Авто

З перших днів місяця в Житомирській області почали виявляти «проблемні» авто: 3 березня такий транспортний засіб виявили в Житомирі, а 4 – в Коростені.

Таке рішення Кабінет Міністрів України ухвалив ще влітку минулого року, але юридичної чинності воно набуло лише з 1 січня 2020 року.

Відповідний закон опублікувало парламентське видання, отже, він набув чинності.

Сервісні центри МВС у листопаді 2017 року почали видавати кандидатам у водії, які закінчили автошколу, посвідчення водія терміном дії 2 роки.

Часто в ході експлуатації авто виникають проблеми з його зовнішнім виглядом, зокрема – з лакофарбовим покриттям: дрібні подряпини, вигорання на сонці, сліди від хімії, корозійні процеси тощо. Щоб повернути авто гарний вигляд, дехто проводить «косметичний» ремонт, а для когось це привід кардинально змінити колір.

У травні змінились правила проходження техогляду для комерційного транспорту.

Перенесення послуг у віртуальну площину, мінімізація людського фактору та, як наслідок, ліквідація корупційних ризиків – все це про Електронний кабінет водія.

Перезакріпити індивідуальні номерні знаки стало легше: власник може перезакріпити їх за іншим належним йому транспортним засобом або передати власникові іншого транспортного засобу, подавши до будь-якого територіального сервісного центру МВС пакет необхідних документів.

На визначення вартості автомобіля з іноземною реєстрацією, який розмитнюється, впливають його технічні характеристики  та рік випуску, - інформує прес-служба Державної фіскальної служби України.

keyboard_arrow_up