Інтернет та телебачення від IPnet

Компанія IPnet є найбільшим оператором та лідером на ринку телекомунікацій країни. Понад 16 років надає сучасні телекомунікаційні послуги по Києву: від інтернету до цифрового телебачення IPTV.

Фахівці в компанії володіють багаторічним досвідом та знаннями,що дає змогу компанії постійно впроваджувати інноваційні технічні рішення. На офіційному сайті IPnet https://ipnet.ua/uk/, ви зможете дізнатись більше інформації стосовно існуючих тарифних планів та обрати найбільш вигідний саме для Вас.

Переваги телебачення та інтернету від IPnet

IPnet користується довірою клієнтів з 2001 року і зарекомендував себе, як надійного і стабільного оператора. Головна перевага компанії – це не тільки зручні тарифи, а й широкі можливості. Користувачі мають змогу підключати інтернет та телебачення в одному пакеті, отримуючи до 1Гбіт швидкості та цілих 175 цифрових телеканалів відмінної якості. Таким чином, Ви матимете відомі зарубіжні телеканали (наприклад,популярний National Geographic) та телеканали ефірного ТБ. Додатковий плюс – спортивні канали, HD та пакети VIP. Для поціновувачів кіно , IPnet пропонує «Максімум Кіно» - це спеціальний пакет з підбіркою відповідних телеканалів. Тож, насолодитись переглядом улюбленого фільму чи спортивних змагань можливо в будь-який час!

цифровое тв

Що гарантує надійність?

Співпраця з кращими операторами міжнародного рівня, постійне удосконалення сервісу, та офіційна участь в Українській Мережі обміну інтернет-трафіком під назвою UA-IX. Всім без вийнятка абонентам компанії IPnet, надається технічна підтримка, що працює 24 години на добу і зручний контроль власного рахунку. Іншу інформацію, Ви зможете отримати в контакт-центрі.

интернет телевиденье

Підключення та оплата

На сьогодні, волоконно-оптичні кабелі компанії мають протяжність більше 600 км і це тільки початок. На даний момент, в мережі майже 2 тисячі будинків та понад 300 тисяч офісів й квартир. Для того, щоб підключити послуги інтернету IPnet, заповніть заявку на сайті компанії і найближчим часом з Вами зв’яжеться менеджер з обслуговування. Наступний етап підключення займає менше години. Оплачувати послуги можливо такими зручними способами: online-портали, відділення банків або термінали. А в терміналах «iBox» і «24 NonStop» сплата проводиться без будь-якої комісії. Обирайте високошвидкісний інтернет в місті Київ, цифрові телеканали, Full HD та вигідні тарифи від IPnet!

Коментарі

Минулого тижня Держстат оприлюднив показник річної інфляції за 2017 рік. Він виявився вищим за всі прогнози.

Готуючись, мабуть, до Нового року, 28-річний хлопець вирішив не витрачатися на випивку та закуску й просто вкрав усе з магазину.

Зміни, що набрали чинності 1 січня 2018 року, стосуютья податку на доходи фізичних осіб.

Соціологічна група «Рейтинг» представила результати дослідження, проведеного наприкінці минулого року. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up