Житомирський драмтеатр стане доступним для людей з обмеженими фізичними можливостями

Житомирський драмтеатр стане доступним для людей з обмеженими фізичними можливостями
Житомирський обласний музично-драматичний театр невдовзі може стати доступним для людей з обмеженими фізичними можливостями.

За словами керівника громадської організації «Молодь. Жінка. Сім'я» Нелі Ковалюк, на сьогодні найбільший в області театр є абсолютно недоступним для людей з обмеженими фізичними можливостями. Якщо на перший поверх ще якось можна заїхати на візку за допомоги сторонніх осіб, то дістатися другого поверху, де проходять вистави та концерти, практично неможливо. Керівництво театру пішло назустріч і погодилося встановити всередині спеціальний ліфт, але головною проблемою залишається брак коштів. Однак, вихід все ж знайшли, каже Неля Ковалюк:

«Ми маємо підтримку голови комітету доступності облдержадміністрації Віктора Балюрко, який пообіцяв сприяти і створення безперешкодного доступу ми почнемо, дуже хотілося б вірити, із облмуздрамтеатру. Нам пообіцяли до обласного бюджету закласти кошти на придбання ліфта»

На сьогодні на Житомирщині проживає понад 80 тисяч людей з інвалідністю.

Відео дня

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
×
0%
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:49 Відновлення та підтримка: ветерани війни у Центрі життєстійкості 17:29 В українських школах посилять заходи безпеки 17:01 Житомирян закликають долучитися до Всесвітнього дня прибирання 16:46 У Житомирі відзначили День усиновлення Від читача 11:38 Житомир зустрічає інклюзивні книжки: подія, яку варто відвідати з дитиною 16:21 Зарості конопель та півкілограма канабісу виявили поліцейські у двох жителів Житомирщини 16:00 Програма заходів до Дня міста на 19-20 вересня 15:37 20 вересня у Житомирі — Відкриття пластового року 15:21 Патрульні допомогли іноземцю, який залишився на дорозі без транспорту і речей, дістатися столиці 15:00 Поліцейські повідомили про підозру водієві в учиненні смертельної ДТП в Звягелі 14:39 У центрі Житомира біля Шодуарівського парку повторно виявлено стихійне сміттєзвалище 14:21 У Житомирі робоча група перевірила стан ділянок безбар’єрного маршруту на вулиці Вітрука 14:00 20 вересня камерний оркестр Житомирської філармонії запрошує на музично-літературний перформанс 12:39 Дев’ять житомирських студентів стали стипендіатами Верховної Ради України 12:21 Першокласний апдейт у Пакунку школяра: невдовзі за програмою купуйте книжки для першачків 12:00 Поліція розшукує безвісти зниклого 47-річного жителя Бердичівського району 11:40 "Каштани для ЗСУ" — у Житомирі триває осіння акція на пдтримку наших Захисників 11:20 Робочий візит Міністра економіки, довкілля та сільського господарства України Олексія Соболєва на Житомирщину play_circle_filled 11:01 Житомирщина відзначила призерів МАН: 26 юних науковців отримали нагороди play_circle_filled photo_camera 10:40 У Житомирі до Дня рятувальника вийшла книга «Вторгнення 2»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up