Стало відомо, коли житомиряни зможуть розраховуватись за проїзд системою NFC

Стало відомо, коли житомиряни зможуть розраховуватись за проїзд системою NFC

Невдовзі житомиряни знову зможуть розраховуватись за проїзд у громадському транспорті за допомогою системи безготівкового розрахунку NFC. Орієнтовно така можливість буде з 1 березня.

Про це журналістам «20 хвилин» розповів начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міськради Костянтин Підпокровний.

«На сьогоднішній день ситуація з NFC системою така, як і місяць тому – вона відключена. Якщо до кінця місяця компанія VISA усуне недоліки в роботі програми NFC, ми його включаємо орієнтовно з 1 березня, якщо раніше усунуть проблему, то раніше», – зазначив Костянтин Підпокровний.

Також очільник управління наголосив на тому, що серед форм оплати, які здійснюються в транспорті безготівково, 99%  коштів не надходять до перевізника саме тоді, коли житомиряни розраховуються за допомогою NFC системи.

«Є недотримання коштів, які заходять через оплату безготівково. Зокрема, транспортною карткою, банківською і NFC. І 99% коштів, які не доходять до перевізників – це якраз за оплатою NFC», – доповнив Костянтин Підпокровний

Нагадаємо, що з 1 січня 2021 року житомиряни не мають можливості розраховуватись за проїзд у громадському транспорті NFC-пристроями з функцією безконтактних платежів. Дане рішення пов’язане  з тим, що були виявлені зловживання з боку пасажирів.

 

Довідково: NFC (NFC (Near Field Communication) в перекладі – комунікація ближнього поля. Технологія дозволяє здійснювати комунікацію та обмін даними між пристроями, що знаходяться на коротких відстанях. Наприклад, між зчитувальним терміналом та смартфоном. 

 

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up