Житомирянин Андрій Яременко завоював золото на турнірі з греко-римської боротьби

Днями у м. Тернопіль завершився ХХІ Відкритий всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам'яті шестикратного чемпіона України В.Д.Дем'яного, учасниками якого стали спортсмени 20-ти областей України, а також Угорщини та Молдови.

Юний вихованець Житомирської обласної школи боротьби, тренера Дмитра Піскуна, Андрій Яременко посів І місце у ваговій категорії 32 кг, не програвши своїм суперникам жодного технічного бала. Інші наші спортсмени — Назар Косенко, Артем Вербій, Володимир Ткачук, Сергій Мовчан боролися за медалі, але у підсумку посіли 4-5 місця в своїх вагових категоріях.