Як обрати комфортабельний диван: поради та важливі моменти

Як обрати комфортабельний диван: поради та важливі моменти

Диван — це універсальний предмет меблів, який може використовуватися не тільки в якості зони відпочинку в загальній кімнаті, але й як основне або додаткове спальне місце.

Щоб вибрати великий диван, необхідно звернути увагу на ряд важливих моментів, включаючи особливості конструкції, тип набивання та багато іншого. Нижче представлені основні рекомендації.

Функціональне призначення

Визначальний момент — призначення дивана. Якщо він використовується тільки в якості м'якого місця, то думати про особливості конструкції не має сенсу. Якщо ж його будуть використовувати як додаткове або основне спальне місце, доведеться звернути увагу на більшу кількість нюансів.

В першу чергу, будь-який предмет меблів повинен бути довговічним. Досягти тривалого терміну експлуатації можна, вибираючи три основних елементи за рівнем якості — основу, наповнювач та оббивку. Основу краще обрати дерев'яну або металеву. Для оббивки існує маса рішень, але краще, якщо її можна зняти та відправити в хімчистку. Тобто, всі елементи дивана під нею повинні мати індивідуальний чохол. Знайти такий диван складно, але можливо. Наповнювач може бути синтетичним або натуральним, але частіше на ринку зустрічається перший варіант. Існують пружинні конструкції, що імітують класичний матрац.

Якщо спальне місце вже є, але від додаткового відмовлятися не хочеться, вибір падає на дивани-трансформери.

Інші важливі моменти

  1. Механізм трансформації. Існує три варіанти, включаючи акордеон, єврокнижку та дельфіна. Перший механізм передбачає найбільше спальне місце. Найпростішим по дії вважається тип єврокнижка. Дельфін — кутовий диван, який розміщується в більших кімнатах та займає багато місця.
  2. Тип наповнювача. Існують пружинні та поролонові конструкції. У перших є ряд переваг, в тому числі довговічність і ортопедичний ефект. Поролонові наповнювачі не підходять для використання дивана в якості постійного спального місця, так як з часом сильно просідають і стоншуються. При виборі пружинних конструкцій слід звертати увагу на незалежний тип. У ньому кожна пружинна стрічка укладена в тканинний чохол.
  3. Обивка. Краще звертати увагу на натуральні тканини з певною кількістю синтетичних волокон. Такий варіант не колеться, більш довговічний, не схильний до сильного вигорання на сонці і може пережити хімчистку.

 

Поради щодо вибору

При покупці не слід зациклюватися на одному магазині або каталозі. Меблевий ринок досить великий, можна знайти недорогі й більш вигідні варіанти, якщо добре пошукати. Якщо диван підходить під інтер'єр, але абсолютно незручний, краще знайти інший варіант. У деяких випадках зробити меблі на замовлення буде вигідніше і зручніше, ніж шукати щось у магазині.

І найголовніша порада — не варто економити на спальному місці, так як від нього залежить здоров'я і добре самопочуття. Навіть якщо диван покупаеться не в якості ліжка, він все одно буде часто використовуватися. Тому він повинен бути безпечним для здоров'я і відповідати індивідуальним вимогам до зручності.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up