Житомиряни просять повернути тролейбус №12 та припинити будівництво лінії на Мальованку

Житомиряни просять повернути тролейбус №12 та припинити будівництво лінії на Мальованку

На сайті петицій до Житомирської міської ради з'явились петиції, у яких житомиряни просять повернути тролейбус №12, а також зупинити роботи щодо проведення тролейбусної лінії на Мальованку.

19 квітня на сайті петицій до Житомирської міськради з'явилась петиція від Євгена Павленка, у якій він просить підтримати пропозицію щодо зупинки робіт по проведенню тролейбусної лінії на Мальованку по вул. Героїв Пожежних.

«Зупинка робіт щодо проведення тролейбусної ліні на Мальованку по вул. Героїв Пожежних для організації громадських слухань з жителями мікрорайну Мальованка, щодо актуальності даного маршруту по вул. Героїв Пожежних та обговорень альтернативного (дійсно необхідного) тролейбусного маршруту на Мальованку», ‒ йдеться в тексті петиції.

Однак житомиряни відверто здивовані такою пропозицією та вважають, що будівництво даного маршруту вкрай необхідне, а припинення будівництва може бути вигідним тільки маршрутним перевізникам.

«Де це жителі Мальованки просять зупинити? Може це маршрутники просять?», ‒ дивується Сергій Виховський.

«На Мальованку тільки 30 маршрутка їздить, жахливо! Увечері з роботи вже виїхати не реально!» ‒ підтримує Надія Щуко.

«Та ви що, приколюєтеся? Жоден житель Мальованки не відмовиться від маршруту тролейбуса на Мальованку, заважати він буде тільки маршрутникам», ‒ переконаний Андрій Стеблянко.

Станом на 29 квітня дану петицію підписали всього дві особи з 300 необхідних.

Що стосується другої петиції, то її автор Сергій Трохимишин просить повернути тролейбус №12 за маршрутом Центр – Крошня. Пов’язане таке прохання з тим, що через брак громадського транспорту жителям району Крошня тяжко добиратись до роботи.

«Поверніть тролейбус №12, який курсував за маршрутом "Центр - Крошня". Оскільки, зараз, під час діяльності червоної зони (та і до того), з Крошні дуже важко виїхати, особливо із зупинок на Героїв Пожежних, і провулку Є. Рихліка. Неодноразово ми спостерігали ситуацію, коли люди, які сіли десь на початку Крошні, їдуть до центру і ніхто не виходить, що унеможливлює виїхати з мікрорайону на роботу.

Те саме стосується і маршруток. Дуже багато людей зранку їдуть тільки до зупинки "Природа" і там виходять. Для ефективнішої діяльності транспорту в м. Житомир прошу відновити короткий маршрут №12», ‒ зазначає Сергій Трохимишин.

Станом на 29 квітня дану петицію підписали 9 осіб з 300 необхідних.

 

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Telegram

Facebook 

Instagram 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up