Зняттям побоїв закінчився для житомирянки Антикорупційний форум Саакашвілі. Відео. Фото
На Форум Саакашвілі активістку з громадської організації «Всеукраїнське об’єднання майдан Житомирської області» Галину Чижову зареєстрував Валерій Нагребельний – керівник цієї ж організації. Жінка захищає права неповнолітніх і саме цього дня поїхала провідати сироту в дитячому будинку, де й затрималася, приїхавши на захід із запізненням.
Біля входу до зали, де проходив форум за участю Саакашвілі, Галина зустріла свою подругу. Під час розмови до них підійшов лідер житомирського осередку політичної партії «Демократичний Альянс» Юрій Жуковський. Він почав виганяти жінок…
«Мою подругу він, Юрій Жуковський, не сильно штовхав, а мене виштовхав вже дуже», – розповідає Галина Чижова.
Галина ЧижоваГалина показує тілесні ушкодження
Галина показує тілесні ушкодженняПри цьому активістка підкреслює, що була зареєстрована на вході, на неї взяли бейдж, і знайомі тримали місце в залі.
«Але поки вони мене не виштовхали, поки не викрутили руки, в спокої мене не залишили! Цей Юрій Жуковський позвав на поміч свого товариша Миколу Чайковського (ред.: також з «ДемАльянсу») й останній, викрутивши мені руки, тягнув, штовхав і «жбурляв» мене! Оце таке відбулося», – обурюється Галина.
Вона припускає, що молодики, скоріше за все, були чи то п’яні, чи то накурені, бо очі, з її слів, у них були не як зазвичай у людини й реагували неадекватно. Редакції «20 хвилин» так і не вдалося взяти коментар з приводу інциденту в лідера житомирського осередку політичної партії «Демократичний альянс» Юрія Жуковського. Він вирішив просто не відповідати на питання журналіста.
Микола Чайковський справа від поліцейського
Юрій ЖуковськийПотерпіла ж Галина Чижова написала заяву до міліції, зняла побої та збирається захищати свої права в суді, проте остерігається зв’язків так званих охоронців з правоохоронними органами, які ведуть розслідування. Натомість редакція «20 хвилин» продовжуватиме й надалі слідкувати за інцидентом й інформуватиме своїх читачів про перебіг його розслідування.
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
-
АнонімСудячи з розширених зіниць підозрілої алкогольної зовнішності "потерпілої" вона в стані наркотичного (в т.ч. алкогольного) спяніння цілком могла бути, нехай і в неї візьмуть кров та сечу на аналіз. Там навіть на ссадини 3-го ступеня гіпермійовані ділянки шкіри не тягнуть, то скоріше прояви алергічної реакції на шкірі внаслідок дії алергенів (можливо тих же наркотичних речовин). На аналіз всіх!!! Але краще б, замість таких дрібниць, подали б в суд усі троє на держслужбовців які розкрадають державу та війну затягують!!!