Перевізники хочуть підняти ціну на проїзд у житомирських маршрутках до 4 гривень

Перевізники хочуть підняти ціну на проїзд у житомирських маршрутках до 4 гривень
У прес-центрі Житомирської міської ради 4 березня відбулася робоча нарада щодо перегляду тарифів на проїзд у міських автобусних маршрутах.

У Житомирі курсують автобуси з різною пасажиромісткістю, обслуговують їх 23 перевізники. Перевізники обґрунтовують підвищення вартості зростанням цін на паливно-мастильні матеріали. Зокрема, була озвучена пропозиція про підняття тарифу до 4 грн.

Заступник міського голови Євгеній Демчик зазначив: «Я розумію, що у зв’язку з підвищенням цін на пальне, перевізники опинилися у складному економічному становищі, але ми не маємо морального права перекладати фінансовий тягар на плечі житомирян». Також він запропонував застосувати низку механізмів, аби уникнути підняття тарифу: збільшення кількості пасажиропотоку за рахунок оптимізації мережі шляхом скорочення або об’єднання декількох  маршрутів в один.

Члени виконавчого комітету наполягали на залишенні тарифу на рівні 3 гривень та  дотриманні перевізниками  Меморандуму, підписаного між представниками міської влади, громадськості та перевізниками, основними умовами якого були підвищення  якості  послуг маршрутного таксі та дотримання графіків руху.

Розгляд підвищення тарифу можливий за наявності обґрунтований розрахунків,  відповідних висновків департаменту економічного розвитку міської ради, а також  підготовки та подальшого прийняття даного рішення виконавчим комітетом Житомирської міської ради.

За повідомленням Житомирської міської ради

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:00 Стартувала державна ініціатива фінансування українського культурного продукту – “Тисячовесна” 11:40 Коростень після удару: триває ліквідація наслідків, постраждалі вже подають заявки на єВідновлення 11:20 У Житомирі викрито та припинено канал збуту амфетаміну: місцевому жителю повідомлено про підозру та взято під варту photo_camera 11:00 Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Житомирщини до участі Від читача 11:17 Критичне мислення 10:39 СБУ повідомила про заочну підозру зраднику, який воює проти Сил оборони України 10:21 Акріс Агро привітала своїх пайовиків на Житомирщині (Новини компаній) 10:18 Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання 10:00 До уваги водіїв! На трасі М-06 Київ - Чоп розпочинається поетапне перекриття смуг руху у напрямках Києва та Житомира 09:39 Попередження про ускладнення погодних умов! 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 07.04.2026 щодо російського вторгнення 09:00 7 квітня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 17:56 Як уберегтися від сказу після контакту з твариною 17:31 «Центр життєстійкості» у Житомирі — осередок турботи про ментальне здоров’я, відкритий для кожного 17:00 У Житомирі презентують нову книгу про Бориса Лятошинського 16:40 Увага! Пориви вітру в Житомирській області 16:20 Увага! З 18-ї години у Житомирській області вводяться графіки відключень електроенергії! 16:00 Лише через два роки і майже два місяці на щиті повернувся Герой — Віталій Сорока 15:40 Житомирська область посіла ІІ місце за підсумками діяльності регіональних відділень НОК за 2025 рік 15:19 Вогнеборці показали кадри випаленої пожежами Житомирщини photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up