. Франка) й педагогічну. Також закінчив Житомирську художню школу та курс живопису й графіки. Редагував та ілюстрував дитячі журнали «Пізнайко», «Мамине сонечко», «Професор Крейд» та «Артек». Має відзнаки в літературних конкурсах: «Коронація Слова», «Смолоскип», «Белая скрижаль», «Витоки», премії імені Олександри Кравченко.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up