Ірина Ярмоленко: Виконавчі органи міськради "множать на нуль" рішення депутатів

Ірина Ярмоленко на сесії прочитала вірш Шевченка як епілог до виступу.

 

Ірина Ярмоленко: Виконавчі органи міськради  "множать на нуль" рішення депутатів

Вшановувати Тараса Шевченка можна не лише біля пам'ятника на тимчасовій плитці. Натомість можна продекламувати його вірші в публічних місцях, в цій залі зокрема. 


"Доля", 1858 рік.

Ти не лукавила зо мною, 
Ти другом, братом і сестрою 
Сіромі стала. Ти взяла 
Мене, маленького, за руку 
І в школу хлопця одвела 
До п'яного дяка в науку. 
«Учися, серденько, колись 
З нас будуть люде»,— ти сказала. 
А я й послухав, і учивсь, 
І вивчився. А ти збрехала. 
Які з нас люде? Та дарма! 
Ми не лукавили з тобою, 
Ми просто йшли; у нас нема 
Зерна неправди за собою. 
Ходімо ж, доленько моя! 
Мій друже вбогий, нелукавий! 
Ходімо дальше, дальше слава, 
А слава — заповідь моя. 

З ліричного читання вірша Шевченка на сесії Ярмоленко перейшла до радикальної заяви.

"Якби виконавчі органи піклувалися про нашу гарну славу, вони б не проігнорували рішення сесії переписати програми розвитку міста.
Як я говорила раніше, переконуватиму колег - депутатів голосувати за програми розвитку з конкретними цілями та вимірюваними результативними показниками. Щоб житомирським батькам не доводилося витрачати тисячі в місяць на репетиторів. Щоб в поліклініках боротися з несанкціонованими поборами, щоб молодь залишалася, а інфраструктура міста розвивалися. 

На разі  констатую той факт, що виконавчі органи "помножили на нуль" одноголосне рішення депутатів переписати програми, згідно такого принципу. І близько половини програм залишилися без змін.

Чому я про це говорю.

По перше, Житомир працює за програмно-цільовим методом. Якщо немає показників - такі програми є незаконними.

По -друге, це відображає ставлення до нас керівників управлінь, і показує їхню неспрможність в організації роботи, тайменеджменту, дедлайнів, а найголовніше вони хочуть надалі лише "тринькати" гроші громади без стратегічного бачення, і уникати відповідальності та боротьби з відкатами.

Я спільно з фракцією пропоную :

- розглядати на цій сесії лише програми в які вносилися зміни, але враховуючи, що вони далекі від того, що вимагалося, дати час на доопрацювання.

- всі інші програми перенести на інше пленарне засідання, чи на іншу сесію.

- усім керівникам управлінь, хто не виконав розпорядження виписати догани та взяти пояснення. Знайте, чому вони так вчинили - вони бачать, що за безлад в місті ніхто не несе відповідальності, і нікого не карають. Це кругова порука відсутності дисципліни та відповідальності".

Коментарі
16:55 Що подивитися на вихідних 16:21 Житомиряни вже підписали понад 70 тисяч декларацій з лікарями 16:06 Плануєте торгувати алкоголем і тютюном - подбайте про ліцензію 15:56 Водоканал скидає нечистоти у Тетерів. ВІДЕО з місця події play_circle_filled 15:46 Від футболу до туризму. Ліга чемпіонів в Україні 15:30 Житомирянам розповіли, як виглядатиме сквер на Лятошинського 15:17 На Житомирщині прокуратурою спільно з податківцями викрито підпільний цех з виробництва фальсифікованого алкоголю, що діяв на території області 15:00 Депутати бюджетної комісії обласної ради не підтримали питання по ТОВ «Валки-Ільменіт» 14:46 На Житомирщині 10 абітурієнтів були відсторонені від ЗНО через користування мобільними телефонами 14:16 В Олевському районі ліквідовано займання торфу на площі 0,05 га 14:00 Прокурор Житомирщини Любомир Війтович: "Наш фах вимагає повної самовіддачі та постійної самоосвіти" 12:44 За першу половину травня Житомирський рибоохоронний патруль виявив 123 порушення 12:20 На Словечанщині затримали копачів бурштину, які намагалися видати себе за відпочивальників

Хто переможе: газета «Бердичівський погляд» та пенсіонер Валентин Ганоль  чи мільйонерка, депутат обласної ради Анжеліка...

У період з 1 по 17 травня було виявлено 123 порушення, з яких 23 були грубими. Збитки, завдані рибному господарству, склали...

Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Андрушівського бюро правової допомоги.

Упродовж двох днів під час тестування було виявлено перші порушення, відтак поліцейські закликають абітурієнтів суворо дотримуватись...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up