Заміна газового котла «під ключ» - комплексна послуга  від «Житомиргазу» (Новини компаній)

Заміна газового котла «під ключ» - комплексна послуга  від «Житомиргазу» (Новини компаній)

Як правило, з часом, старий газовий котел споживає на 30% більше ресурсу, ніж сучасний.

У обладнання, яке вже пропрацювало більше 10 років, знижується ККД і воно починає витрачати більше блакитного палива, а споживач відчуває це і на «гаманці», і на комфорті. То ж варто замислитися про заміну устаткування. Для жителів Житомирщини доступна комплексна послуга з заміни газового котла «під ключ» від АТ «Житомиргаз» та фахівців 104.ua Клієнтського простору.

Замовивши таку послугу, вам гарантовані:   

Ціна фіксована - 8500 грн, за умови якщо ви придбали газовий котел у 104.ua Клієнтському просторі регіону, не змінюєте його розташування у помешканні, потужність котла залишається такою ж і не потрібно змінювати систему димоходу.   

Без кваліфікованих фахівців під час заміни обладнання не обійтися! Тому усі роботи виконуються досвідченими спеціалістами АТ «Житомиргаз», які пройшли навчання та отримали сертифікати, мають дозвільні документи і сучасне обладнання для їх виконання. 

Пам’ятайте, що самостійне втручання у роботу газових приладів та систему газопостачання заборонено і небезпечно для життя та здоров’я.  

Обирайте газове обладнання та замовляйте послугу у найближчому 104.ua клієнтському просторі. А також отримати усю інформацію щодо послуги з заміни газового котла «під ключ» можна в 104.ua Клієнтський простір за місцем проживання.

Додаткова інформація за телефоном 0 800 304 104. А також за посиланням market.104.ua.

Коментарі

keyboard_arrow_up