Житомирські і київські фотографи провели фотопленер « Любарські обрії-2011»

Житомирські і київські фотографи провели фотопленер « Любарські обрії-2011»
Сім фотохудожників з Житомира і Києва мандрували в пошуках цікавих фотокадрів Любарщиною, де відбувся фотопленер «Любарські обрії-2011». В ньому взяли участь такі фотографи як Євген Шваб, Олександр Лепетун, ОлександраКолісний, Микола Завгородній, Маргарита Ревудська та Олександр Вадіс.

Програма фотопленеру вийшла надзвичайно насиченою - влада і люди, сільське господарство, промисловість, соціальна сфера, історія та культура краю- основні напрями пульсуючого графіку зйомок фотомайстрів. Окрім творчого фотографування були і зустрічі, майстер-класи, пізнавальні вікторини, знайомства, спілкування. Фотопленер «Любарські обрії» вийшов за рамки традиційного мистецького заходу. І мав ще одну благородну мету- відкрити цей благодатний край для туристів.

Детальніше про фотопленер читайте в газеті "20 хвилин" - № 32 від 10 серпня.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:21 ДТП на трасі Київ - Чоп: рух у напрямку Рівного ускладнений 15:17 Знай свої права: державне регулювання цін на ліки 15:00 Житомирщина активно розпочала жнивну кампанію 2026 року 14:38 Купатися не можна: вода на офіційних пляжах області не відповідає нормам Від читача 16:32 Фейкові акаунти в соцмережах 14:21 Державні стандарти надання послуг щодо оздоровлення та відпочинку дітей будуть переглянуті, – Віктор Микита 12:39 На Звягельщині виявили незаконну порубку трьох дерев вільхи 12:23 Житомирські веслувальники у складі збірної України вибороли п’ять золотих медалей на чемпіонаті Європи 12:00 Спека без ризику: як захистити себе від зневоднення 11:42 З Республіки Молдова в Україну екстрадували іноземця – учасника злочинної групи, яка збувала незаконно виготовлений алкоголь 11:40 Реєструйтеся на 9-й Всеукраїнський забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України» у Житомирській області 11:21 Співробітники поліції охорони Житомирщини зіграли в бочу photo_camera 11:00 Прокуратура відстояла в апеляції стягнення понад 1,5 млн грн збитків з ДСГП «Ліси України» за засмічення земель лісового фонду 10:30 Коростишівські поліцейські розслідують незаконне поводження з холодною зброєю 17:54 У Житомирі відбулася нарада з головами новостворених ОСББ щодо підготовки до зими в умовах воєнного стану 17:31 Завершено основні роботи з асфальтування обходу Бердичева
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up