Інтернет та телебачення від IPnet

Компанія IPnet є найбільшим оператором та лідером на ринку телекомунікацій країни. Понад 16 років надає сучасні телекомунікаційні послуги по Києву: від інтернету до цифрового телебачення IPTV.

Фахівці в компанії володіють багаторічним досвідом та знаннями,що дає змогу компанії постійно впроваджувати інноваційні технічні рішення. На офіційному сайті IPnet https://ipnet.ua/uk/, ви зможете дізнатись більше інформації стосовно існуючих тарифних планів та обрати найбільш вигідний саме для Вас.

Переваги телебачення та інтернету від IPnet

IPnet користується довірою клієнтів з 2001 року і зарекомендував себе, як надійного і стабільного оператора. Головна перевага компанії – це не тільки зручні тарифи, а й широкі можливості. Користувачі мають змогу підключати інтернет та телебачення в одному пакеті, отримуючи до 1Гбіт швидкості та цілих 175 цифрових телеканалів відмінної якості. Таким чином, Ви матимете відомі зарубіжні телеканали (наприклад,популярний National Geographic) та телеканали ефірного ТБ. Додатковий плюс – спортивні канали, HD та пакети VIP. Для поціновувачів кіно , IPnet пропонує «Максімум Кіно» - це спеціальний пакет з підбіркою відповідних телеканалів. Тож, насолодитись переглядом улюбленого фільму чи спортивних змагань можливо в будь-який час!

цифровое тв

Що гарантує надійність?

Співпраця з кращими операторами міжнародного рівня, постійне удосконалення сервісу, та офіційна участь в Українській Мережі обміну інтернет-трафіком під назвою UA-IX. Всім без вийнятка абонентам компанії IPnet, надається технічна підтримка, що працює 24 години на добу і зручний контроль власного рахунку. Іншу інформацію, Ви зможете отримати в контакт-центрі.

интернет телевиденье

Підключення та оплата

На сьогодні, волоконно-оптичні кабелі компанії мають протяжність більше 600 км і це тільки початок. На даний момент, в мережі майже 2 тисячі будинків та понад 300 тисяч офісів й квартир. Для того, щоб підключити послуги інтернету IPnet, заповніть заявку на сайті компанії і найближчим часом з Вами зв’яжеться менеджер з обслуговування. Наступний етап підключення займає менше години. Оплачувати послуги можливо такими зручними способами: online-портали, відділення банків або термінали. А в терміналах «iBox» і «24 NonStop» сплата проводиться без будь-якої комісії. Обирайте високошвидкісний інтернет в місті Київ, цифрові телеканали, Full HD та вигідні тарифи від IPnet!

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up