Квіти на міжнародний жіночий день – тільки найкращі і найкрасивіші! (Новини компаній)

Квіти на міжнародний жіночий день – тільки найкращі і найкрасивіші! (Новини компаній)

В цей день кожна жінка та дівчина мають отримати увагу і самий простий спосіб її виявити – презентувати букет красивих і свіжих квітів. Це так приємно, після тривалої зими насолодитися кольоровою феєрією красивих рослин, чудових ароматів і стильних композицій.

 

Чоловіки заздалегідь готуються до цього свята і завчасно знайомляться з квітковою пропозицією, доступною для покупців. В принципі не варто витрачати час на знайомство з усіма квітковими бутиками. Це справді важко і вимагає багато енергії та часу. Краще зупинити свій вибір на онлайн маркеті, де можна придбати красиві та свіжі квіти на міжнародний жіночий день. До речі, на сайті УкраФлора за допомогою фото ви без проблем підберете кращі екземпляри і за бажанням навіть замовите доставку квіткової композиції в офіс чи додому.

Що ж обрати?

Але основне питання, яке доведеться вирішити – які саме квіти купувати для букету на 8 березня? Все просто, все залежить від того:

  • Кому призначений букет;
  • Скільки років пані;
  • Які у неї смакові уподобання;
  • Які фінансові можливості у того хто цей букет купує.

Щодо віку – то на 8 березня квіти актуально дарувати всім представницям прекрасної статі незалежно від віку. Тобто це може бути ваша маленька небога або ваша прабабуся. Вік немає значення, бо всі красуні обожнюють квіти. Щодо смакових уподобань – добре якщо ви про них знаєте. Якщо ж ви презентуєте квіти колезі, і навряд чи знайомі з її уподобаннями щодо рослин, експерти радять обирати щось класичне і нейтральне. Саме тому, обираючи рослини, треба відповісти на перше питання – кому саме призначені квіти. Бо це може бути рідна людина (мама, сестра, бабуся, небога), кохана – дівчина або дружина, або просто знайома. І до речі список просто знайомих жінок дуже великий, бо сюди входять і колеги, і сусідки, і ваша сімейна лікарка, і однокласниця і т.д. Тому треба бути готовим до відповіді на крайнє питання зі списку – які у вас фінансові можливості. Адже букетів доведеться купити багато.

Тому заходимо на сайт UkraFlora, оцінюємо доступній асортимент за допомогою фото і робимо вибір. Якщо складно – флористи та консультанти допоможуть обрати кращі квіти і навіть підберуть пакування. Тут також можливі варіанти (папір, кошик, коробка). Та головне пам’ятати, що не треба вражати панянок тисячами троянд. Ні це не свято закоханих, це міжнародний день жінок, тому навіть три тюльпани – це вже вдалий презент. Тим більше що тюльпани доступні різні в тому числі і привезені з далеких країв, а ці екземпляри мають дуже цікавий екстер’єр і точно прийдуться до смаку всім жінкам. Також варто звернути увагу на нарциси, гіацинти і орхідеї. Ці екзотичні розкішні квіти (орхідеї) теж користуються великим попитом і їх обожнюють жінки.

keyboard_arrow_up