На Звягельщині партія «Наш край» презентувала команду, з якою йде на вибори (Політична реклама)

На Звягельщині партія «Наш край» презентувала команду, з якою йде на вибори (Політична реклама)

У суботу, 12 вересня у Новограді-Волинському відбулась презентація  місцевого осередку  кандидатів у депутати від партії «Наш край».

«Наш край» - це партія місцевих лідерів, людей, які вміють, можуть і знають, як зробити свою малу батьківщину процвітаючою, а головне – вони вже це роблять. Команда «Нашого краю» на Житомирщині візьме участь у запланованих на жовтень місцевих виборах.

Голова Житомирської обласної організації політичної партії «Наш край» Сергій Диняк у своєму вступному слові зазначив, що розвиток України починається з розвитку рідного краю.

 «Мені приємно, що сьогодні на політичній арені не я один, а поряд зі мною ті, хто розділяє мої погляди та активну громадську позицію, усвідомлює власну відповідальність перед суспільством і сумлінно працює над спільним добробутом.

Ми маємо бути сильними, йти до своєї мети, щоб бути почутими, ми маємо згортуватися командою, де кожен з нас є певною ланкою. Бо саме від нас залежить, якою стане наша рідна держава: міцною і розвиненою, з високим рівнем життя чи слабкою, залежною від волі інших держав з незахищеним і незабезпеченим населенням.

«Наш край» стабільно посідає гідне місце серед лідерів місцевих громад, і я впевнений, що жовтневі вибори дадуть можливість українцям обрати ту місцеву владу, яка забезпечить їм розвиток», – зазначив  Сергій Васильович .

У Новограді-Волинському кістяк партії це керівники, активісти, підприємці, педагоги, лікарі, службовці, яким під силу навести лад. Учасники сьогоднішнього заходу вже не один рік працюють та будуть продовжувати працювати над розвитком рідного краю та  Житомирщини загалом.

«Ми будуємо нашу команду з таким системним підходом, як і в бізнесі, тому що, тільки системний підхід дає хороший результат. Наша команда має бути представлена в обласній раді,  районній, міській і в радах об’єднаних територіальних громад. Саме такий підхід і потужна команда  приведуть нас до  успіху», –  повідомив Дмитро Рудницький,  депутат Новоград-Волинської районної ради, засновник товариства «Укрдорсервіс» керівник міської організації політичної партії «Наш край».

Господарники та професіонали – саме так хочеться сказати про цих людей, які протягом тривалого часу працюють з людьми і для людей.

«Чому ми зараз у «Нашому краю»? Це партія, яка у своїй діяльності керується інтересами та правами кожного українця, розуміє як вирішити місцеві проблеми та бере на себе персональну та командну відповідальність. «Наш край» – сила господарників та професіоналів, які об’єдналися, щоб дати кожній громаді сталий розвиток», – розповідає Степан Нусбаум, очільник Новоград-Волинської районної організації політичної партії «Наш край».

Депутат обласної ради, директор ДП « Городницьке  лісове господарство» Віктор Мельник зазначив, що лозунг партії звучить: «Працювати, а не обіцяти», а також додав, що саме завдяки працелюбності, починаючи з місцевих виборів, не маючи власної фракції у місцевій раді та державного фінансування,  «Наш край» зміг стати загальнонаціональною партією.

Головне завдання місцевого осередку  партії  « Наш край» – професійний підхід до вирішення питань місцевого самоврядування: наведення порядку у всіх сферах діяльності, відстоювання справедливого розподілу коштів між громадами, посилена увага на розвиток молоді.

 

 

 

 

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up