Він більше не буде Президентом

Він більше не буде Президентом

Київський міжнародний інститут соціології у квітні провів всеукраїнське опитування громадської думки та оприлюднив дані щодо електоральних настроїв населення стосовно виборів Президента України.

Якби президентські вибори відбулися зараз, Петро Порошенко отримав би лише 12 % голосів виборців. Нагадаю, що у 2014 Порошенко переміг з результатом 54 %, що дало йому змогу перемогти у першому турі. Зараз він навіть шансів не має потрапити до другого туру та є лідером антирейтингу: 70 % виборців негативно ставляться до нього.

Отримавши 54 % підтримки у 2014 році, п’ятий Президент мав колосальну підтримку суспільства та можливість змінити хід історії та розвитку України, але цього не сталося. Він не виконав більшість своїх обіцянок (долар по 10, закінчення АТО за годину, реформування правоохоронної системи: суди, поліція, СБУ, прокуратура тощо). Під час виборчої кампанії у Житомирі обіцяв побудувати фонтан краще Вінницького та відновити центр космічної науки у Житомирі – не сталося і вже не станеться.

Але найбільша проблема Порошенка у тому, що він не продав свій бізнес і використовував владу для знищення політичних опонентів, не зміг побороти корупцію у владі. Українці все це розуміють і усвідомлюють, що слоган ЖИТИ ПО-НОВОМУ означав не те, що очікувалося. Адже по-новому почали жити лише наближені до Президента люди.

Що б не придумали політтехнологи Банкової, другого терміну Порошенка більше не буде.

Відкриття Президентом нових садочків і передача нової техніки, придбаної за бюджетні кошти, не врятують його рейтингу та ставлення до нього. Адже під лозунгами деоолігархізації вийшло так, що залишився лише один олігарх – він сам. Українці втомилися від брехні та того, що відбувається в країні і вищих ешелонах державної влади.

До президентських виборів залишається 10 місяців. Попереду нас чекає багато несподіванок, обіцянок і маніпуляцій.

Але Порошенко нізащо знову не стане Президентом.

Микола Череднік

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Новини за темою Новини за темою
Коментарі (10)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up