Авто

У середу, 3 червня у сервісному центрі МВС № 1844 у Новограді-Волинському перереєстрація авто закінчилася викликом правоохоронців.

Нещодавно водіям, у яких у період карантину закінчився 2-річний термін дії посвідчень водія, надана можливість замовити їх обмін онлайн через Електронний кабінет водія, завантажити та користуватися новим е-посвідченням водія через додаток «Дія», а пластиковий документ отримати в обраному територіальному сервісному центрі МВС у зручний час після офіційного завершення карантину.

З перших днів місяця в Житомирській області почали виявляти «проблемні» авто: 3 березня такий транспортний засіб виявили в Житомирі, а 4 – в Коростені.

Таке рішення Кабінет Міністрів України ухвалив ще влітку минулого року, але юридичної чинності воно набуло лише з 1 січня 2020 року.

Відповідний закон опублікувало парламентське видання, отже, він набув чинності.

Сервісні центри МВС у листопаді 2017 року почали видавати кандидатам у водії, які закінчили автошколу, посвідчення водія терміном дії 2 роки.

Часто в ході експлуатації авто виникають проблеми з його зовнішнім виглядом, зокрема – з лакофарбовим покриттям: дрібні подряпини, вигорання на сонці, сліди від хімії, корозійні процеси тощо. Щоб повернути авто гарний вигляд, дехто проводить «косметичний» ремонт, а для когось це привід кардинально змінити колір.

У травні змінились правила проходження техогляду для комерційного транспорту.

Перенесення послуг у віртуальну площину, мінімізація людського фактору та, як наслідок, ліквідація корупційних ризиків – все це про Електронний кабінет водія.

Перезакріпити індивідуальні номерні знаки стало легше: власник може перезакріпити їх за іншим належним йому транспортним засобом або передати власникові іншого транспортного засобу, подавши до будь-якого територіального сервісного центру МВС пакет необхідних документів.

keyboard_arrow_up