Про політичну еліту

За двадцять шість років Незалежності можна із впевненістю сказати, що політичної еліти в державі немає. Ті, хто так себе називають – колишні бариги, бандити та аферисти, які дорвалися до влади – нічого спільного з політичною елітою не мають і мати не можуть.

 

Про політичну еліту

Професійні політики та політика в цілому в державі відсутня. Якщо людям сказати, що цей громадянин займається політикою – мало хто зрозуміє, про що йде мова. У державі знищено одну з найважливіших професій, від якої залежить рівень життя людей.

В Україні при владі люди, які отримали радянську освіту, скоріше за все були членами радянської партійної системи. Вони за своїми цінностями та переконаннями є радянськими, а не українськими державними діячами. Думають та діють вони так само, як і в радянські часи. Вони були частиною старої системи, і ніколи не побудують та не створять нової.

Країна руйнується. З кожними виборами людям кажуть, що буде краще, але з цим «покращенням» стає все гірше і гірше.

Я категорично не погоджуюся з тими, хто каже, що найбільша цінність у нас – це земля або корисні копалини. Найбільше національне багатство – це люди. Ми освічена і талановита нація, але через недолугих керманичів Україна щодня втрачає тисячі кращих свої громадян, які через відсутність перспектив шукають її у інших країнах. Частина з них вже ніколи не повернеться в Україну. Яке майбутнє в держави, де 80 % молоді мріє переїхати до іншої країни?

Ситуація досить складна, і не існує готових рецептів. Очевидно одне – доки при владі будуть ті, хто думають як щось вкрасти та «віджати», доти жодних змін не відбудеться. Мають прийти ті, хто ніколи не були пов’язані зі старою системою. Навіть якщо у них недостатньо досвіду – це краще, ніж утримувати «досвідчених» корупціонерів, які лише хочуть дорватися до бюджету.

Політична еліта в державі сформується лише тоді, коли люди перестануть підтримувати тих, хто більше 20 років знаходиться у владі. Усі вони мають піти, а на їх місце прийти молодь, яка і стане політичною елітою та почне розвивати, а не розкрадати країну.

Микола Череднік

Коментарі
17:57 Впорядкуйте спортивний майданчик біля свого дому - стартує всеукраїнська акція 17:50 Вірменин не зміг перевезти через кордон «Mercedes-Benz C 180» через підроблене доручення 17:20 З початку квітня у водоймах Житомирської області розпочинається нерест 17:04 21 березня у Житомирі проведуть тест першого електробуса 17:00 Житомирські аудитори виявили порушень на 252 тис. грн в Управлінні праці та соціального захисту населення Черняхівської райдержадміністрації 16:45 «Гаряча лінія» з питань сім’ї, молоді, спорту 16:30 Чоловік з бійцівською собакою не хотів виходити з магазину, за що отримав від поліцейських 16:21 На Житомирщині прокуратура попередила неправомірне зменшення майже на 40 га земель лісового фонду для розробки піщаного кар’єру 16:07 Наше майбутнє залежить від нас 16:00 Уряд виділив 400 млн грн. на компенсації за «теплими кредитами», з яких 190 млн грн. – саме для ОСББ! 15:45 Житомирські митники вилучили у громадянина Молдови заборонений медичний препарат 15:33 СБУ завадила створенню "Житомирської народної республіки" 15:20 Рятувальники вилучили зі снігових заметів 5 транспортних засобів

19 березня завершується реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року, - повідомляє сайт zno.osvita.ua.

18 березня о 13:30 до Служби порятунку «101» м. Коростень надійшло повідомлення про те, що автомобіль швидкої допомоги застряг...

Уже у квітні розпочинається національна кампанія з вибору лікаря: українці зможуть обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних...

У п'ятницю, 16 березня, житомирський ФК "Полісся" у контрольному матчі обіграв харківський аматорський колектив "Водоканал".

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up