Авто

За минулий рік український ринок нових легкових автомобілів скоротився всього на три відсотки. Про це повідомляють в Укравтопромі.

Протягом 2019 року у Житомирі зареєстрували 182 електрокари, у 2020 з початку року – 163 авто вже зареєстровано.

Ст. 36 Закону України «Про дорожній рух» передбачає, що власник або водій автомобіля зобов’язані забезпечувати своєчасне і в повному обсязі проведення робіт з технічного обслуговування і ремонту автомобіля.

Сервісні центри МВС пропонують усім охочим узяти участь у вдосконаленні екзаменаційних питань з правил дорожнього руху. Для цього створений спеціальний, повністю прозорий та відкритий «Банк екзаменаційних питань з ПДР».

Пунктом 2.1 Правил дорожнього руху передбачено, що водій повинен мати при собі посвідчення водія, реєстраційний документ на транспортний засіб та поліс страхування. 

«Купівля» авто за довіреністю є досить поширеною на сьогоднішній день. А от чи дійсно це саме купівля та які ризики можуть бути розповімо нижче.

Начальник Департаменту карного розшуку Національної поліції Вадим Дзюбинський заявив, що в Україні найчастіше викрадають автомобілі марок: Toyota, Lexus, Hyundai, Kia, Mazda і Honda.

У середу, 3 червня у сервісному центрі МВС № 1844 у Новограді-Волинському перереєстрація авто закінчилася викликом правоохоронців.

Нещодавно водіям, у яких у період карантину закінчився 2-річний термін дії посвідчень водія, надана можливість замовити їх обмін онлайн через Електронний кабінет водія, завантажити та користуватися новим е-посвідченням водія через додаток «Дія», а пластиковий документ отримати в обраному територіальному сервісному центрі МВС у зручний час після офіційного завершення карантину.

З перших днів місяця в Житомирській області почали виявляти «проблемні» авто: 3 березня такий транспортний засіб виявили в Житомирі, а 4 – в Коростені.

keyboard_arrow_up