ДРЦ «Країна Мрій» у м.Житомир Незабаром найбільший дитячий розважальний центр «Країна Мрій» відчиняє свої двері для жителів Житомира (Новини компаній)

ДРЦ «Країна Мрій» у м.Житомир Незабаром найбільший дитячий розважальний центр «Країна Мрій» відчиняє свої двері для жителів Житомира (Новини компаній)

Понад 3 тис. кв.м. розважального безліміту та щастя маленьких житомирян.

Вже шостий рік мережа ДРЦ «Країна Мрій» здійснює заповітні мрії малюків у різних куточках України. Житомир стане 9 містом, у якому «Країна Мрій» відкриє свій заклад – «місце щасливих дітей». Дитячі дні народження з улюбленими героями або гарно проведений день з родиною, радісні миті завжди крокують поруч із годинами проведеними у нашому закладі. Більше десяти тематичних дитячих кімнат для вашого незабутнього свята на різноманітні тематики, від сміливих супергероїв та веселих героїв до справжніх принцес та не завжди усміхненої Вендздей. Висока якість ігрових атракціонів, професійні розважальні програми від вправних аніматорів, смачна кухня у сімейному ресторані, яскраві тематичні кімнати та понад 15 ігрових локацій: лабіринт, батути, зони для найменших та величезна кількість інтерактивних ігрових автоматів. Також для наших гостей ми підготували одну із найкрутіших ігрових локацій - лазергат. Це саме те, що стане ідеальним доповненням для вашого відпочинку або святкування. Всеукраїнська мережа дитячих розважальних центрів «Країна Мрій» – гарант ідеального сімейного відпочинку! Житомир, шукай нас за адресою вул. Вітрука, 9б

Ми у соцмережах

krainamriy.fun

 

keyboard_arrow_up