Напередодні Дня Європи «Кромберг енд Шуберт» взяв участь в ярмарку вакансій на Михайлівській. ФОТО, ВІДЕО

Напередодні Дня Європи «Кромберг енд Шуберт» взяв участь в ярмарку вакансій на Михайлівській. ФОТО, ВІДЕО

У Житомирі традиційно проводиться ярмарок вакансій, в якому містяни можуть при необхідності взяти участь та обрати собі будь-яку роботу за бажанням.

Але справа не тільки в бажанні отримати добре оплачувану роботу, а ще в тому, яким чином роботодавець буде ставитися до свого працівника. Чи буде наданий необхідний соціальний пакет або створені умови для якісного відпочинку?

ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ» — підприємство зі 100 % іноземними інвестиціями. Тут виготовляють електричні бортові кабельні системи для автомобілів світового класу (Volkswagen, MAN, Audі, SEAT). На підприємствах корпорації працюють майже сорок тисяч працівників у 35 країнах. А в Житомирі сьогодні створено понад 3800 робочих місць.

На вулиці Михайлівській, в самому центрі Житомира, 17 травня 2019 року відбувся ярмарок вакансій. І саме до стенду цього підприємства найчастіше підходили в пошуках вакансії потенційні працівники. «Рівні можливості для всіх» – саме згідно з цим правилом побудована вся система управління персоналом на підприємстві. Компанія вирощує спеціалістів самотужки. Успішно реалізуватися на підприємстві може кожен, хто готовий вчитися та опановувати нові навички.

Організатор з персоналу підприємства «Кромберг енд Шуберт» Наталія Коваль розповіла про організацію набору працівників та про умови праці: «Щороку ми беремо участь в ярмарку вакансій і дуже вдячні за те, що місто організовує такі чудові заходи, де ми можемо познайомитись з житомирськими жителями, а вони зі свого боку можуть познайомитися з тими вакансіями, які пропонуємо ми. Наше підприємство існує в Житомирі понад чотири роки, відповідно з нами вже знайома більшість містян. Тому наша мета – наголосити про можливість хорошого кар'єрного росту, стабільної заробітної плати та забезпечення в різних сферах. Наше підприємство надає повний соціальний пакет, можливість відвідати санаторії, дитячі табори для дітей працівників і проводить дуже багато культурних заходів для відпочинку».

Начальник відділу управління персоналом «Кромберг енд Шуберт Україна» Максим Козирєв більш детально прокоментував участь підприємства в ярмарку вакансій: «У Житомирській міськраді пройшов захід щодо підготовки персоналу. Наша мета – розповісти про ту систему, яка в нас вже є. Вона складається з різних компонентів. Ми хочемо поділитися нашим досвідом, подивитися, який досвід у наших колег з виробничих підприємств з підготовки та мотивації навчання персоналу. За останні роки в нас багато досягнень, ми зараз в процесі запуску четвертого – п'ятого проектів у нашій компанії, це співпраця з відомими німецькими виробниками. Зараз в нас працює близько 3850 чоловік, а це вже велика кількість, але ми плануємо розширення. Це також суттєвий внесок у місцевий бюджет зі сплати податків, участі в соціальному житті міста, соціальної адаптації та благодійності.

Окрім офіційного працевлаштування, ми пропонуємо нашим працівникам багато додаткових переваг – це і оздоровлення працівників та їхніх дітей в санаторіях та літніх таборах, організація якісного дозвілля як на заводських заходах, так і корпоративна участь у загальноміських заходах та забавах: Космічний напівмарафон, велопробіг, великодній та різдвяний ярмарки, фестивалі та концерти, походи в театри. Часто компанія долучається до благодійних зборів для хворих дітей, дітей-інвалідів тощо. Протягом останнього року ми організовували багато хороших заходів для «крошівців» безпосередньо на заводі – фестиваль Kroschu Family Day зібрав близько 6-ти тисяч працівників з їхніми сім’ями. Також нещодавно їздили висаджувати ліс, зараз розробляємо проект зони відпочинку на заводі.

У Житомирі немає подібних нам підприємств, тому працівники з подібним досвідом в іншій галузі або зовсім без досвіду проходять процес навчання та адаптації. Ми хотіли би бачити людей ініціативних, з бажанням реалізуватися в Україні, які мають прагнення розвиватись.

Декілька років поспіль підприємство бере участь в ярмарку вакансій. Це дає добрі результати, коли можна наочно, без будь-яких посередників, поспілкуватися з претендентами, молоддю, яка закінчила або закінчує вищий навчальний заклад, школу і має бажання працевлаштуватися. Для кожної групи молоді в нас є пропозиція: чи це просто профорієнтація, чи безпосередньо можливість роботи в нашій компанії. Власне для кожної посади є свої вимоги. Інженерні посади вимагають вищої освіти, там дійсно потрібні фундаментальні знання. Якщо брати виробничі посади, то в нас є люди, які закінчили повну середню школу та успішно працюють. Зараз ми працюємо над створенням запасу працівників для двох нових проектів. Якщо це станеться, ми готові прийняти на роботу декілька сотень працівників».

Руслан Мороз

Коментарі (2)
  • Dennis Korzun

    Да блять переваг працювати на заводі до хуя і трошки...

    Serhij Yakimenko reply Dennis Korzun

    Не будь бидлом - не матюкайся.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up