Корисні поради для догляду за своїм авто у Житомирі

Догляд за автомобілем ‒ це постійний та комплексний процес, який потребує від водія транспортного засобу чималої концентрації та зусиль. Якщо ви стали щасливим власником свого першого авто, варто прислухатися до основних порад, які допоможуть вам зберегти машину у чудовому стані.

Регулярній огляд на СТО

Тільки огляд від автомеханіків може з усією впевненістю продемонструвати справжній стан вашого автомобіля. Відвідування СТО має відбуватися не тільки тоді, коли поломка вже відбулася й вам потрібні послуги від майстрів. Набагато краще проводити регулярні техогляди, які дозволять збільшити робочий ресурс тих чи інших деталей, а також діагностувати проблеми на початкових етапах. Повірте, це сильно зекономить вам час, нерви та гроші.

Якщо ви не можете вирішити, яке СТО в Житомирі підходить саме під ваші вимоги, найкраще звернутися туди, де майстри володіють досвідом роботи з вашою маркою авто. Тобто, якщо ви є власником X5, то вам на СТО БМВ.

Догляд за двигуном

Двигун внутрішнього згоряння ‒ це серце автомобіля, завдяки якому машина здатна швидко долати великі відстані. Саме тому догляд за ДВЗ ‒ це першочергова задача для будь-якого власника автомобіля.

Для того щоб двигун справно виконував свої задачі, використовуйте якісну моторну оливу з великим відсотком присадок. З її допомогою вузли ДВЗ змащуються спеціальним захисним шаром, який зменшує тертя, а також не дозволяє утворитися осадам та корозії.

Те саме стосується використання антифризу. Рідина має чудово витримувати роботу ДВЗ у широкому діапазоні температур, а також мати у складі певний відсоток присадок для кращого захисту елементів охолоджувальної системи.

Не чекайте на зиму

Підготовка автомобіля до лютих зимових морозів ‒ ще одна важлива задача для власників авто. Вам доведеться подбати про цілу низку заходів, які підготують машину до важчих умов експлуатації, а саме:

  • перейти на зимовий тип шин;
  • замінити рідину в омивачі на ту, яка не замерзає при мінусовій температурі;
  • перевірити ємність акумулятора та подбати про його заміну у разі необхідності;
  • перевірити роботу системи запалювання;
  • перевірити або замінити технічні рідини в автомобілі ‒ моторну оливу, антифриз тощо.

Купляйте виключно якісні деталі

Далеко не на всіх СТО можна знайти саме ті запчастини, які потрібні вам для того, щоб прибрати несправності. Пошук потрібного СТО може вимагати великої кількості зусиль, тому щоб зекономити не тільки свій час та нерви, а й гроші, краще замовити деталь через інтернет.

В інтернет-магазині oiler.ua у вас є можливість придбати саме ту запчастину чи витратні матеріали, які допоможуть забезпечити справний та якісний догляд за вашим автомобілем.

 
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up