Про політичну еліту

За двадцять шість років Незалежності можна із впевненістю сказати, що політичної еліти в державі немає. Ті, хто так себе називають – колишні бариги, бандити та аферисти, які дорвалися до влади – нічого спільного з політичною елітою не мають і мати не можуть.

 

Про політичну еліту

Професійні політики та політика в цілому в державі відсутня. Якщо людям сказати, що цей громадянин займається політикою – мало хто зрозуміє, про що йде мова. У державі знищено одну з найважливіших професій, від якої залежить рівень життя людей.

В Україні при владі люди, які отримали радянську освіту, скоріше за все були членами радянської партійної системи. Вони за своїми цінностями та переконаннями є радянськими, а не українськими державними діячами. Думають та діють вони так само, як і в радянські часи. Вони були частиною старої системи, і ніколи не побудують та не створять нової.

Країна руйнується. З кожними виборами людям кажуть, що буде краще, але з цим «покращенням» стає все гірше і гірше.

Я категорично не погоджуюся з тими, хто каже, що найбільша цінність у нас – це земля або корисні копалини. Найбільше національне багатство – це люди. Ми освічена і талановита нація, але через недолугих керманичів Україна щодня втрачає тисячі кращих свої громадян, які через відсутність перспектив шукають її у інших країнах. Частина з них вже ніколи не повернеться в Україну. Яке майбутнє в держави, де 80 % молоді мріє переїхати до іншої країни?

Ситуація досить складна, і не існує готових рецептів. Очевидно одне – доки при владі будуть ті, хто думають як щось вкрасти та «віджати», доти жодних змін не відбудеться. Мають прийти ті, хто ніколи не були пов’язані зі старою системою. Навіть якщо у них недостатньо досвіду – це краще, ніж утримувати «досвідчених» корупціонерів, які лише хочуть дорватися до бюджету.

Політична еліта в державі сформується лише тоді, коли люди перестануть підтримувати тих, хто більше 20 років знаходиться у владі. Усі вони мають піти, а на їх місце прийти молодь, яка і стане політичною елітою та почне розвивати, а не розкрадати країну.

Микола Череднік

Коментарі
16:55 Що подивитися на вихідних 16:20 Святкуйте День молоді в Житомирі 16:00 Перший день війни: як це було 15:52 Реконструкція скверу на розі вулиць Лятошинського та Небесної сотні: презентація проекту у 5 млн грн 15:45 Суд у справі нападу на житомирського журналіста вже десятий раз переноситься. ВІДЕО play_circle_filled 15:40 Житомиряни вшанували пам'ять жертв загиблих в роки війни 15:20 В Олевському районі ліквідували пожежу сухої трави, що загрожувала житловому сектору 15:05 Фотофакт: на вулиці Грушевського невідомі руйнують асфальт 14:44 Нова концепція розвитку екстреної допомоги 14:16 У Житомирі відбувся футбольний турнір пам`яті загиблого в зоні проведення ООС Дмитра Рудя 14:00 31 юний спортсмен Житомирщини навчатиметься на спортивному відділенні у ліцеї для обдарованих дітей 12:44 Житомиряни вшанували пам'ять жертв війни 12:19 Колишня військова планує відкрити «Дім ветеранів» у Житомирі

На календарі знову 22-е червня.

Національний проект «Нові лідери» продовжує відкривати цікаві ідеї цікавих людей.

Інформація щодо якості води відкритих водойм у місцях масового відпочинку по області.

Мін’юст удосконалив норму законопроекту №8296 щодо виїзду за кордон дитини, яка проживає в неповній родині.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up