У Новому році продукти продовжують дорожчати

У Новому році продукти продовжують дорожчати

На ціну продуктів може вплинути світова ціна на продукти харчування, курс долара, третє – це інфляція у 2017-му, яку закладає Кабінет міністрів бюджетом 2017 року та інфляція, що у 2017 році буде 10-12%. Саме через ці фактори продукти харчування можуть подорожчати на 12%.

Промислові товари також зростатимуть у ціні. Зокрема, й через те, що частка палива в собівартості товарів і послуг становить від 15% до 30%. Вона менша в ціні промтоварів, оскільки ті перевозяться великими партіями і, як правило, на далекі відстані, і більша – у вартості продуктів, що доставляються в магазини невеликими «траншами» щодня.

Таким чином, здорожчання бензину автоматично потягне за собою збільшення ціни на будь-які інші категорії товару. Це стосується не тільки бензину, а й підняття мінімальних зарплат, бо зарплати також закладаються у ціну готової продукції.

Саме промислові товари подорожчають мінімум на 5%. Максимум же становить 20% – це вже з поправкою на нові мінімальні зарплати, якщо йдеться про продукцію вітчизняних виробників. Якщо ж говорити про імпорт, то ціни на нього ростимуть пропорційно стрибкам долару.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:59 У Житомирській громаді з’явилась ще одна патронатна родина 17:27 «Зимову тисячу» можна витратити у ще більшій кількості магазинів — уже в 10 торговельних мережах 17:00 У Житомирі відкрили перший у місті безоплатний курс німецької мови — як навчатися 16:41 У Житомирі затвердили Муніципальний енергетичний план до 2030 року Від читача 16:58 Застосунок 112 вже доступний для завантаження: МВС розробило офіційний сервіс екстреної допомоги, який працюватиме без мобільного зв’язку 16:20 В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 16:00 Депутати підтримали Екологічну стратегію Житомирської міської територіальної громади до 2050 року 15:39 Олександру Вацеку вручили відзнаку «За заслуги перед Житомиром» І ступеня 15:20 Монастир кармелітів босих — найкраще фото Житомирщини у конкурсі «Вікі любить пам’ятки 2025» 15:00 За систематичне знущання з дружини жителю Овруча загрожує до 2 років позбавлення волі 14:39 У Радомишльській громаді бездіяльність служби у справах дітей завершилася смертю матері та 9-річної дитини – прокуратура повідомила про підозру службовій особі 14:20 Відзнаку «Почесного громадянина Житомира» Миколи Максименка передали його дружині 14:17 Віталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часом. ВІДЕО play_circle_filled 14:00 Депутати Житомирської міської ради затвердили бюджет громади на 2026 рік 13:12 Водій і пасажирка травмовані внаслідок ДТП на Коростенщині 12:48 За позовом ювенальних прокурорів суд зобов’язав ТОВ повернути понад 247 тис. грн за невикористане пальне Квітневій сільській раді 12:19 На Житомирщині відзначили найкращих борців та тренерів за підсумками 2025 року 12:00 На Бердичівщині рятувальники ліквідували пожежу в квартирі та евакуювали мешканця photo_camera 11:38 Олена Розенблат достроково склала депутатські повноваження у Житомирській міській раді 11:20 У Житомирі на вулиці Миру у ДТП травмовано пішохідку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up